FF denizz19

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
oooo bir de posta koyuyor bana :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Süper modumuza bak hele dönüşü muhteşem olmuş ama sen sağ gösterip sol vuracaksın gibi. :D Şeye benziyorsun bu halinle Parmaklıklar Ardında dizisinde Zerrin diye bir gardiyan vardı o da mahkumlara iyi davrandı başta sonra başlarını yaktı hınk demiş burnundan düşmüşsün yemem bu numaraları :D

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Süper modumuza bak hele dönüşü muhteşem olmuş ama sen sağ gösterip sol vuracaksın gibi. :D Şeye benziyorsun bu halinle Parmaklıklar Ardında dizisinde Zerrin diye bir gardiyan vardı o da mahkumlara iyi davrandı başta sonra başlarını yaktı hınk demiş burnundan düşmüşsün yemem bu numaraları :D
Amanın a dostlar iftiraya maruz kalıyorum yetişiiin!! :eek::eek::eek:
Sağ gösterip sol vuramam doğrusu tekwando da böyle bir şey öğretmediler direk pata küte dal dediler bize ben bunu bilir bunu söylerim :F:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Amanın a dostlar iftiraya maruz kalıyorum yetişiiin!! :eek::eek::eek:
Sağ gösterip sol vuramam doğrusu tekwando da böyle bir şey öğretmediler direk pata küte dal dediler bize ben bunu bilir bunu söylerim :F:F
Bak bak bana diyene bak tekvando postası koyuyor bana bilirim o tekvandocuları izbandud gibi olurlar dayak yiyeceksem senden iyiyim ne yapalım kaderde varsa dayak :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Sevdigim bir üye.Konuları güzel olur hic tartışmadım galiba.Bu arada Gittikce de "Fatih Terimle`şen" üye.:A