FF denizz19

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Hmm ilginç aslında kendimi hiç egoist görmem normalde. Ego her insanda vardır ama ben oldum delisi degilimdir pek. Tam aksine daha toplumsalım :D ama senin görüşündür tabiki :A
Yazdığın ilk 2 cümlenin yeri değişik olsaydı bunu yeniden düşünürdüm:D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
:DBonişimdir o benimm resmini gördüğüm an yüzüme anında gülümseme gelir bir düşünceyi sonuna kadar savunmasına bayılıyorum en önemlisi eğlendirmeyi güldürmeyi sevmesini çok seviyorumm birde ona ilginç gelecek ilk kez diyorum ben denizin sesini duyduğum için konuşmasını çok seviyorum neden bilmem bende çözemedim bunu Muhtemelen demesine bayılıyorum niyese:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:DBonişimdir o benimm resmini gördüğüm an yüzüme anında gülümseme gelir bir düşünceyi sonuna kadar savunmasına bayılıyorum en önemlisi eğlendirmeyi güldürmeyi sevmesini çok seviyorumm birde ona ilginç gelecek ilk kez diyorum ben denizin sesini duyduğum için konuşmasını çok seviyorum neden bilmem bende çözemedim bunu Muhtemelen demesine bayılıyorum niyese:F
Teşekkür ederim :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Forumdaki en yakın dostlarımdan, candan, yürekten ve kankeee dediğim birkaç insandan biridir. :X

Hazal Kaya, Sıla Gençoğlu, Çağatay Ulusoy gibi pek çok ortak yönümüz var. Şu Total severliği bıraksa daha ne ortak yönlerimiz çıkacak kim bilir? :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Forumdaki en yakın dostlarımdan, candan, yürekten ve kankeee dediğim birkaç insandan biridir. :X

Hazal Kaya, Sıla Gençoğlu, Çağatay Ulusoy gibi pek çok ortak yönümüz var. Şu Total severliği bıraksa daha ne ortak yönlerimiz çıkacak kim bilir? :F

:FDenizin totar severliği bitmesinn yaw gayet güzel diziler izliyorr

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Eskiden söylediği şarkıları paylaşırdı.Galiba bıraktı o işi?:D @denizz19
Aklıma gelmişken Futbolcu Walcott`a aşırı benzerliği vardır.Bununla ilgili konusunu bile açmıştım:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:Fmuhtemelen demeni seviyorum dememe yorum yok mu:F rica edrim cnm benimm bitir şu tatili artıkkkkkk
Yani ne diyeyim.:D

Her Güzelin kusuru vardır derler gerci bu bana kusur olarak gelmiyor ama size göre :A

Eskisi gibi değil..
Hangimiz eskisi gibiyiz ki Atacanim :)

Eskiden söylediği şarkıları paylaşırdı.Galiba bıraktı o işi?:D @denizz19
Aklıma gelmişken Futbolcu Walcott`a aşırı benzerliği vardır.Bununla ilgili konusunu bile açmıştım:D
Şarkı yazıyorum bazen cover yapıyordum ama pek değersiz hale getirmek istemiyorum. Çok kişiye benzetiliyorum :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Total olunmaz, doğulurdu @denizz19 di mi? :A O yüzden o sevgi azalabilir ama hiç biteceğe benzemiyor, rahat olabilirsin. :A
Ben soğuk AB dizilerini beğenmiyorum keyif vermiyor bana :D

Total olunmaz, doğulurdu @denizz19 di mi? :A O yüzden o sevgi azalabilir ama hiç biteceğe benzemiyor, rahat olabilirsin. :A

AB görünümlü bir Total'sin biliyorsun değil mi? :A Daha içler acısı bir durum. :A
AB görünümü olduğu doğru ama içim kan ağlıyor :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben soğuk AB dizilerini beğenmiyorum keyif vermiyor bana :D

AB görünümü olduğu doğru ama içim kan ağlıyor :F
Neyse bu konuda bir şey demeyeceğim daha fazla. :X Senin beğendiğin bir şey netice de saygı duyarım. :X

Fiziksel olarak demedim. :A Fiziksel olarak da bir AB olmak için spora yüklenmen şart. :A Ama üniversite mezunu olman, sağ duyulu olman, gündemi takip ediyor oluşun, Sıla sever oluşun bunlar hep AB göstergesi. Ama Total'sin, büyük bir çelişki. :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sanmıyorum :) ama.saygı duyarim

Neyse bu konuda bir şey demeyeceğim daha fazla. :X Senin beğendiğin bir şey netice de saygı duyarım. :X

Fiziksel olarak demedim. :A Fiziksel olarak da bir AB olmak için spora yüklenmen şart. :A Ama üniversite mezunu olman, sağ duyulu olman, gündemi takip ediyor oluşun, Sıla sever oluşun bunlar hep AB göstergesi. Ama Total'sin, büyük bir çelişki. :F
Ben de fiziksel olarak demedim belki :A