İçerde 13.Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ya bu @Çiğdem- 'in merti ailesi oldugunu öğrendikten sonra Fusun teyzesine demedi gel senle DNA karşilaştirması yapalım. Benim abim bile varmiş, senin oğlun kayıp, oğlunun abisi var. Bu tesaduflere bir son verelim diye bi çift söz etti de ben mi kaçirdim? Biri beni aydınlatsın daa:T:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yine çok iyi bölümdü. İzlediğim esnada yorum yapamadım maalesef.

Sarp'ın bölüm sonu 'Umut' ismi ile patron çıkmasının kendisinin kurmuş olduğu bir oyun olduğunu düşünüyorum. Bölümün başında avukatı takip etti, gittiği evde kadını gördü. Bu kadın Akın Işık'ın karısıydı. Daha sonra Akın Işık'ın portresini görmüştür, o evde bulunan. Akın Işık'ın karısı ile o esnada bir anlaşma yapmış olabilir. Çünkü ikisininde amacı Celal'i bitirmek.

Zaten Celal'e yazmış olduğu mektuptan anlaşılıyordu Patron'un Sarp olabileceği. Çünkü mektupta bahsedilen sırrı bilen üç kişi var; Coşkun, Sarp ve Celal.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok acayip bir bölümdü ya. Dizi gittikçe şaşırtmaya devam ediyor. Hikaye ilerledikçe aldığımız keyif çok daha artacak buna eminim.

Bölüm sonu cidden müthişti. Sarp'ın böyle bir işe kalkışmasını cidden beklemiyordum. Ama kurduğu oyun yine harika olmuş. Mektubu da onun yazdığı anlaşıldı zaten son sahneden sonra.

Mert'in Coşkun'la karşılaşması olacak gibi duruyor. Oradan neler çıkacak onu da merak ediyorum. Dizinin merak unsuru hiç dinmiyor bitmiyor. Sürekli ilgiyle izlenmesinin sebebi de bu zaten. Mert Celal sahnesinde ise ilerisi için asıl yüzleşme olduğunda o gülüşlerini görecem senin dedim Celal baba. :A O sahnelerde daha şimdiden uçan Aras Bulut çok daha efsane performanslar sergileyecektir eminim. :)

Alyanak karakterine hastayım ya dizideki adamım o yani net. :A Sarp'la olan muhabbetlerinde sesli güldüm cidden. :A Kolay ölmeyeceği belliydi o karakterin. Daha uzun ömrü var belli. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çok acayip bir bölümdü ya. Dizi gittikçe şaşırtmaya devam ediyor. Hikaye ilerledikçe aldığımız keyif çok daha artacak buna eminim.

Bölüm sonu cidden müthişti. Sarp'ın böyle bir işe kalkışmasını cidden beklemiyordum. Ama kurduğu oyun yine harika olmuş. Mektubu da onun yazdığı anlaşıldı zaten son sahneden sonra.

Mert'in Coşkun'la karşılaşması olacak gibi duruyor. Oradan neler çıkacak onu da merak ediyorum. Dizinin merak unsuru hiç dinmiyor bitmiyor. Sürekli ilgiyle izlenmesinin sebebi de bu zaten. Mert Celal sahnesinde ise ilerisi için asıl yüzleşme olduğunda o gülüşlerini görecem senin dedim Celal baba. :A O sahnelerde daha şimdiden uçan Aras Bulut çok daha efsane performanslar sergileyecektir eminim. :)

Alyanak karakterine hastayım ya dizideki adamım o yani net. :A Sarp'la olan muhabbetlerinde sesli güldüm cidden. :A Kolay ölmeyeceği belliydi o karakterin. Daha uzun ömrü var belli. :A

Ben Alyanağın Sarpın patron olduğunu öğrendiğinde vereceği tepkiyi merakla bekliyorum :A