İçerde 15. Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1. Fragman

2. Fragman

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fragman fena sayılmaz. :D

Celal Baba'yı ölümden kim kurtaracak bakalım bu sefer :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Seni AYFC'ye alan yok zaten :A Sadece seneye yağlayacağın günleri bekliyorum :A
hiç şansınız yok AYFC olmam için meryem başrol yanınan kıvanç ve okan yalabık :D ikinci kadın aslıhan gürbüz ya da birce akalay olacak kadroda hülya avşar ve filiz ahmet de olmallı bu kadroyu kurmadıkça AYFC olmam :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hiç şansınız yok AYFC olmam için meryem başrol yanınan kıvanç ve okan yalabık :D ikinci kadın aslıhan gürbüz ya da birce akalay olacak kadroda hülya avşar ve filiz ahmet de olmallı bu kadroyu kurmadıkça AYFC olmam :A
Kıvanç mı :A Kıvanç her dizide imaj yenilediği için en olgun halini Tuba kaptı. Sonraki projesinde yine imaj değişecek :A Meryem kendinden 10+ yaş biriyle uyum sağlar. Yaşıtı kardeşi gibi kalır. BkZ:Murat...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Kıvanç mı :A Kıvanç her dizide imaj yenilediği için en olgun halini Tuba kaptı. Sonraki projesinde yine imaj değişecek :A Meryem kendinden 10+ yaş biriyle uyum sağlar. Yaşıtı kardeşi gibi kalır. BkZ:Murat...
kıvanç şu anda ablasıyla oynuyor ayrıca meryoşun eşkiyadaki imajına bak da öyle bir konuş :A ayrıca dediğim kadroyu kurmadan bulaşma bana o zamana ka karşınızdayız:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kıvanç şu anda ablasıyla oynuyor ayrıca meryoşun eşkiyadaki imajına bak da öyle bir konuş :A ayrıca dediğim kadroyu kurmadan bulaşma bana o zamana ka karşınızdayız:A
Kıvanç ablasıyla oynayabilir. Ama Tuba taşıyabilşyor. Meryem kendinden büyükleri çok rahat taşıyor:X Yaşitlarını malasef taşiyamıyor. Ben Meryemin imajına bişey demedim Kıvanç'a dedim. Kıvanç sonraki projesinde kimbilir Kuzey'e mi döner Halil'e mi:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Kıvanç ablasıyla oynayabilir. Ama Tuba taşıyabilşyor. Meryem kendinden büyükleri çok rahat taşıyor:X Yaşitlarını malasef taşiyamıyor. Ben Meryemin imajına bişey demedim Kıvanç'a dedim. Kıvanç sonraki projesinde kimbilir Kuzey'e mi döner Halil'e mi:A
taşımak derken kucağında mı taşısın al sana yaşıtı :A
ayrıca murat yıldırım meryemden 4 yaş büyüktü kim dedi ona o ka zayıfla da meryemin yanında cücük gibi kal diye:F aynısı bergüzarda da var kadın zayıflayınca partnerleri yanında cüce kalıyor :F
meryem.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
taşımak derken kucağında mı taşısın al sana yaşıtı :A
ayrıca murat yıldırım meryemden 4 yaş büyüktü kim dedi ona o ka zayıfla da meryemin yanında cücük gibi kal diye:F aynısı bergüzarda da var kadın zayıflayınca partnerleri yanında cüce kalıyor :F
Ekli dosyayı görüntüle 53211
La oğlum taşıma diyince aklına ağılık mı geliyor :F Koy bunları bir diziye yine uyum sağlayamazlar :F Sen sosyal medyanın gazına çok geliyon gerçekten :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
La oğlum taşıma diyince aklına ağılık mı geliyor :F Koy bunları bir diziye yine uyum sağlayamazlar :F Sen sosyal medyanın gazına çok geliyon gerçekten :F
ayol halit ergençle vahide perçin uyumu yakalamış izleyiciye izletmiş kendini çok dert değil yani yeter ki oynayan iki ismin oyunculuk seviyesi aynı olsun mümkünse çok iyi seviyesinde :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İkinci fragmana sağlam bir OHA dedim. Bu kadar erken deşifre olur mu Sarp ya. Bence fragman aldatmacasıdır. Ama bölüm müthiş olacak yine öyle görünüyor.