Çukur - 18. Bölüm Fragmanı

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ, Öner Erkan, Alperen Durmaz ve Burak Sergen'in paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un '18. Bölüm Fragmanı' yayınlandı.

Çukur - 18. Bölüm 1. Fragman:

Çukur, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Show TV'de!​

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
medet bence silah tuttuğu kişi ama vartolunun yanına götürüp ayrı bir yere koymuş olabilirler medeti

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Veee Vartolu abimiz gerçekten ölmemiş. Selim ölür mü bilmem ancak ölürse büyük olay olur. Daha onun ortaya çıkacak sırları olmalı diye düşünüyorum.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Aklıma Vadi'nin Çakır ameliyatta iken geçen efsane bölüm geldi. Umarım sonu aynı olmaz.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aklıma Vadi'nin Çakır ameliyatta iken geçen efsane bölüm geldi. Umarım sonu aynı olmaz.
medet bence silah tuttuğu kişi ama vartolunun yanına götürüp ayrı bir yere koymuş olabilirler medeti
Delikanlı adamı kiminle kıyas ediyorsun be @S.G.A.T. Çakır ın kemiklerini sızlattın mezarına git tövbe et, mezarı var biliyorsun :A :A :A

@ömer karataş a katılıyorum ben Yamacın Vartolu ile şu saatden sonra böyle konuşucağını sanmıyorum , Selim olayıyla alakası yok , bencede Medet e söylüyor sonucta Kahramanın ölümünde onunda parmağı vardı :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Delikanlı adamı kiminle kıyas ediyorsun be @S.G.A.T. Çakır ın kemiklerini sızlattın mezarına git tövbe et, mezarı var biliyorsun :A :A :A

@ömer karataş a katılıyorum ben Yamacın Vartolu ile şu saatden sonra böyle konuşucağını sanmıyorum , Selim olayıyla alakası yok , bencede Medet e söylüyor sonucta Kahramanın ölümünde onunda parmağı vardı :A
Medet'e öyle ciddi ciddi bağırmaz. Kahraman abim 1, Selim 2 bu da ölürse diye tehdit etti. Tam olarak o tehdit ettiği adamdan hıncını alacak. O adam Medet olamaz. Medet'i aşar bu mevzu. :A Yamaç, 2 kardeşinin ölümünün de intikamını Medet'ten alacak değil. :A

@ömer karataş

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Medet'e öyle ciddi ciddi bağırmaz. Kahraman abim 1, Selim 2 bu da ölürse diye tehdit etti. Tam olarak o tehdit ettiği adamdan hıncını alacak. O adam Medet olamaz. Medet'i aşar bu mevzu. :A Yamaç, 2 kardeşinin ölümünün de intikamını Medet'ten alacak değil. :A

@ömer karataş
Selimi Medet öldürüyor diğerinde de parmağı var ondan alsın bir zahmet :F

Hem Vartolu ile Yamaç belliki anlaşmışlar birlikte hareket ediyorlar ben yine fragman aldatması olarak görüyorum eğer 2.Fragmanda Vartolu yüzü görünmezse bu bölümde yine göstermicekler :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tek umudum fragmanda Yamacın konuştuğu kişinin Vartolu olması :(

Vartoluyu o sahnede gösterip bölümü bitirebilirler ama eğer Vartoluyu yine göstermezseler baya ayıp ederler gerçi bu bölümde olmucak gibi insanlar sadık kalır mı bilmiyorum ama reyting düşme ihtimalide var bu bölüm :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Veee Vartolu abimiz gerçekten ölmemiş. Selim ölür mü bilmem ancak ölürse büyük olay olur. Daha onun ortaya çıkacak sırları olmalı diye düşünüyorum.

@ömer karataş

Umarım fragmandaki gibi Paşa'nın İdris'e söylediklerini bölümün son sahnesi olarak vermezler.

Tek umudum fragmanda Yamacın konuştuğu kişinin Vartolu olması :(

Vartoluyu o sahnede gösterip bölümü bitirebilirler ama eğer Vartoluyu yine göstermezseler baya ayıp ederler gerçi bu bölümde olmucak gibi insanlar sadık kalır mı bilmiyorum ama reyting düşme ihtimalide var bu bölüm :A
kız Çiğdem şu videoyu izle de üzüntüden depresyona gir inşallah :A oka basıcan hogatha şimdi arar arar bulamazsın:F @destere @ozmoturk @Dosi @cookies @vadikızı @eskici @gözlemci @Harunnn60 @Forumdash @Sherlock @MasacRE-

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060