Nisan 2023 Ayının En Favori Üyesi - Final

Hangi üye ayın en favori üyesi olsun?

• Angelica

Oy: 5 26.3%
  • Yakamoz Asi

Oy: 8 42.1%
  • Cervantes

Oy: 6 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Benim taktik işe yaramadı. Halbuki siyasette işe yarıyordu bu mağdur edebiyatı. :A
Kendisine oy vermeyen biri kazanmak istediğini belirtip veya mağdurluk edebiyatı yapmasın, ha sen onu göz boyama olarak yaptıysan o başka :A
@serhatt ile @xemrexxx yi çağır da uplatmak nasıl olurmuş gör. Değil mi @Cervantes ? :A
Konuyu etkinlik sahibi olarak ara sıra uplatmam gerekiyor. Onları konu uplandıktan sonra çağırmak pek işe yaramaz :A
------

Benim şanssızlığım grubu etkilemiş tıkanmış :A
Ben buna üçünüzde benzer kesime hitap ettiğiniz için onların kararsız kalmaları olarak yorumladım :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kendisine oy vermeyen biri kazanmak istediğini belirtip veya mağdurluk edebiyatı yapmasın, ha sen onu göz boyama olarak yaptıysan o başka :A

Konuyu etkinlik sahibi olarak ara sıra uplatmam gerekiyor. Onları konu uplandıktan sonra çağırmak pek işe yaramaz :A
Göz boyamak için değil de kendisinin hak ettiğini düşündüğüm için verdim oyumu. :A Kazanmaktan çok, bol kaoslu bir etkinlik olsun diye yapıyor olabilirim bence. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,474
Puanı
1,060

------

Ben buna üçünüzde benzer kesime hitap ettiğiniz için onların kararsız kalmaları olarak yorumladım :A

Yok anacım benim şanssızlığım bence kaç aydır finale geliyorum finalde kalıyorum :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,478
Puanı
1,060

------

Evet gene mikasa hanım doğru konuştu. @MEnes :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Göz boyamak için değil de kendisinin hak ettiğini düşündüğüm için verdim oyumu. :A Kazanmaktan çok, bol kaoslu bir etkinlik olsun diye yapıyor olabilirim bence. :A
Kaosu biraz ben ve @Yakamoz-Asi yaşadık :A bol reytingi bir grup oldu ama :A
Yok anacım benim şanssızlığım bence kaç aydır finale geliyorum finalde kalıyorum :A
Elbet bir gün o zincir kırılır. Yada bu kez kırılır. En azından eskilerde aşırı oy farkı ile almışlığın var.

Bu arada odama uyumaya geçtim ama şimdi burasının coşacağı tuttu :A @12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,474
Puanı
1,060
Kaosu biraz ben ve @Yakamoz-Asi yaşadık :A bol reytingi bir grup oldu ama :A

Elbet bir gün o zincir kırılır. Yada bu kez kırılır. En azından eskilerde aşırı oy farkı ile almışlığın var.

Bu arada odama uyumaya geçtim ama şimdi burasının coşacağı tuttu :A @12.Adam

Hiç sanmıyorum

• Güldürdün

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Benim için Reyting önemli. Kim hangi oyu alıyor önemsiz :A :A
Bugs Bunny Money GIF by Looney Tunes

• Harika
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Bu tür hem sen hemde @Cervantes garanti oy alır dediğim kişiler size oy vermedi :A ama cidden 3 isimde çok yakın birbirlerine. Çekişmeli olmasını anlıyorum.
her zamanki halim. Neyseki az pas tutsakta eskisi gibi böyle etkinliklerde varlık gösteriyoruz :A
------

Hadi ordan senden daha iyi reytingimiz var bizim :A
Siz kavga edin ben biraz dinleneyim :A
💤