Çağan Irmak'ın Yeni Filminin İsmi ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
thumbnail_1438673335.jpg

Çağan Irmak'ın yeni filminin ismi ve oyuncu kadrosu belli oldu!

Filmin ismi ''Nadide Hayat'' olarak belirlendi. Filmin oyuncu kadrosu da belli oldu. Demet Akbağ’ın ‘Nadide’ isimli bir ev hanımını canlandıracağı hikayede Akbağ’a, Yetkin Dikinciler, Sevil Akı, Irmak Örnek, Ümit Erlim, Gizem Erdem, Sadi Celil Cengiz ve Burak Can gibi isimler eşlik edecek. Merakla beklenen filmin çekimleri ise başladı.

''Nadide Hayat'' Aralık ayında sinemalarda!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güldürdün. :D

Ayol resme bakarak niye karar veriyon? :A Çağan Irmak varmış, isim güzelmiş, kadro kötüymüş. :(

Bu film ancak komedilik olur.:F Baksana insanların yüzüne ben falan koymuş. Doğu yöresini alatan böyle filmler genelde komediliktir.
Gerçeklikten uzak bir film olacak bence. Hiç yakıştıramadım.:(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu film ancak komedilik olur.:F Baksana insanların yüzüne ben falan koymuş. Doğu yöresini alatan böyle filmler genelde komediliktir.
Gerçeklikten uzak bir film olacak bence. Hiç yakıştıramadım.:(
Sadece Demet Akbağ tam oturmuş, diğer isimleri bende düşünemedim. Çağan'ın oyuncu seçimleri yönünden en kötü filmi olacak gibi.

Ahahah dram olmayacak mıydı? :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sadece Demet Akbağ tam oturmuş, diğer isimleri bende düşünemedim. Çağan'ın oyuncu seçimleri yönünden en kötü filmi olacak gibi.

Ahahah dram olmayacak mıydı? :D

İşte dramda böyle şeylere gerek yok. Sen gördün mü doğu yörresinde kocaman benli insan. Benim teyzemler doğudalar ve hiç öyle şeyler görmüyorum.:D Biraz aşılması lazım bence bu tarz şeylerin.

Kadro çok kötü. Demet vee Yetkin Abimin dışında hepsi tırt.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İşte dramda böyle şeylere gerek yok. Sen gördün mü doğu yörresinde kocaman benli insan. Benim teyzemler doğudalar ve hiç öyle şeyler görmüyorum.:D Biraz aşılması lazım bence bu tarz şeylerin.

Kadro çok kötü. Demet vee Yetkin Abimin dışında hepsi tırt.
Aynen, bizde Doğu'luyuz. Doğulu insanların yüzüne ben koymak artık eskilerde kaldı. Ben öyle kimsede kocaman benler görmedim. Aynen, bence de aşılması lazım. Yıl olmu 2015 :D

Aynen, genç oyuncularda yetersiz. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen, bizde Doğu'luyuz. Doğulu insanların yüzüne ben koymak artık eskilerde kaldı. Ben öyle kimsede kocaman benler görmedim. Aynen, bence de aşılması lazım. Yıl olmu 2015 :D

Aynen, genç oyuncularda yetersiz. :(

Komedide olabilir ama dramda tamamen inandırıcılık kayboluyor.:(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Umarım güzel bir film olur, merakla bekliyorum. Yine de kadro biraz daha iddialı olabilirdi.

Son düzenleme:

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Sanırım gelmiş geçmiş en kötü kadrolu Çağan Irmak filmi olacak. Ön yargılı olmamak lazım tabii. Öyle ki kadrodan sadece Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler ve Sadi Celil Cengiz'i tanıyorum ki kadrodaki en iyi isimler de onlar zaten.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Sanırım gelmiş geçmiş en kötü kadrolu Çağan Irmak filmi olacak. Ön yargılı olmamak lazım tabii. Öyle ki kadrodan sadece Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler ve Sadi Celil Cengiz'i tanıyorum ki kadrodaki en iyi isimler de onlar zaten.

Issız adamda cok genis castli bir yapim degildi.Cema Hunalla Melis Birkanda cok muthis isimler sayilmazlar bence.:)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
thumbnail_1438673335.jpg

Çağan Irmak'ın yeni filminin ismi ve oyuncu kadrosu belli oldu!

Filmin ismi ''Nadide Hayat'' olarak belirlendi. Filmin oyuncu kadrosu da belli oldu. Demet Akbağ’ın ‘Nadide’ isimli bir ev hanımını canlandıracağı hikayede Akbağ’a, Yetkin Dikinciler, Sevil Akı, Irmak Örnek, Ümit Erlim, Gizem Erdem, Sadi Celil Cengiz ve Burak Can gibi isimler eşlik edecek. Merakla beklenen filmin çekimleri ise başladı.

''Nadide Hayat'' Aralık ayında sinemalarda!

Yetkin Dikinciler ve Ümit Erlim iyi isimler. :)