Çiğdem- 80.000'ler Külübünde!

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Yalnız o nasıl oluyor biliyor musun :A askerde iki erkeğin ilişkiye girmesi lazım ve birinin de onları görmesi lazım:A :F o zaman pembeyi tezkereyi verip yolluyorlar :F :F
Ben üstü kapalı anlatmıştım sen lap diye söyledin :F:F

Hahahah bende @XanTier anlatınca az önce öğrendim :F askerde şey edip pembe teskere alsam diyor :F :F :F @mrt-06 @destere
Almayı falan düşünmüyorum, yanlış izlenimler uyandırma yaa :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bunu bilmiyordum :A:A
Birileri pembe teskere almaya çalışırsa yakalayan kişi olabilirim aslında :F:F::F

:A
Gözünü dört açman lazım birde direkt ıspata gitmen :A :F aksi halde suçu sana atabilirlermiş :F
bu arada bi arkadaşım askere gidip geldi çocuk şey diyordu benim üst katımdaki ile karşı yatakdaki şey yapıyorlarmış bunun üst katında :F o da görmüş kimseye derdini anlatamamış pskilojisi bozulmuştu :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben kibarca anlattım ne kadar nizami ve üstü kapalı. @gözlemci pat diye söyledi valla :F:F
Gözünü dört açman lazım birde direkt ıspata gitmen :A :F aksi halde suçu sana atabilirlermiş :F
bu arada bi arkadaşım askere gidip geldi çocuk şey diyordu benim üst katımdaki ile karşı yatakdaki şey yapıyorlarmış bunun üst katında :F o da görmüş kimseye derdini anlatamamış pskilojisi bozulmuştu :F :F
İyiki erkek değilmişim vlla şu askerlik için bile kadın olunur vlla :F şu anlattıkalrınıza bakın neler ediyorlar kaytarmak için :A :A :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hahaha :F Adamlar yakalanmak için yapıyolardı belki de, fırsatı kaçırmış resmen :F:F

Pembe teskereyi almaya çalışanlarla önceden anlaşacaksın işte, siz burada şey yapın ben de yakalayıp sizi rapor edeyim diye :A:A

İyiki erkek değilmişim vlla şu askerlik için bile kadın olunur vlla :F şu anlattıkalrınıza bakın neler ediyorlar kaytarmak için :A :A :A
Şanslıysak 6 ay askerlik, yoksa uzun dönem. Hayatından 1 yıl çalıyorlar insanın ve çok gereksiz bir şey. Kalksa keşke :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
İsrailde kadınlarda askerlik yapıyor hemde 2.5 yıl :A dua et Türkiye'desin :F
Hahaha :F Adamlar yakalanmak için yapıyolardı belki de, fırsatı kaçırmış resmen :F:F

Pembe teskereyi almaya çalışanlarla önceden anlaşacaksın işte, siz burada şey yapın ben de yakalayıp sizi rapor edeyim diye :A:A

Şanslıysak 6 ay askerlik, yoksa uzun dönem. Hayatından 1 yıl çalıyorlar insanın ve çok gereksiz bir şey. Kalksa keşke :A
Aynen hem sen karlı çık hem ben :F mantıklı da nasıl anlaşacan yani seni satarsa sana verirlerse pembe şeyi :F o zaman adın çıkar direkt heryerde damgalı gibi dolaşırsın :F

İşin garibi Bülent Ersoy askerlik yaptıktan sonra kadın olmuş :F :F @Çiğdem- @XanTier

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Aynen hem sen karlı çık hem ben :F mantıklı da nasıl anlaşacan yani seni satarsa sana verirlerse pembe şeyi :F o zaman adın çıkar direkt heryerde damgalı gibi dolaşırsın :F
Aileye mektup bile yolluyorlarmış. Resmen ülke geneline duyuruyor bu çocuk şey diye :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İsrailde kadınlarda askerlik yapıyor hemde 2.5 yıl :A dua et Türkiye'desin :F

İşin garibi Bülent Ersoy askerlik yaptıktan sonra kadın olmuş :F :F @Çiğdem- @XanTier

Tükiyede olmak 40 yılı başı işe yaradı desene :F @gözlemci

Aaa siciline işleniyorsa kötü @XanTier hele sana kızda vermezler belgenden haberi olur kızın babasının :A :A :A