Çiğdem- 80.000'ler Külübünde!

Sen dedikoduyu ışık hızında yay sonra patavatsız ben olayım :A gerçekleri söylemek ne zaman beri patavatsız oldu anlamadım :A :F Hemde suçu sen atıyorsun ben söyledim sen uygulodın :A
@XanTier Masum bir şey gibi anlatıyordu sen geldin 2 adam sonra biri gözetleyecek kamera falan film gibi bir şeye dönüştürdün :F :F :F

Okuyan gizli hayranlarımız var @Çiğdem- :A:A
Silinse bile Çiğdem durmaz anlatır :F
Yani ona yapacak birşey yok :F napayım çiğdem'in ağzına bant mı vurayım :A Seninde ona karşı bi atack olarak dedikodu yayman gerekiyor :A

Aaaa merak etmeyin başkasıyla konuşsaydın ozaman ciddiye alırlardı :A

Benle konuştuğun için şanslısın çünkü beni tanıyanlar sohbetlerimi ciddiye almazlar goy goy ettik eğlendik bukadar :A :A :A
Allahtan şanslı günündesin :A @XanTier :F :F

Yani ona yapacak birşey yok :F napayım çiğdem'in ağzına bant mı vurayım :A Seninde ona karşı bi atack olarak dedikodu yayman gerekiyor :A
Ben öyle dedikoducu değilim. Yapacağım en adi şey Çiğdem'in Aleyna Tilki hayranı olduğunu yaymak olur ona da kimse inanmaz :A:A

Allahtan şanslı günündesin :A @XanTier :F :F
Okuyan gizli hayranlarımız var @Çiğdem- :A:A
Silinse bile Çiğdem durmaz anlatır :F
Yalnız yarın konuya destere atacan yiğit falan gelince bu konu tekrar alevlenecek hele destere bir analiz çıkartacaktır xantier e :A :A :A

Aaaa merak etmeyin başkasıyla konuşsaydın ozaman ciddiye alırlardı :A

Benle konuştuğun için şanslısın çünkü beni tanıyanlar sohbetlerimi ciddiye almazlar goy goy ettik eğlendik bukadar :A :A :A
Malman mevzusu da çok eğlenceliydi, goygoy etmiştik :A:A:A

Yalnız yarın konuya destere atacan yiğit falan gelince bu konu tekrar alevlenecek hele destere bir analiz çıkartacaktır xantier e :A :A :A
Hahah, inşallah üşenir de okumaz :F