"İntikam" Tanıtım Fragmanları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
copy paste yine :))) ama orijinali kadar hem iyi çekilmemes hemde oyunculuk o kadar iyi değil. sınıfta kaldı

- - - Ekleme - - -

birde demek herşey bire bir aynı olması zorunlu yok. ama saclar kıyafetleri nedense bire bir yapmışlar :)))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
klasik polatsever davranışı eleştirmek için eleştiri yapılmış yine :))

korkunun ecele faydası yok ama, ne kadar sallarsanız sallayın bir tarafa düşecek son damla :)))

yani beren destan yazmaya geliyor meyve veren ağaç taşlanır diyor ve vadici arkadaşlara beyazsoy nezdinde selam yolluyorum :))

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
En iyisi bu son çıkan tanıtım olmuş ama yinede bu dizide bir soğukluk var gibi kasvetli geldi bana

vhp

Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
Son tanıtımı beğenmedim,çok sade olmuş,gereksiz sahnelerle gereksiz muzikler, ama dizi bomba oluck ondan eminim !

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok basarili olmus yeni fragman..

fragmandaki olayların farklı sahnelerle desteklenişi ve gerilim dozunun dizide orantılı olarak yer alışı muhteşem

özellikle parti sırasında arkadaki olayların gelişim şekli dizinin her bölüm heyecanı doruğa çıkaracağına işaret, beren ise her zamanki muhteşem beren :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
fragmandaki olayların farklı sahnelerle desteklenişi ve gerilim dozunun dizide orantılı olarak yer alışı muhteşem

özellikle parti sırasında arkadaki olayların gelişim şekli dizinin her bölüm heyecanı doruğa çıkaracağına işaret, beren ise her zamanki muhteşem beren :)

Yalniz Sahika neden Yagmur'a "oglum nerede" diye sordu kötü bir sekilde onu anlamadim..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kardşimin dedğne göre o parti sahnesi 18.bölümün sahnesiymiş,ama ilk bölüm o partiyle bşlıckmış,yani sonu bşlangıcı oluck ,

ben orjinalini izlemediğim için tam haberim yok başlangıcı konusunda

ama xemrede aynı şeyi söylüyordu o gün sanırım o sahne başta yayınlanacak dediğin gibi ..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu da 7. Tanıtım fragmanı. Benden :D Dizide Beren`in asıl ismi Derin, kullandığı isim ise Yağmur olacak :):)

"intikam" Ocak'ta Kanal D'de!

Moderatörün son düzenlenenleri:

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
7.tanıtımda bir ara Fatmagülü gördüm sanki :D
Belli ki beren bu dizide bihter fatmagül arası gidip gelecek :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu da 7. Tanıtım fragmanı. Benden :D Dizide Beren`in asıl ismi Derin, kullandığı isim ise Yağmur olacak :):)

yine harika bir fragman beren olağanüstü..

mert fıratta dizide çok sempatik bir karaktere imza atmış ..

- - - Ekleme - - -

yine harika bir fragman beren olağanüstü..

mert fıratta dizide çok sempatik bir karaktere imza atmış ..

Moderatörün son düzenlenenleri: