İnsanlık Suçu - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

İnsanlık Suçu - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

5a736226a781b62f08b533e6.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi İnsanlık Suçu'nun fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Pastel Film'in, yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği; başrollerini Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Uğur, Laçin Ceylan, Ozan Güler, Serkay Tütüncü, Cankat Aydos ve Cansu Dağdelen'in paylaştığı yapım, 'An American Tragedy' adlı Amerikan romanından ekranlara uyarlanıyor.

İnsanlık Suçu, yakında Kanal D'de başlıyor!

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Çok beğendim Kaan yıldırım çok beğenirim ben karakteri nasıl olacak bilmiyorum oyunculuğu
etkileyici duracak gibi:D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Yalnız kimse diziyi takmamış fragman yayınlandıktan 1 saat sonra konu açıldı. Yayına başladıktan sonra da aynı kaderi yaşarsa şaşırmam. :A @Yiğitt

Kaan Yıldırım'da başrol kumaşı yok. Yani Klavye Delikanlıları ve Ulan İstanbul gibi komedilere yakışıyor ama dramda olmuyor. Fragman da eh iştelik olmuş bu klişe konu için roman uyarlamaya gerek yokmuş.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yalnız kimse diziyi takmamış fragman yayınlandıktan 1 saat sonra konu açıldı. Yayına başladıktan sonra da aynı kaderi yaşarsa şaşırmam. :A @Yiğitt

Kaan Yıldırım'da başrol kumaşı yok. Yani Klavye Delikanlıları ve Ulan İstanbul gibi komedilere yakışıyor ama dramda olmuyor. Fragman da eh iştelik olmuş bu klişe konu için roman uyarlamaya gerek yokmuş.
Ben gördüm de açmaya üşendim, başım ağrıyor biraz. :D

Ben fragmanı çok beğendim, cidden çok iyi olmuş fragman. Kaan Yıldırım da döktürecek gibi duruyor, bakabilirim gibi. Tutar mı orasını bilemiyorum, sürpriz işler oluyor malum.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Fragman gayet iyi ama Kaan Yıldırım'dan başrol olmaz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Fragmanı izledim, görseli çok iyi ama konusu klişe gibi. Kaan Yıldırım da komediye yakışıyor. Bu dizi için farklı bir oyuncu bulunsaydı keşke.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok beğendim Kaan yıldırım çok beğenirim ben karakteri nasıl olacak bilmiyorum oyunculuğu
etkileyici duracak gibi:D
Bu çocukta oyuncu olacak tip yok bence :A
Fragmanı izledim, görseli çok iyi ama konusu klişe gibi. Kaan Yıldırım da komediye yakışıyor. Bu dizi için farklı bir oyuncu bulunsaydı keşke.
Sütlaç oğlan olmamiş:T:
Fragman gayet iyi ama Kaan Yıldırım'dan başrol olmaz
Çukurdere'den önce fragmanı çıktı ibret olsun. :A
Fragman beklediğimden iyi, dizi konusunun da avantajıyla tutabilir.
kız resmen efsunun erkek hali bu :eek:
Hadi inşallah tutar kanald için istiyorum

2. Fragman: