"İntikam" Başladı mı Bitmez. Furyaya Kuzey de Katıldı

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Kendi konularımı taşıma yetkim var. Başkalarının değil. Oooo oturup şimdi yönetim işlerini mi konuşacağız. Ben de üyeler gibiyim. Aksini de iddia etmedim zaten.
iki ilerei bir geri iyi :))))

- - - Ekleme - - -

desene beyazsoy son günlerdeki hata bulucam derken kendine güldürme koleksiyonuna yeni bişiler ekledi :D

komik

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
valla beyazsoy en azından komik olduğumu kabul etmiş ama hakkını teslim etmek lazım komiklkte benim üstadımsın sen :D

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
valla beyazsoy en azından komik olduğumu kabul etmiş ama hakkını teslim etmek lazım komiklkte benim üstadımsın sen :D

estagfurullah herkes senden el alıyor. fazla mütevazi olma gerçek sanacak :))))) senin yanında ben kimim ki :))))

- - - Ekleme - - -

Hala şanslıyım demekki. Bi de senin gibi 2 ileri 6 geri adım atmakta vardı değil mi?

çok şükür hiç geri vites yapmadı hele korkudan vitesi geriye alanlardan olmadık :)))))

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Kuzey güney bu hafta çok heyecanlı güneyin vurduğunu anladı kuzey büyük ihtimalle fragmanda müthiş intikam zamanı. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
geri vites almayıp inadına rezil olak güzel bir duygu galiba yaşayanalr varmış baksanıza çok şükür başıma gelmedi nasıl bir duygu acaba:)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
estagfurullah herkes senden el alıyor. fazla mütevazi olma gerçek sanacak :))))) senin yanında ben kimim ki :))))

- - - Ekleme - - -

çok şükür hiç geri vites yapmadı hele korkudan vitesi geriye alanlardan olmadık :)))))
Kime söylesen öyle der zaten. Boşver beyazsoy.