2022 En Favori Üye 2022 Kazananı: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,279
Puanı
1,060
Çok tebrik ederim @12.Adam :bhr:

Finale kalan @Sherlock'u da tebrik ederim, emeklerine sağlık @Dosi. Bu arada 2017'yi mrt-06 yaparsan sevinirim. :A
islem tamam :Z
------

@12.Adam Tebrikler gerçekten hak edilmiş bir şampiyonluk... Bu sene her yerdeydin, her masadaydın resmen... :A

@Sherlock Canım adaşım yine buralara kadar gelip yine ne kadar büyük bir figür olduğunu gösterdi... Biz yoldaşların olarak seninle gurur duyuyoruz... Bir dahakine zirvede sen olacaksın... @MasacRE yoldaşımın dediği gibi (olamadı) @Maskeli Fedai

Kadim dostum Zey yine bir etkinliği layığıyla yaptı ve sonlandırdı... Sen de olmasan ne olurdu halimiz... Eline yüreyğine sağlık gerçekten de... @Dosi
sizinde katkilariniz coktu. Senin manevi destegin olmasa yapamazdim :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,536
Puanı
1,060
öncelikle @12.Adam tebrik ederim. Kesinlikle hakettin ve ilk anketten bu yana büyük favori oldugunu gösterdin :bhr:
@Sherlock tebrik ederim ortagim, sampiyonluk olmadi ama sen bizim gönlümüzün sampiyonusun :bhr:
ilk kez yari final gören @Angelica ve @serhatt 'i yeniden tebrik ederim, ve yine ilk kez final turu görmüs olan @MasacRE @BARON男爵 ve @Aserat 'a da tebrikler.
Bu etkinligi genelde 2 kisi yürütür ama bu sene tek basima yürüttüm, basta biraz tereddüt ettim ama basardik bir sekilde :A
genel olarak ilginc bir etkinlik oldu. @bazinga favori gördügümüz Erinc'i iyi bir oranla gecti, bazingay'i Sherlock iyi bir oranla gecti ve 12.Adam'da sherlock'u iyi dedigim oranla gecti.
Favori dediklerimiz erken elendi, elenir dediklerimiz üst tura ciktilar ( @MEnes onlardan biri :A )

genel olarak durgun dedigimiz etkinlikle 34-37 arasi oy kullanildi.
Tekrardan herkese tesekkür ederim katilimlari icin.

Seneye finali görürüm inşAllah :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,533
Puanı
1,060
Tebrikler @12.Adam :A

Hak eden bendim ama sağlık olsun seneye artık. :F
Seneye seni destekleyeceğim. :A
evet, etiketi @bazinga tarafindan alirsin. Seni sonra tebrik ederim unutmadim :A
Ok. :A
Tebrikler @12.Adam çok aktif bir sene geçirdin. Hak edilmiş bir şampiyonluk :A

@Sherlock beyciğim de ikinci kez finale kadar çıkıp finalden yine eli boş döndü. Üçüncüye seni şampiyon yapacağız Şerlok beyciğim sen hiç merak etme... @Maskeli Fedai @MEnes (yine şampiyon olamadı)

@Dosi hanım senin de ellerine sağlık. Tam gaz yürütmeye devam ediyorsun forum etkinliklerini. Sayende forum canlandı bir miktar :A
Geçen yılda aktiftim , senin askerliğe denk geldiği için şahit olamadın. :A @Dosi
@Sherlock u gene biri tokatlar artık iflah olmaz. :A
@Sherlock beyciğim şeytanın bacağını kırmalı artık...
------

Gelecek yıl parantez içini de yenip aramızdan birini şampiyon yapacağız canım yoldaşlarım... @Maskeli Fedai @Sherlock
Yapamadı...
Çok tebrik ederim @12.Adam :bhr:

Finale kalan @Sherlock'u da tebrik ederim, emeklerine sağlık @Dosi. Bu arada 2017'yi mrt-06 yaparsan sevinirim. :A
Teşekkürler. Mesajımı özelden attım. Buradan çok tehlikeli olurdu. :A
Kötü mü mizah anlayışım? :A
Gülerken düşündürüyorsun :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Seneye seni destekleyeceğim. :A

Ok. :A

Geçen yılda aktiftim , senin askerliğe denk geldiği için şahit olamadın. :A @Dosi
@Sherlock u gene biri tokatlar artık iflah olmaz. :A

Yapamadı...

Teşekkürler. Mesajımı özelden attım. Buradan çok tehlikeli olurdu. :A

Gülerken düşündürüyorsun :A
Yok bu sene çenen iyice düştü senin :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,279
Puanı
1,060
Canım benim çok güzel bir etkinlik oldu 12 adamı tekrardan tebrik ediyorum bayağı uğraştırıcı bir etkinlikti yoruldun emeğine sağlık seneye görüşmek üzere ;) @Dosi
tesekkür ederim :bhr:
yorulmadim desem yalan olur. Yarindan itibaren bir süre aktifligim azalacak gibi görünüyor, en azindan gündüzleri. Dinlenme zamani :A