Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Black Sails vardı korsan dizisi orada neler neler oluyordu bu açıklık hiç bile :A :A :A

Ama bu dizilerde bunları görmezden gelirsek başka oyuncular başka ilgi çekici konular var öyle @xemrexxx in Taht Oyunları gibi sırf şey üzerine değil :A :A :A

Emrenin savunduğu bir diziyi diğer sevdiği diziye övdüm bakalım şimdi ne halt yiyecek ikisinede laf edemez ortadan çatlar inş :A :A :A
Alıştım diyorsun yani şey sahnelere :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
1×6

Marina gitgide dengesizleşmeye başlıyor. Artık yavaş yavaş katil adayları ortaya çıkıyor. Evdeki saatleri çalışı, esrarı Nadya'nın kardeşinden alıp müdüre yakalanıp itiraf etmesi. Üstüne öğretmeni tehdit edip süslü kızın sırrını açığa çıkarması. Bu kız resmen beni öldürün diye bağırmış. :A Guzman'ın babasının yakalanmasına sevindim. Cezasını çeksin şimdi diyeceğim de Guzman vekalet parasını bulmadan durmayacak gibi. Zor zamanlarında Nadya'nın da onun yanında olması iyi olmuş, ikisi tatlı bir çift olabilirler. :A Marina'nın hamile oluşu da ayrı rezillikti. Böyle sahneler veni diziden soğutuyor. Olan Samuel'e oldu tabii. Utanmadan kaçalım diyor birdr, salak kız da şimdi abisine aldanır. Şu Polo ve Christian'ın sahnesinden iğrendim. Gerçekten şok oldum. Birde birbirlerinin malum yerlerini yalamaları falan midem bulanıyordu yani. Sınavdan hemen önceki aksiyon iyiydi. Süslü kızın ve öğretmenin çevirdiği dolaplar ortaya çıktı. İkisi de okuldan uzaklaştırıldı. Bu olaydan sonra hepsi toplanıp Marina'yı beraber öldürmüşlerdir diye düşünüyorum. :A @Çiğdem- @destere @Harunnn60

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x4 - 1x5 - 1x6
Dün izledim ama yorum yapmayı unutmuşum. :F Hangi olay hangi bölüme ait hiç bilmiyorum en iyisi hatırladığım olayları yazayım. :A

Şu eşcinsel sevgililer hiç aşk konusunda inandırıcı değiller. Böyle sırf mesaj verelim havasındalar falan. Nadya'da kendinden çok emindi biz iyiyiz biz güzel aileyiz filan ama kardeşinin uyuşturucu ve eşcinsel olduğunu öğrenince şok geçirdi. Birde çok trip atıyor resmen Guzman'ı diğer kıza itiyor. :A

Guzman'a gelince gerçekten beni çok şaşırttı ben seviyorum bu çocuğu. Ailesini ve kardeşini hatta arkadaşlarına korumak istemesi filan başlarda gıcıktı ama iyileşti karakteri.

Şu 3'lü sex grubu beni bitirtiyor resmen. :F Diğer oğlan serseri çocuk ile beraber olmak istedi. Serseri çocuk kabull etti hey Allahım ya bir dergi için yapmadığı kalmadı. :A Sarışın kız kendilerinden habersiz yaptıklarını öğrenince baya bozuldu tabi. :A

Marina gerçekten çok sorunlu. iki kardeşi birbirine düşürüyor, hamile kalıyor, ailesine hep bir atar filan aşırı sorunlu. çok ergen. ayrıca 16 yaşında ki kız hamile kalıyor ve bu hastane haber vermiyor ailesine??

@kerem @destere @Çiğdem-

1×6

Marina gitgide dengesizleşmeye başlıyor. Artık yavaş yavaş katil adayları ortaya çıkıyor. Evdeki saatleri çalışı, esrarı Nadya'nın kardeşinden alıp müdüre yakalanıp itiraf etmesi. Üstüne öğretmeni tehdit edip süslü kızın sırrını açığa çıkarması. Bu kız resmen beni öldürün diye bağırmış. :A Guzman'ın babasının yakalanmasına sevindim. Cezasını çeksin şimdi diyeceğim de Guzman vekalet parasını bulmadan durmayacak gibi. Zor zamanlarında Nadya'nın da onun yanında olması iyi olmuş, ikisi tatlı bir çift olabilirler. :A Marina'nın hamile oluşu da ayrı rezillikti. Böyle sahneler veni diziden soğutuyor. Olan Samuel'e oldu tabii. Utanmadan kaçalım diyor birdr, salak kız da şimdi abisine aldanır. Şu Polo ve Christian'ın sahnesinden iğrendim. Gerçekten şok oldum. Birde birbirlerinin malum yerlerini yalamaları falan midem bulanıyordu yani. Sınavdan hemen önceki aksiyon iyiydi. Süslü kızın ve öğretmenin çevirdiği dolaplar ortaya çıktı. İkisi de okuldan uzaklaştırıldı. Bu olaydan sonra hepsi toplanıp Marina'yı beraber öldürmüşlerdir diye düşünüyorum. :A @Çiğdem- @destere @Harunnn60
Ha gayret kaldı 2 bölüm onuda birlikte izleyip bitirin battaniye altından :A :A :A @xemrexxx @destere

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
1×7

Şu Nanu'nun gözü doysun artık. Adam bir kere parayı görünce durdurak bilmiyor. Bari iyi tehdit etse diyeceğim o da yok. En geç gelecek bölüme kadar pusuya yatar bu. :A Şu sarışın kız gerçekten zeki biri, Marina'yla konuşmasından sonra onun saatlerle ilgisi olduğunu hemen kaptı. Ama bu kızdan katil çıkmaz. Polo veya Christian bu kız için Marina'yı öldürmüştür belki. :A Şu Polo da geçen bölüm yediği haltları affetirmeye çalışıyor ama nafile ama hala da Carla Christian'ı Polo'yu kıskandırmak için kullandığını düşünüyorum. Şu eşcinsel arap çocuğun görücü usulü bilmem kimin kızıyla evlendirileceğine şaşmamalı. Dizi bu yönüyle türk dizilerini aratmıyor işte, klasik senaryolar. Erkek sevgilisi düğünü basar şimdi. :A Şu eşcinsel sevgililer demişken, sevişmeleri hakkında yorum yapmayacağım. Çünkü yarım saattir hala kusuyorum. Neyseki, ailelerden biri gördü de ilişki iyice açığa çıktı. Müdüre hanım arap çocuğun babasıyla konuştu ama işleri berbat etti. Nadya da okuldan alındı. Guzman el atar artık. :A Onun dışında Guzman kızkardeşinin kimden hamile olduğunu öğrenince yaptıkları sokak kavgası fena değildi. Nuno'ya bir yumrukta ben atmak istedim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
1×8

Ve geldik final bölümüne. Yani, bu dizi tarz olarak pek benlik bir dizi değil. İzlesemde olur izlemesem de olur tadında. Imdb puanı da yüksek değildi zaten. Ve dizide aşırı cinsellik vardı. Cılkını çıkarmışlardı resmen. O yüzden diziyi orta şekerli buldum diyebilirim.

Diziye puanım: 6/10

Katilin Polo olduğunu tahmin etmiştim. Katil alakasız biri olacaktı çünkü. Şu 8 bölümde Marina ve Polo'nun tek bir sahnelerini bile görmedim. İlk ve son sahneleri buydu işte. Polo en psikopat karakterdi, o yüzden senarist katili iyi belirlemiş. Christian ve Carla bunu sakladı ve hatta Carla destek çıktı. Bu yüzden Polo hep Carla için bir adım öndeydi ki Polo Carla için katil oldu zaten. Christian Marina'nım dolabındayken saati alsaydı işler bu duruma gelmezdi. Onun dışında yılın öğrencisinin Marina seçilmesi ayrı bir rezillikti. Nadya hakediyordu kesinlikle. Ben yine Samuel'e üzüldüm tabii. Polisler gelir gelmez onu görmüş. Marina can çekişirken Nuno da onu hastaneye götürseydi kız kurtulabilirdi belki ama olay günü kaçtı gitti. Bu yüzden kabak onun başına patladı ve polisler katil diye onu tutukladılar. Finalde de ödülün denizin altında biryerlerde olduğunu gördük. Er ya geç 2. sezonda Christian ötecektir zaten. O yüzden 2. sezonu merak etmiyorum. :A

@Çiğdem- @destere @Harunnn60 @xemrexxx @bazinga

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,780
Puanı
1,061
1×8

Ve geldik final bölümüne. Yani, bu dizi tarz olarak pek benlik bir dizi değil. İzlesemde olur izlemesem de olur tadında. Imdb puanı da yüksek değildi zaten. Ve dizide aşırı cinsellik vardı. Cılkını çıkarmışlardı resmen. O yüzden diziyu orta şekerli buldum diyebilirim.

Katilin Polo olduğunu tahmin etmiştim. Katil alakasız biri olacaktı çünkü. Şu 8 bölümde Marina ve Polo'nun tek bir sahnelerini bile görmedim. İlk ve son sahneleri buydu işte. Polo en psikopat karakterdi, o yüzden senarist katili iyi belirlemiş. Christian ve Carla bunu sakladı ve hatta Carla destek çıktı. Bu yüzden Polo hep Carla için bir adım öndeydi. Zaten Polo Carla için katil oldu. Christian dolaptayken saati alsaydı işler bu duruma gelmezdi. Onun dışında yılın öğrencisinin Marina seçilmesi ayrı bir rezillikti. Nadya hakediyordu ama olsun. Ben yine Samuel'e üzüldüm tabii. Polisler gelir gelmez onu görmüş. Marina can çekişirken Nuno onu hastaneye götürseydi kurtulabilirdi belki ama olay günü kaçtı gitti. Bu yüzden kabak onun başına patladı ve polisler katil diye tutukladılar. Finalde de ödülün denizin altında biryerlerde olduğunu gördük. Er ya geç 2. sezonda Christian ötecektir zaten. O yüzden 2. sezonu merak etmiyorum. :A

Sen de şekersiz meymenetsiz bir tıipsin dizi dengelemiş seni:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1×8

Ve geldik final bölümüne. Yani, bu dizi tarz olarak pek benlik bir dizi değil. İzlesemde olur izlemesem de olur tadında. Imdb puanı da yüksek değildi zaten. Ve dizide aşırı cinsellik vardı. Cılkını çıkarmışlardı resmen. O yüzden diziyi orta şekerli buldum diyebilirim.

Katilin Polo olduğunu tahmin etmiştim. Katil alakasız biri olacaktı çünkü. Şu 8 bölümde Marina ve Polo'nun tek bir sahnelerini bile görmedim. İlk ve son sahneleri buydu işte. Polo en psikopat karakterdi, o yüzden senarist katili iyi belirlemiş. Christian ve Carla bunu sakladı ve hatta Carla destek çıktı. Bu yüzden Polo hep Carla için bir adım öndeydi ki Polo Carla için katil oldu zaten. Christian Marina'nım dolabındayken saati alsaydı işler bu duruma gelmezdi. Onun dışında yılın öğrencisinin Marina seçilmesi ayrı bir rezillikti. Nadya hakediyordu kesinlikle. Ben yine Samuel'e üzüldüm tabii. Polisler gelir gelmez onu görmüş. Marina can çekişirken Nuno da onu hastaneye götürseydi kız kurtulabilirdi belki ama olay günü kaçtı gitti. Bu yüzden kabak onun başına patladı ve polisler katil diye onu tutukladılar. Finalde de ödülün denizin altında biryerlerde olduğunu gördük. Er ya geç 2. sezonda Christian ötecektir zaten. O yüzden 2. sezonu merak etmiyorum. :A

@xemrexxx e katılıyorum Emreye katılacak kadar zevksiz çıktın ayoll sen ne anlarsın yabancı diziden alamanyada oturmakla olmuyor :A :A :A @destere

@Harunnn60 yorumunu bekliyoruz asıl kaliteli yorumlarını :Z:Z:Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
@xemrexxx e katılıyorum Emreye katılacak kadar zevksiz çıktın ayoll sen ne anlarsın yabancı diziden alamanyada oturmakla olmuyor :A :A :A @destere @Harunnn60

@Harunnn60 yorumunu bekliyoruz asıl kaliteli yorumlarını :Z:Z:Z
Harun'un kendisi çerezlik dizi dedi, bu diziyi @destere önerse tamam derim de @Çiğdem- 'in önermesine şaşırdım. :A @Harunnn60

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060