İçerde 24.Bölüm Yorumları

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kıskanma Ogeday'ına ayarı verdik diye :A

Şampiyon Adem Kılıççı bey diyeceksin :A @EFE UYSAL
hhhaha @EFE UYSAL ın hiç doğru düzgün bir surevivorcu tuttuğunu görmedim ayoll sen niye ona uyuyorsun hem efe turabi ile semihi seviyor sen sevmiyordun avatarı hakanı tutuyordun şimdi ne olduda aynı herife tutuldunuz :A :A :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hhhaha @EFE UYSAL ın hiç doğru düzgün bir surevivorcu tuttuğunu görmedim ayoll sen niye ona uyuyorsun hem efe turabi ile semihi seviyor sen sevmiyordun avatarı hakanı tutuyordun şimdi ne olduda aynı herife tutuldunuz :A :A :A
Adem Efe'nin ilk doğru seçimi işte, adam gibi adamdır kendisi :A Karakteri, performansı, insanlığı, ezilen kadınları savunmasıyla şampiyonluğun en büyük adayı oldu şimdiden :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adem Efe'nin ilk doğru seçimi işte, adam gibi adamdır kendisi :A Karakteri, performansı, insanlığı, ezilen kadınları savunmasıyla şampiyonluğun en büyük adayı oldu şimdiden :A
hahah zaten tipinden belli efendi olduğu ezilen kadınları savunuyorsa biraz gözüme girdi ayoll ama yakısıklı değil onu bşlin :A :A :A @EFE UYSAL

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bölümü erkenden izledim. İlk defa spoilersız bir hafta geçireceğim inanılmaz mutluyum :A :Z

Mert yine dört ayak üstüne düştü. Artık bu dizinin ürkek halleri beni irrite etmeye başladı. Kullan kardeşim şu eldeki efsane potansiyeli. Hani bu dizi 1 sezon sürüyordu külliyen yalan bence. Daha ortaya dökülecek bin kova kirli çamaşır var bunlar hababam kurtuluyor ifşa olmaktan. Ben anlamadım gitti nasıl 39'da final yapacaklar. Koskoca ana hikayenin çözülmesi için 15 bölüm mü kaldı yani?

Kudret Sönmez karakterine ısınamadım. Daha ilk dakikada terasın ucuna kuruldu çekirdek çitlemeye başladı. Karakterin bütün azameti ve jantiliği yerle yeksan oldu :A Çekirdek çitleyen düşman mı olur la :A Karşılaşmaları da beklediğim havada geçmedi. Yani ortada şöyle bir şey duruken beğenmek zuldür şahsım adına;
Aynı zamanda -yine denk örnek olmayacak ama- Toygar Işıklı'nın performansı da düşmüş. Kudret karakterinin tema müziğini de beğenmedim. Oysa Ezel'de özel karakterlere bestelediği o muazzam eserler hala kulaklarımızda. For example;

Gelelim bölümün artılarına. Mert ile uzun saçlı arkadaşın kavga sahnesi harikuladeydi. Özellikle TV'den izleyenler sansüre takıldığınız için şu sahneyi bir de youtubedan izleyin. Oradaki naif küfürler ile sahneden daha büyük bir lezzet alacaksınız.

Mert'in aklanması olayını da iyi bağladılar. Fakat ben Yusuf Müdür olsam yine şüphelenirdim. Sonuçta Mert Celal'e çalışıyorsa Melek'i oraya yollayarak Ayşe'yi tehdit etmesini sağlayıp Mert'in hala içerde kalmasını sağlayabilir. Nitekim öyle de oldu. Bunu öngörmeliydi. Bu kadar kolay ikna olmamalıydı.

Sezon finaline doğru tempo artarak devam edecektir. Ben özellikle Yeşim'den bir atak bekliyorum. 2-3 bölüm önce kebapçıdan çıkarken ''siz göreceksiniz bak neler olacak'' dediydi. Ben orada sinyali aldım bu yelloz ortalığa sıvayacak. :A Coşkun'un devreye girmesi ve Uğur Yücel takviyesiyle her bölüm birbirinden heyecanlı ve sürükleyici olacaktır.