İçerde 24.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kurgu olarak harika başladı bölüm, böyle ters köşelere hasret kalmışız valla :A

İşte bu reklam işini sevmiyorum. ss
@MasacRE- nin hevesi kursağında kaldı ayoll emrtin zekasını görünce :A

canım adana kebap çekti bu dizi yüzünden :F uzun zamandırda yemiyorum yarın görelenin pazarı bir adana kebap yiyeyim bari :Z:Z:Z

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@MasacRE- nin hevesi kursağında kaldı ayoll emrtin zekasını görünce :A

canım adana kebap çekti bu dizi yüzünden :F uzun zamandırda yemiyorum yarın görelenin pazarı bir adana kebap yiyeyim bari :Z:Z:Z
O kovalamacalar falan da oyun çıktı yani. ss

Ay ben sürekli yiyorum daha dün karışık adana, döner, pirzola yedim malum sporcu adamız proteine ihtiyacımız oluyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O kovalamacalar falan da oyun çıktı yani. ss

Ay ben sürekli yiyorum daha dün karışık adana, döner, pirzola yedim malum sporcu adamız proteine ihtiyacımız oluyor :A
Sarp abisinden bir şeyler öğreniyor işte :A
oyun çıkıcak gibi görünüyor ama zaten mertin yırtıcağını düşünüyordu herkes ama bunların mertin planı olduğunu tahmin edemiyorduk ters köse oldu aslında :A :A :A artık kudret sönmeze yoğunlaşlım biz ayoll :Z:Z:Z

ohaaa hepsini birgündemi yiyorsun 1 yıl olmustur galiba adana pirzola yemeyeli :A :A :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
oyun çıkıcak gibi görünüyor ama zaten mertin yırtıcağını düşünüyordu herkes ama bunların mertin planı olduğunu tahmin edemiyorduk ters köse oldu aslında :A :A :A artık kudret sönmeze yoğunlaşlım biz ayoll :Z:Z:Z

ohaaa hepsini birgündemi yiyorsun 1 yıl olmustur galiba adana pirzola yemeyeli :A :A :A
Aynen orda heyecan bitti gibi Uğur Yücel'i bekliyoruz artık. :A

Dün bi ziyafet çektim kendime :F Arada hayvanlığım tutuyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sarp çözdü olayı yakalanacak inşallah artık Mert :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ankarada kırmızı et çeşitleri çok tüketiliyor galiba karadenizde beyaz et tüketiliyor hamsi balık ağırlıklı gidiyor ve tavuk yanı kurban bayramları dısında öyle kırmızı ete yoğunlaşmıyoruz işte ara sıra oluyor :A :A :A

ama mertin planı tersmi tepiyor herşey bitti diyordu arabada tek basınayken telaşlıydı orada bir süpriz çıkıcak galiba :(