Çukur - Celasun & Akşın Özel Sahneler

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı,senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı 'Çukur'un saf aşıkları Celasun ve Akşın'ın tüm özel sahneleri bu videoda.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Akşın konusuna katılıyorum. :A Yakında Çiğdem'in ecünnü listsine girer. :A
Yapımcıdan haber gelmedi demiş, Çiğdem de kendine göre yorumluyor işte :A Akşın da ölmesin, çok tatlı kız :bhr:
Selim dışında diğerlerinin hepsi kovulmuş işte ayoll :A :A :A

Sadece Selim soru işareti oda şu yüzden Çukurun yeni sahipleri onu kurtarır bu seferde onlarla çalışır huylu huyundan vazgeçmez demişler :A :A :A @serhatt @xemrexxx @Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Selim dışında diğerlerinin hepsi kovulmuş işte ayoll :A :A :A

Sadece Selim soru işareti oda şu yüzden Çukurun yeni sahipleri onu kurtarır bu seferde onlarla çalışır huylu huyundan vazgeçmez demişler :A :A :A @serhatt @xemrexxx @Bully
Yine kafanda neler kurdun kız sen :A Emrah, avukat ve Medet dışındaki herkes yaşıyor olabilir, resmi bir bilgi yok. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine kafanda neler kurdun kız sen :A Emrah, avukat ve Medet dışındaki herkes yaşıyor olabilir, resmi bir bilgi yok. :D
Çık şu hayal dünyandan artık :A
Aaa bence Selimde öldü ama o yine soru işareti yeni sahipler kurtarma ihtimaline karşın ama Celasunlar gitti ayoll :A :A :A Eylül geldi oğlana bir teklif gel çağrısı yok bu dizi ocakta baslamıcak herhalde dizinin baslamasına 1 ay gibi bir zaman kaldı :A Sürprizede hazırlıklı olun diyor sürpriz ne diziden kovulduğu :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa bence Selimde öldü ama o yine soru işareti yeni sahipler kurtarma ihtimaline karşın ama Celasunlar gitti ayoll :A :A :A Eylül geldi oğlana bir teklif gel çağrısı yok bu dizi ocakta baslamıcak herhalde dizinin baslamasına 1 ay gibi bir zaman kaldı :A Sürprizede hazırlıklı olun diyor sürpriz ne diziden kovulduğu :A :A :A
Sen diziyi batırdın zaten. :A Bu ekonomik krizde nereye sıfırdan oyuncu kadrosu kuruyorlar, Selim'in ölmediğine eminim ben mesela :A Gerekli bir karakter. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen diziyi batırdın zaten. :A Bu ekonomik krizde nereye sıfırdan oyuncu kadrosu kuruyorlar, Selim'in ölmediğine eminim ben mesela :A Gerekli bir karakter. :D
Şu Celasun gıcığı sonra ecünnü kızlar Sultan bir de ecünnü kızların annesi kısaca şu düğündekiler topluca gebermeliler :A :A :A

Dizide zaten tüm gereksizler oradaydı diğerlerinden yaşayan olursa kabul edebilirim :A @MasacRE- @xemrexxx @Sherlock

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şu Celasun gıcığı sonra ecünnü kızlar Sultan bir de ecünnü kızların annesi kısaca şu düğündekiler topluca gebermeliler :A :A :A

Dizide zaten tüm gereksizler oradaydı diğerlerinden yaşayan olursa kabul edebilirim :A @MasacRE- @xemrexxx @Sherlock
Ha işte bana bunlarla gel, gıcık olduğumdan gebermelerini istiyorum de. :A İnşallah hepsi yaşar da avcunu yalarsın sen de :A