İçerde 13.Bölüm Yorumları

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Başrollerini Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy gibi isimlerin paylaştığı, Ay Yapım'ın sevilen ve ilgiyle seyredilen dizisi İçerde'nin 13.bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz..

Fragman

33e2213cb4b96054d53d95e58f1d8cc7_840.jpg

İçerde, yeni bölümüyle Bu Akşam 20:00'da Show TV'de!

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Vira bismillah

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
İNTERNET paketim bitiyor olamaz ya yorum yapamayacağım @Bully çiğdeme söylersin aktif olamayacağım 3gün elenmezsem özel mesaj atar mısın bana?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İNTERNET paketim bitiyor olamaz ya yorum yapamayacağım @Bully çiğdeme söylersin aktif olamayacağım 3gün elenmezsem özel mesaj atar mısın bana?

Tamamdır atarım, inşallah kurtarırsın bu haftayı da. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
Twitter'da denk gelince bakayım dedim Sarp'ın silah çektiği adam Poyraz Karayel'de Bahri'nin elini kestiği adam. :eek: @xemrexxx @Bully
bölümün başında dövdüğü adam da my paşaydı; avukat da büyük ihtimal biz safiye sultanın sağ kolu olan paşa çıkacak konuk oyuncu listesinde adı yazıyordu:A @Bully kalite görsün @Forumdash ın gözü :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
bölümün başında dövdüğü adam da my paşaydı; avukat da büyük ihtimal biz safiye sultanın sağ kolu olan paşa çıkacak konuk oyuncu listesinde adı yazıyordu:A @Bully kalite görsün @Forumdash ın gözü :A
Benim şaşkınlığım peş peşe olmasınaydı. Ayrıca o adamı Bahri Umman öldürecek Celal melal değil. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şenay Gürler, Akın Işık'ın karısı çıktı bakalım ne yapacak Celal Baba'ya karşı :A

@xemrexxx'in totoş Reyhan Ağa'sı da gelmiş diziye. ss

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
Şenay Gürler, Akın Işık'ın karısı çıktı bakalım ne yapacak Celal Baba'ya karşı :A

la sarpla merti çocukluk halleri kösemde geçen sene de kardeşi oynamışlardı; bu bölümün başında dövdükleri adam ilm my de paşaydı küçük rolü varıd; şimdi gelen avukat geçen sene reyhan ağaydı; aras bulut zaten my de oynadı; coşkunun yardımcısı da geçen sene kösemde oynamıştı ay resmen erkek oyuncu kadrosunu bizden çalıyor bu @batuhankaralar ile @Forumdash .ss @Çiğdem- oklavanla kovala şunları :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

la sarpla merti çocukluk halleri kösemde geçen sene de kardeşi oynamışlardı; bu bölümün başında dövdükleri adam ilm my de paşaydı küçük rolü varıd; şimdi gelen avukat geçen sene reyhan ağaydı; aras bulut zaten my de oynadı; coşkunun yardımcısı da geçen sene kösemde oynamıştı ay resmen erkek oyuncu kadrosunu bizden çalıyor bu @batuhankaralar ile @Forumdash .ss @Çiğdem- oklavanla kovala şunları :A

Kösem mösem anlamam ben o avukat Behzat Ç Bahri bi kere.ss

behzat-c-bahri_274939.jpg