"İntikam" Tanıtım Fragmanları

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Mert Fırat İlk Bölümden Geberik :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@emre spoi versende orjınali duruyor internette bunda spoi vermek gibi dert olmaz :X ver gitsin izlemek istemeyenler bile izlemek için kudursun :F:F

Ama sahilde çekildi o sahneler bizde ormanlık yada parkta çekilmiş? Ama olsun 12e1 gitmişler tebrikler...Berkun Oya mıy mıy sahneleri yazmiş belli..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
zatyen zafer algöz e göre de seçilmiş olmas zor :D öle olsa daha bodur olurdu :D
Harbiden ya Condrad çakı gibi adam bizde zafer Alagöz denen adamı verilmiş..O karakteri hiç etmişler resmen:( David Clarke karakteride tip olarak harcanmiş bizde..Sarişin değil (gördün mü David C.'yi bizde?)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,616
Puanı
1,061

Harbiden ya Condrad çakı gibi adam bizde zafer Alagöz denen adamı verilmiş..O karakteri hiç etmişler resmen:( David Clarke karakteride tip olarak harcanmiş bizde..Sarişin değil (gördün mü David C.'yi bizde?)
yok david clarke e dikkat etmedim :D

- - - Ekleme - - -

7.tanıtımda bir ara Fatmagülü gördüm sanki :D
Belli ki beren bu dizide bihter fatmagül arası gidip gelecek :)

ikisini de oynayan oyuncu aynı o yüzden benzetmiş olabilri misin?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yok david clarke e dikkat etmedim :D

Baksana harcanmiş D.C ..

123.jpg

tumblr_mdgv0axuoR1qa5d8ho1_500.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,616
Puanı
1,061
benc eküçük kızın yanındaki revege de david in arkadaşalrı vardı soradan ona karşı ifade veren onalrdan biri olabilir

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Türk versiyonunda küçük kizin yanindaki oyuncu Yaprak Dökümü'nde de oynuyordu :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
benc eküçük kızın yanındaki revege de david in arkadaşalrı vardı soradan ona karşı ifade veren onalrdan biri olabilir
Sanmam...O ifade verenler neden Emily2i yetimhane/islah evine neyse işte oraya yollattilar o zaman? Emily ile küçükken pos kadar seviyorlarken. neden yolladilar ? Hem ben revenge'de de öyle sahne görmedim..Nerden cıkardin onu :F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,616
Puanı
1,061

Sanmam...O ifade verenler neden Emily2i yetimhane/islah evine neyse işte oraya yollattilar o zaman? Emily ile küçükken pos kadar seviyorlarken. neden yolladilar ? Hem ben revenge'de de öyle sahne görmedim..Nerden cıkardin onu :F:F

şimdi bu amcalardan 1i ya da 2si david i evinde ziyaret ediyor falan hangisi unuttum ya şu ilk bölümlerd eişi batırılan zengin amca ya a frank ikisinden biri olabilir bu hem o bababdan o sarı kz nasıl çıkar :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
şimdi bu amcalardan 1i ya da 2si david i evinde ziyaret ediyor falan hangisi unuttum ya şu ilk bölümlerd eişi batırılan zengin amca ya a frank ikisinden biri olabilir bu hem o bababdan o sarı kz nasıl çıkar :D
Emily'nin ana sarışin olur inş...Ama öyle böyle sarişin değil.Sapsari biri olsun ki DNA'lari baskın çıksın o sapsari kız cıksın..Yoksa Emily'ye bi damga daha gelir:F:F

Cast yetişmek için ellerinde ne varsa kullanmişlar gibi ama bir tek Nolan ve Beren uymuş :X Gerisi olmamiş..Zaten Revenge'de de onlari seviyordum:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,616
Puanı
1,061

Emily'nin ana sarışin olur inş...Ama öyle böyle sarişin değil.Sapsari biri olsun ki DNA'lari baskın çıksın o sapsari kız cıksın..Yoksa Emily'ye bi damga daha gelir:F:F

Cast yetişmek için ellerinde ne varsa kullanmişlar gibi ama bir tek Nolan ve Beren uymuş :X Gerisi olmamiş..Zaten Revenge'de de onlari seviyordum:X

daniel da olmuş
ashley fazla güzel olmuş
declan-charlotte galiba üni .öğrencisi olacakalr direkt