Çukur - Celasun & Akşın Özel Sahneler

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ha işte bana bunlarla gel, gıcık olduğumdan gebermelerini istiyorum de. :A İnşallah hepsi yaşar da avcunu yalarsın sen de :A
Aaa başka niye isiteyecem ayoll :A @MasacRE-

Tüm gereksizleri bir yere toplayıp kurşunladılar işte @pompy gibi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Siyahlı kız Celasuna diyor kı seni evlendirdim çünkü evliyken ele geçiricem böyle senaryo görüceksek gebersinler ayoll meraklıysanız başka şey açın izleyin :A :A :A @MasacRE- @Bully @Sherlock
Karaca da senin gibi bir cadı zaten sana benzetiyorum onu :A O yüzden Karaca ölsün, Akşın'la Celadun yaşasın, beraber mutlu mesut yaşasınlar :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Siyahlı kız Celasuna diyor kı seni evlendirdim çünkü evliyken ele geçiricem böyle senaryo görüceksek gebersinler ayoll meraklıysanız başka şey açın izleyin :A :A :A @MasacRE- @Bully @Sherlock
Çok sapıkça bir hareketti, şok oldum. :A Ama Karaca sinyalini vermişti böyle bir şey yapacağının. :A Umarım hepsi yaşayıp senin sinirlerini bozmaya devam ederler. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karaca da senin gibi bir cadı zaten sana benzetiyorum onu :A O yüzden Karaca ölsün, Akşın'la Celadun yaşasın, beraber mutlu mesut yaşasınlar :A
Çok sapıkça bir hareketti, şok oldum. :A Ama Karaca sinyalini vermişti böyle bir şey yapacağının. :A Umarım hepsi yaşayıp senin sinirlerini bozmaya devam ederler. :A
Bunu diyen kız tam benim kafada :A
Aaa @xemrexxx i geçtiniz ayoll tühh size :A :A :A Bir analiz konusu açacam yakında tahmini ölenleri ve kalanları söyleyecem beklemede kalın :Z:Z:Z @Sherlock @mrt-06 @kerem