İçerde 15. Bölüm Fragmanı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Davut sarpı güzelce dövüyor ayoll merte mestana bahane bulan @MasacRE- @Bully @MEnes buna ne dieyceksiniz ayoll dvut yakalıyor sarpı :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Davut sarpı güzelce dövüyor ayoll merte mestana bahane bulan @MasacRE- @Bully @MEnes buna ne dieyceksiniz ayoll dvut yakalıyor sarpı :A :A :A

Sonunda Sarp'ın dişine göre bir rakip gelmiş karşısına. Mert ile Mestan onun seviyesinde değillerdi. Fragmanda Sarp düşüyor ama bu kavga orada bitmez senle bölümü izleyince görüşürüz :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yine erken yorum yapıyorsun diyorum. :A Sarp o arabadan kalktıktan sonra Davut'u perişan edince her zamanki gibi hüsrana uğrayacaksın. :A

@MasacRE- nin de dediği gibi Sarp'ı dövebilecek tek adam Minik'tir, diğerleri dayak yemeye mahkum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine erken yorum yapıyorsun diyorum. :A Sarp o arabadan kalktıktan sonra Davut'u perişan edince her zamanki gibi hüsrana uğrayacaksın. :A

@MasacRE- nin de dediği gibi Sarp'ı dövebilecek tek adam Minik'tir, diğerleri dayak yemeye mahkum. :A
@Çiğdem- aman Allah'ım yoksa Sarp Minik'e el bombası mı atacak :eek:
miniğe el bombası atabilir cnm karşısına çıkamayacağını oda biliyor çünkü zaten miniğide anca el bombası durdurur galiba ama onada tokat atabilir hahah
:F :F :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Oha ikinci fragman çok karışık sarp açığa çıkıyor :eek:
Fragman bence yanıltıcı olmuş izleyiciyi bir daha yanıltabilir bu:)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sarp'ın açığa çıkacağını düşünmüyorum. O konuda ters köşe olacağız bence.

Onun dışında haftalardır beklediğimiz Davut, Sarp kavgası geliyor gibi. Nefes kesen bir sahne olacağına eminim.

Fragmanlar müthiş, heyecanla bekliyoruz yeni bölümü.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Fragmanda Davut sarp kavgası daha önce ikilinin arası iyi olmadığından çıkacaktır,sırrın ortaya çıkma durumu olacağını sanmıyorum daha erken bence,fragman ters köşe yapacak