FF denizz19

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Yani ne diyeyim.:D

Her Güzelin kusuru vardır derler gerci bu bana kusur olarak gelmiyor ama size göre :A

Hangimiz eskisi gibiyiz ki Atacanim :)

Şarkı yazıyorum bazen cover yapıyordum ama pek değersiz hale getirmek istemiyorum. Çok kişiye benzetiliyorum :A

:FKomik bir yorum yapardın sen ama neyse

Total olunmaz, doğulurdu @denizz19 di mi? :A O yüzden o sevgi azalabilir ama hiç biteceğe benzemiyor, rahat olabilirsin. :A

AB görünümlü bir Total'sin biliyorsun değil mi? :A Daha içler acısı bir durum. :A

:Fdenizz o zaman total olarak doğmuş mu oluyor Esraa

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kendisi forumda en eski tanıdıklarımdan biridir. 5 senedir düzenli olarak iletişimimiz devam ediyor. Ben onu o da beni çok iyi tanır, kendisini çok severim umarım arkadaşlığımız bir gün reelde de devam eder. :bhr: @denizz19

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,162
Puanı
1,061
Sıla dediğimizde ilk akla gelen isim. Eğlenceli ve enerji dolu bir kişiliği var. Sesini beğeniyorum bu arada.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kendisi forumda en eski tanıdıklarımdan biridir. 5 senedir düzenli olarak iletişimimiz devam ediyor. Ben onu o da beni çok iyi tanır, kendisini çok severim umarım arkadaşlığımız bir gün reelde de devam eder. :bhr: @denizz19
Teşekkürler can kardeş :D Paylaşım yüksek günden güne daha da artıyor Allah(cc) bozmasın :A

Sıla dediğimizde ilk akla gelen isim. Eğlenceli ve enerji dolu bir kişiliği var. Sesini beğeniyorum bu arada.
Sağ olasın Ömercan :A Ben de beğeniyorum kendimi :F