İki Ünlü Diziden Ortak Bölüm!

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Shonda Rhimes'in kurucusu olduğu Shondaland yapım şirketinin iki dizisi How to Get Away with Murder ve Scandal dizilerinin ortak bir bölümü yayınlanacak.

ABC kanalında perşembe akşamları yayınlanan How to Get Away with Murder dizisinin ana karakteri Annalise Keating, yargıtayda açacağı bir toplu dava için, Scandal dizisinin ana karakteri Olivia Pope'dan yardım isteyecek. İzleyicide büyük merak uyandıran bölüm 1 Mart akşamı yayınlanacak.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
halkın yapımcısı Shonda teyzem yapıyor yav:bhr: <3
kadının diğer dizisi Grey's Anatomy 14.sezonunu bitirecke bizde doktorlar olarak uyarlandı üstüne 3 tane de çakması yapıldı onlar da erken final yaptı maşallah Shondacığıma:bhr:

neyse herkes davetlidir bölüme:D @Çiğdem- @destere @Yiğitt @Forumdash @OzaN @Tolstoyevski @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Halef @Ahmed @Thequeer @sokak sanati @MasacRE- @eskici @S.G.A.T. @ozmoturk @Dosi @denizz19
scandal-how-to-get-away-with-murder-crossover.png

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
kadının diğer dizisi Grey's Anatomy 14.sezonunu bitirecke bizde doktorlar olarak uyarlandı üstüne 3 tane de çakması yapıldı onlar da erken final yaptı maşallah Shondacığıma:bhr:

neyse herkes davetlidir bölüme:D @Çiğdem- @destere @Yiğitt @Forumdash @OzaN @Tolstoyevski @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Halef @Ahmed @Thequeer @sokak sanati @MasacRE- @eskici @S.G.A.T. @ozmoturk @Dosi @denizz19
Ekli dosyayı görüntüle 58442

Ilgimi çekmedi. Konusu ne bunun? :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
How to Get Away with Murder.
Scandalı biliyorum zaten. :A
bir hukuk hocası ve 5 öğrencisinin hayatını anlatıyor :) şimd bu kadının kocası da üni de prof , bir öğrencisini hamile bırakmış sonra o öğrenci kayboluyor sonra kızın cesedi bulunuyor bu arada kadının 5 öğrenvcisiniden biri bu ölen kızın en yakın arkadaşıyla komşu bu en yakın arkadaş da sezon finalinde ölüyor arada ünili kızı hamile bırakan profu da öldürüyor bu 5 öğrenciden 4 ü ortaklaşa. 5. öprenci olaylara 2.sezon dahil oluyor o da babasının ölümüne sebep olan bölge savcısını öldürüyor sonra ölen kızın en yakın arkadaşına komşu olan çocuğun geçmişiyle bu hukuk hocası kadının geçmişinin ortak olduğu ortaya çıkyor falan flan sürekli birileri ölüyor sürekli cinayetin üstü kapatılıyor bir şekilde neyse bu diziden öğrendiklerimle ben de listemdekileri gebertince cinayetten paçayı yırtıcam inşallah listem de şöyle:

1- @Çiğdem-
2- @destere
3- @mrt-06
4- @Forumdash
5- @Harunnn60 @sokak sanati
6- @Aserat
7- @Yiğitt :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 58442

:DAaa güzel bir bölüm olur yahu bu

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yer Gök Aşk ve Lale Devri de daha uzun vadede birbiriyle bağlıydı galiba. Ben çok seviyorum böyle durumları. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
bir hukuk hocası ve 5 öğrencisinin hayatını anlatıyor :) şimd bu kadının kocası da üni de prof , bir öğrencisini hamile bırakmış sonra o öğrenci kayboluyor sonra kızın cesedi bulunuyor bu arada kadının 5 öğrenvcisiniden biri bu ölen kızın en yakın arkadaşıyla komşu bu en yakın arkadaş da sezon finalinde ölüyor arada ünili kızı hamile bırakan profu da öldürüyor bu 5 öğrenciden 4 ü ortaklaşa. 5. öprenci olaylara 2.sezon dahil oluyor o da babasının ölümüne sebep olan bölge savcısını öldürüyor sonra ölen kızın en yakın arkadaşına komşu olan çocuğun geçmişiyle bu hukuk hocası kadının geçmişinin ortak olduğu ortaya çıkyor falan flan sürekli birileri ölüyor sürekli cinayetin üstü kapatılıyor bir şekilde neyse bu diziden öğrendiklerimle ben de listemdekileri gebertince cinayetten paçayı yırtıcam inşallah listem de şöyle:

1- @Çiğdem-
2- @destere
3- @mrt-06
4- @Forumdash
6- @Aserat
Okurken aradaki cümleleri 2-3 kez tekrar okudum :A Anlattığına göre fena değilmiş, tavsiye ediyorsan bakabilirim. Kesin o prof da @destere 'dir, aha buraya yazıyorum :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

1- @Çiğdem-
2- @destere
3- @mrt-06
4- @Forumdash
6- @Aserat
İZ-LE-MEM :A

Yıllardır biz de böyle diziler yapsak diye çok ugraşiyorum. İçerde bitmeseydi Sarp'ı UTC'ye yollardım ilk bölüm olay mahalini incelesin diye :F @Çiğdem- @Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Htgawm'nin 4.sezon 2.bölümden itibaren yok bende. :F CW dizilerine özenmişler anladığım kadarıyla. :A