2022 En Favori Üye 2022 Kazananı: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Benim açımdan sonucu belli bir etkinlikti...

@MEnes in tabiri ile @12.Adam her masada vardı.

Kendisini başarısından dolayı tebrik ediyorum. 🧿🤩

Finali göğüsleyen @Sherlock da tebrik ediyorum, çalışkan ve başarılı bir yönetici ve üye olduğunun altını iyice çizmiş oldu bu şekilde. 👌

Ve etkinlik Sahibi Arı Maya @Dosi ,eline,emeğine sağlık ☺️
Teşekkürler 😊

Masanın ayakları @MEnes , @Sherlock , @MasacRE , @Maskeli Fedai :A

@Dosi de Eyşan:A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tebrik ederim @12.Adam Açıkçası bu yıl forumda yoktum ama uğradım zaman hep seni gördüm ve kicktip etkinliğini sahiplenmen de oldukça bunda etkili olmuştur diye düşünüyorum

• Okudum
  • Harika
Reactions: Dosi and 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@12.Adam tebrik ederim, hak edilmiş başarı. 2022 yılı boyunca aldığım bildirimlerin çoğunda @12.Adam yazıyordu, bu bile tek başına fazlasıyla hak ettiğinin bir göstergesi. :A

Etkinliğin başında finale kalacağım aklıma gelmezdi açıkçası, 2020 yılında finale kalırken geride bıraktığımız yıla kıyasla çok daha aktiftim forumda. O yüzden elediğim isimleri de düşününce final şaşırtmadı değil. Etkinliğin başından beri oy veren/vermeyen herkese çok teşekkürler. @Fks14 ile beraber gönüllerin şampiyonu olma konusunda durumu eşitledim. :A

@Dosi Hanım, ortağım... Ellerine ve emeklerine sağlık, yürütmesi çok zor olan bu etkinliği başından sonuna kusursuz bir şekilde tamamladın. :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
@12.Adam tebrik ederim, hak edilmiş başarı. 2022 yılı boyunca aldığım bildirimlerin çoğunda @12.Adam yazıyordu, bu bile tek başına fazlasıyla hak ettiğinin bir göstergesi. :A

Etkinliğin başında finale kalacağım aklıma gelmezdi açıkçası, 2020 yılında finale kalırken geride bıraktığımız yıla kıyasla çok daha aktiftim forumda. O yüzden elediğim isimleri de düşününce final şaşırtmadı değil. Etkinliğin başından beri oy veren/vermeyen herkese çok teşekkürler. @Fks14 ile beraber gönüllerin şampiyonu olma konusunda durumu eşitledim. :A

@Dosi Hanım, ortağım... Ellerine ve emeklerine sağlık, yürütmesi çok zor olan bu etkinliği başından sonuna kusursuz bir şekilde tamamladın. :bhr:
Ve sen o bildirimlere bakmıyordun... :A

@Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@12.Adam tebrik ederim, çok sevindim. :Z Hak ettin bence. Forumun son zamanlarda en aktif isimlerindensin ve iyi ki seninle sohbet ediyoruz. :bhr:

@Sherlock beyciğimi de tebrik ederim finale kalmasından dolayı. :bhr:

@Dosi ellerine, emeğine sağlık. :bhr: Yine zorlu ama güzel bir serüven oldu. :Z

Tebrikler @12.Adam . Forumca seviliyorsun. İyi ki forumdasın. Çok sevindim. 😊
Seni de tebrik ederim @Sherlock son ikiye kalmak zaten bir kazanma temsilidir.

@Dosi güzel bir etkinlik oldu eline emeğine sağlık. Yeni etkinliklerini bekliyorum😊

@Dosi o kadar yoğun zamanıma denk geldi ki şu etkinlik yine de senin hatırına katılım sağlayıp yorumlarımla katkı da bulunmaya çalıştım, emeklerine sağlık. :Z

@12.Adam hak ettin bu birinciliği sana da tebrikler. :Z

@Sherlock sana tebrik yok, vazifelerini yapmazsan böyle yenilirsin işte. :A

Benim açımdan sonucu belli bir etkinlikti...

@MEnes in tabiri ile @12.Adam her masada vardı.

Kendisini başarısından dolayı tebrik ediyorum. 🧿🤩

Finali göğüsleyen @Sherlock da tebrik ediyorum, çalışkan ve başarılı bir yönetici ve üye olduğunun altını iyice çizmiş oldu bu şekilde. 👌

Ve etkinlik Sahibi Arı Maya @Dosi ,eline,emeğine sağlık ☺️
Teşekkür ederim :bhr: sizlerin katkıları ve yorumları ile daha keyifli oldu.
O destek hep var olacak biliyorsun... :A
bilmez miyim :A senin desteğini hissettiğim sürece daha keyifli etkinlik yapıyorum :A
Teşekkürler 😊

Masanın ayakları @MEnes , @Sherlock , @MasacRE , @Maskeli Fedai :A

@Dosi de Eyşan:A
Ben ve Eyşan? Ne alaka :A

Teşekkür ederim Sherlock bey. Her zamanki gibi güzide mesajlarınız ile renk kattınız :bhr:

Baya geç konuya yazmışsın, bir finalist olarak yakışmadı :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Teşekkür ederim :bhr: sizlerin katkıları ve yorumları ile daha keyifli oldu.

bilmez miyim :A senin desteğini hissettiğim sürece daha keyifli etkinlik yapıyorum :A

Ben ve Eyşan? Ne alaka :A

Teşekkür ederim Sherlock bey. Her zamanki gibi güzide mesajlarınız ile renk kattınız :bhr:

Baya geç konuya yazmışsın, bir finalist olarak yakışmadı :A
Leş kütük @MEnes dedi ki olmadığın masa yok... Bende masanın ayaklarını kütüklere seni de eyşan a benzettim. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi