TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,215
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,173
Puanı
1,060
İddialara göre yakında Hilmi Cem, Hikmet, Berkay, Elif, Aycan yedeklerden geliyormuş. Umarım Hikmet gelmez! @Dosi
Hikmet paylaşım yapmış, geleceğinin sinyalini vermiş. Hilmicem’in dizisi bittiği için bu iddiayı atmaları normal. Bu isimler ile başta anlaşılsaydı şu an hiç iyi olmayan isimler yer almazdı, hele ilk günden kattıkları yedekler.
Hikmet performans olarak kırmızı takımda Turabi ve Özgür ile takımdaki en iyi 3 isimden biri olur. Bu performansı gören bazı isimler fikir değiştirebilir. Hilmicem’in geleceğini sanmıyorum.
Sonraki hafta yarışmanın asıl izlenme oranında oturmuş olur. Acun bilerek yaşlı grubu bir yere topladı. Yarışmacıların %85i çok başarısız isimler ve %75i zaten aynı takımda. Bu başarısız isimler iki takıma eşit dağıtılıp bir biri ile yarışınca “rekabetli’ yarışlar olur.

• Okudum
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Henüz Survivor beni sarmadı...
Genelde yarım bırakıp duruyorum...

Belki ilerleyen günlerde sarar.

Masterchef daha keyifli 💙

• Beğendim
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,456
Puanı
1,060
Hepsi bomba isimler, umarım gelirler.
Hikmet paylaşım yapmış, geleceğinin sinyalini vermiş. Hilmicem’in dizisi bittiği için bu iddiayı atmaları normal. Bu isimler ile başta anlaşılsaydı şu an hiç iyi olmayan isimler yer almazdı, hele ilk günden kattıkları yedekler.
Hikmet performans olarak kırmızı takımda Turabi ve Özgür ile takımdaki en iyi 3 isimden biri olur. Bu performansı gören bazı isimler fikir değiştirebilir. Hilmicem’in geleceğini sanmıyorum.
Sonraki hafta yarışmanın asıl izlenme oranında oturmuş olur. Acun bilerek yaşlı grubu bir yere topladı. Yarışmacıların %85i çok başarısız isimler ve %75i zaten aynı takımda. Bu başarısız isimler iki takıma eşit dağıtılıp bir biri ile yarışınca “rekabetli’ yarışlar olur.
Hikmet i duydum da diğerlerini duymamıştım
Vallahi Nagi'm o kupayı alsın da kim gelirse önemli değil aslında. Kadın çok hak etti bu zamana kadar. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Angelica

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,473
Puanı
1,060

Mervem her daim gelir sen anca kıskan :A

Vay be 5 kez olmuş mu :A
Emekli oldu ama hala çalışıyor çift dikiş. :A
Evli barklı çocuklu kadın ayol merve:eek:

Herkes @serhatt gibi yuvayıkan olma yarışında :A

Serhat yuvası olanı ellemez ama yalnızken faydalanabilir :A
Helal @xemrexxx lafı yedin kapak oldun. :A
Yuva yıkma işlerinden ben sorumlu değilim aynaya bak da gör kimin işi olduğunu. :F
Sen yuvayı yıkanı afişe ediyorsun. :A Görün bakın bu çarpığı evinize sokmayın.
ayol bir karar ver kimseyi bulamıyorsam napıcam da yuıva yıkıcam :F :F
Hamamda kese at tellak olarak. :A