kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
1×4

Not konusunda Nadya'nın en yüksek notu almasına ve diğer 9.5 puan alan süslü kızın çatlamasına sevindim. Ama öğretmen açık verdi gibi. Kız bu işin peşini kolay kolay bırakmayacak. :A

Onun dışında Guzman'ın Nadya'dan özür dilene şekli falan güzeldi. O sahnelerde aslında birbirinden bambaşka kültürlere sahip olduğunun göstergeseydi ama Guzman kızın babasının yanında ben türbansız ona alışkınım diyene kadar herşey iyiydi. Sonda Guzman kızı partiye davet etti ama kız gitmedi tabii. :A

Ne olduysa o hayır kurumu partisinde oldu. Christian'ın Polo'nun lezbiyen anneleriyle diyalogları güldürdü gerçekten. Guzman da babasını parasını esrara yatırdığını söylerken yakaladı. 3'lü grup dayanamayıp eve gidip işi pişirmeye karar verirken erkeklerin birbirini öpmesi tuhaftı gerçekten. :A

Heleki gey olan ikilinin dayanamayıp arkada öpüşmelerini Samuel ve Guzman yakalayınca ben onların yerine utandım. :F

Onun dışında Marina'nın arkadaşının abisine yardım edeceğim demesi biraz mantıksızdı bence. Neden ona yardım etme isteği duysun ki?

Bölüm sonunda Guzman'ın yemek masasında Marina'yla fskir çocuğun ilişkisine destek verince gitgide dahada yumuşadığını gördük. Gelişme var yani. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
1×5

Yani, en sıkıcı bölüm buydu sanırım. :A Guzman'ın doğum günü partisi çok sıradandı. Gündüz kutlamaları falan. Hiçbirşey yoktu yani. Ben pastayı bile göremedim. :A

O süslü püslü kızın Guzman'ı elde ederken, türbanlı olanın gitgide kendini ondan geri çekmesi aptallık. :A Ki jakuzide nasıl öpüşebiliyorlar anlamadım. :A

Samuel telefonda konuşurken öğretmen telefonu alır da, mesajları yüksek sesle okutmaları baya mantıksız geldi. Neden mesajları yüksek sesle okudu ki? Böylece kızın hastalığı da yayılmış oldu.

Samuel'in abisinin gözü doymadı saatkeri çalarken. Herşeyi çalarsın da sondaki kırmızı bantlı saati niye çalırsın arkadaş. Gözün doysun. :A

Marina'nın Samuel'le beraber oluşu falan o sahneler biraz fazla kaçırılmıştı bence. Resmen bi şeylerini görmediğimiz kaldı. :F

Marina'nın düşerken öğretmeni tehdit etmesi falan o son sahne iyiydi sadece. Sanırım artık kızın katil adayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1×5

Yani, en sıkıcı bölüm buydu sanırım. :A Guzman'ın doğum günü partisi çok sıradandı. Gündüz kutlamaları falan. Hiçbirşey yoktu yani. Ben pastayı bile göremedim. :A

O süslü püslü kızın Guzman'ı elde ederken, türbanlı olanın gitgide kendini ondan geri çekmesi aptallık. :A Ki jakuzide nasıl öpüşebiliyorlar anlamadım. :A

Samuel telefonda konuşurken öğretmen telefonu alır da, mesajları yüksek sesle okutmaları baya mantıksız geldi. Neden mesajları yüksek sesle okudu ki? Böylece kızın hastalığı da yayılmış oldu.

Samuel'in abisinin gözü doymadı saatkeri çalarken. Herşeyi çalarsın da sondaki kırmızı bantlı saati niye çalırsın arkadaş. Gözün doysun. :A

Marina'nın Samuel'le beraber oluşu falan o sahneler biraz fazla kaçırılmıştı bence. Resmen bi şeylerini görmediğimiz kaldı. :F

Marina'nın düşerken öğretmeni tehdit etmesi falan o son sahne iyiydi sadece. Sanırım artık kızın katil adayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
1×4

Not konusunda Nadya'nın en yüksek notu almasına ve diğer 9.5 puan alan süslü kızın çatlamasına sevindim. Ama öğretmen açık verdi gibi. Kız bu işin peşini kolay kolay bırakmayacak. :A

Onun dışında Guzman'ın Nadya'dan özür dilene şekli falan güzeldi. O sahnelerde aslında birbirinden bambaşka kültürlere sahip olduğunun göstergeseydi ama Guzman kızın babasının yanında ben türbansız ona alışkınım diyene kadar herşey iyiydi. Sonda Guzman kızı partiye davet etti ama kız gitmedi tabii. :A

Ne olduysa o hayır kurumu partisinde oldu. Christian'ın Polo'nun lezbiyen anneleriyle diyalogları güldürdü gerçekten. Guzman da babasını parasını esrara yatırdığını söylerken yakaladı. 3'lü grup dayanamayıp eve gidip işi pişirmeye karar verirken erkeklerin birbirini öpmesi tuhaftı gerçekten. :A

Heleki gey olan ikilinin dayanamayıp arkada öpüşmelerini Samuel ve Guzman yakalayınca ben onların yerine utandım. :F

Onun dışında Marina'nın arkadaşının abisine yardım edeceğim demesi biraz mantıksızdı bence. Neden ona yardım etme isteği duysun ki?

Bölüm sonunda Guzman'ın yemek masasında Marina'yla fskir çocuğun ilişkisine destek verince gitgide dahada yumuşadığını gördük. Gelişme var yani. :A
Alamancı güzel güzel yorumlarını yapıyor @Harunnn60 örnek al ayoll :A :A :A
Katil kim bu soruyla dizi çok güzel izleniyor şuan Nuno ve kardeşi içlerinden birisi diye gösteriliyor kıskanclık olabilir bekleyin görüp ayoll hangisi size şüpheli geliyor mesala :A Ecünnü ikisiylede kırıştırıyor Guzmana yazık :A @xemrexxx

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4 - 1x5 - 1x6
Dün izledim ama yorum yapmayı unutmuşum. :F Hangi olay hangi bölüme ait hiç bilmiyorum en iyisi hatırladığım olayları yazayım. :A

Şu eşcinsel sevgililer hiç aşk konusunda inandırıcı değiller. Böyle sırf mesaj verelim havasındalar falan. Nadya'da kendinden çok emindi biz iyiyiz biz güzel aileyiz filan ama kardeşinin uyuşturucu ve eşcinsel olduğunu öğrenince şok geçirdi. Birde çok trip atıyor resmen Guzman'ı diğer kıza itiyor. :A

Guzman'a gelince gerçekten beni çok şaşırttı ben seviyorum bu çocuğu. Ailesini ve kardeşini hatta arkadaşlarına korumak istemesi filan başlarda gıcıktı ama iyileşti karakteri.

Şu 3'lü sex grubu beni bitirtiyor resmen. :F Diğer oğlan serseri çocuk ile beraber olmak istedi. Serseri çocuk kabull etti hey Allahım ya bir dergi için yapmadığı kalmadı. :A Sarışın kız kendilerinden habersiz yaptıklarını öğrenince baya bozuldu tabi. :A

Marina gerçekten çok sorunlu. iki kardeşi birbirine düşürüyor, hamile kalıyor, ailesine hep bir atar filan aşırı sorunlu. çok ergen. ayrıca 16 yaşında ki kız hamile kalıyor ve bu hastane haber vermiyor ailesine??

@kerem @destere @Çiğdem-

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
1x4 - 1x5 - 1x6
Dün izledim ama yorum yapmayı unutmuşum. :F Hangi olay hangi bölüme ait hiç bilmiyorum en iyisi hatırladığım olayları yazayım. :A

Şu eşcinsel sevgililer hiç aşk konusunda inandırıcı değiller. Böyle sırf mesaj verelim havasındalar falan. Nadya'da kendinden çok emindi biz iyiyiz biz güzel aileyiz filan ama kardeşinin uyuşturucu ve eşcinsel olduğunu öğrenince şok geçirdi. Birde çok trip atıyor resmen Guzman'ı diğer kıza itiyor. :A

Guzman'a gelince gerçekten beni çok şaşırttı ben seviyorum bu çocuğu. Ailesini ve kardeşini hatta arkadaşlarına korumak istemesi filan başlarda gıcıktı ama iyileşti karakteri.

Şu 3'lü sex grubu beni bitirtiyor resmen. :F Diğer oğlan serseri çocuk ile beraber olmak istedi. Serseri çocuk kabull etti hey Allahım ya bir dergi için yapmadığı kalmadı. :A Sarışın kız kendilerinden habersiz yaptıklarını öğrenince baya bozuldu tabi. :A

Marina gerçekten çok sorunlu. iki kardeşi birbirine düşürüyor, hamile kalıyor, ailesine hep bir atar filan aşırı sorunlu. çok ergen. ayrıca 16 yaşında ki kız hamile kalıyor ve bu hastane haber vermiyor ailesine??

@kerem @destere @Çiğdem-
Guzman in talipleri artıyor :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1 - 1x2

Dizi gerçekten de Türk esintileri taşıyor. :F Çoğu şeyin tesadüf olmasıi zengin kız fakir oğlan ayrımı, tabi ABD dizilerinden de esinti var. 13 Reason Why sonra cinayet sorguları filan Big Little Lies ve son olarak Pis Yedili diyorum. :( Ben inanmamıştım ama başlangıç kısmı gerçekten esinlenilmiş. :A

La Case de Papel'den 3 tane oyuncuyu buraya getirtmişler. :A Ama sırıtmamış hepsi iyi oynamış. :A

2 bölüm için yorumum.

@Çiğdem- nasıl o kaslı çocuğu sevdin ya. :F Gerçekten parlakçı çıktın sen. :F Zaten ilerde de kapalı kıza kesin aşık olur. :A Asıl benim şaşırdığım adamın sevgilisi git yat onla filan diyor ama sonda pişman olacak gibi bu durum da. :A

Şu sevgilisini başka adamla yatırıp izleyen çocuğa oha diyorum.:eek::F Çocuk gavat çıktı. :F Bizim oğlan sonda dedin hatta gavatsın diye. :A @destere de gavat çocuğu oynayan oyuncuyu sevmiş zaten tuhaf adamları bulmada üstüne yok. :A

Kızın sonda ölmesine şaşırmadım ama hamile kalması filan oraya şaşırdım açıkçası. Senaryo olarak öyle aman aman dizi değil ama diyaloglar filan sıkmadı gayet iyiydi. Zaten dizinin İspanyol dizisi olduğunu unutmamak lazım onlarda yeni yen uluslar arasına açıldılar Netflix sayesinde.. Bakalım neler olacak..

@destere @xemrexxx @Çiğdem- @sokak sanati @kerem

Aaa dedik sana ayoll diziyi izleyin görüceksiniz diye :A @Maskeli Fedai @MasacRE- @kerem @sokak sanati kaybettiler sen kazandın :Z:Z:Z @xemrexxx @destere

Aaa sadece parlak olduğundan değil Guzman dizinin tek düzgün karakteri diğer bölümler daha iyi görüceksin cnm :A Kapalı kız ile favorim zaten ve Nunoyuda kenara koyalım bu üçü dışında sevdiğim karakter yok :A :A :A
Elite-Netflix-1551259.jpg

1×1

Başlangıç olarak fena bir giriş değildi. Olaylar iyi gelişti. Fakirlerin zengin lisesine gelmesi konusunu Pis Yedili'den esinlenmiş olabilirler. Türk dizi senaryosuna benzerdi çünkü. Başroldekilerden hiçkimseyi beğenmedim. Ne Samuel, ne Christian, Ne Guzman vs. Sadece Marina ve Nadya'yı beğendim. Bölümün sonunda ölenin Marina olmasına üzüldüm gerçekten. Olan yine en masum olanlara oluyor zaten. Diziyi bu yönüyle ve sorgu sahneleriyle UTC'ye de benzettim. Genel olarak yani izlenilirliği var işte.

gagayla, kazma alamancı ağızlarının suyu aka aka bölümleri yalayıp yutmuşlar:) ama laf ola beri gele arada bize göndermeler yapıp diziyi yer yer kötülemeyide unutmamışlar :)
oysa hogathamla bana böyle muhteşem bir diziyle sizi tanıştırdığımız için ne kadar teşekür etseniz yinede azdır... bize her türlü borçlandınız :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- senin önerdiğin dizinin böyle olmasına çok şaşırdım. :A @destere 'den beklerim de senin önermen tuhaf geldi. :A
bu muhteşem eser karşısında elin ayağın birbirine karışmış anlatırken bile sesin titriyor :) hele o carla ne muhteşem şeydir öyle :) tabi siz @Harunnn60 la carla ve marinaya değilde polo ile christianın basküllerini yakın çekime almışsınızdır :) bari @Çiğdem- le @xemrexxx nin guzmanına dokunmayaydınız sizi polo ile christian epey bir süre idare eder :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3

Bu bölüm +18'e doğru kaymış. :F :F Yönetmen @destere sanırım :A

Her yerde bir sex sahnesi vardı. :F Adamlar yatıp kalkıp yemek yeme yerine sex yapıyorlar. :A @destere 'nin hayal ettiğin bir dünya..:bhr:

Şu grup sex yapmalarına oha diyorum. Bu sevgilsii tam gavat çıktı. Çocuk resmen sorunlu. :A Bizim oğlana da gün doğdu tabi :A

Marina'nın da başrolde ki oğlanın abisinin olayının bu kadar hızlı işlenmesine çok şaşırdım. :D Sanırım ilerde abisi kıza aşık olacak. Zaten bebekten ya ondan başkasından. :F Acaba kız hastalık bulaştırdı mı merak ediyorum. :A

Guzman ve Nafya gayet iyi ikili oldular :A Şu aralarında ki kız kesin araya entrika katacak. :A Bölüm sonunda seni elde etmek istiyor filan dedi. Kızım sen salak mısın :A Adamı sen kendin yolladın git bunu elde et diye :A Şimdiden eteklerin tutuşmaya başladı :A

@kerem @xemrexxx @Çiğdem- @destere
sahnelerde kızların üstünde hala ufak tefek parçalar kalıyorsa ve hassas yerleri net gözükmüyorsa yönetmen ben değilimdir :) ben olsam yarım yamalak iş yapmam :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaaa ben onlarımı önerdim ayoll o sapıkları @destere @xemrexxx seviyor beni Guzman ve cinayet kısmı ilgilendiriyor :A :A :A

kerem Harun ne güzel izliyorlar @MasacRE- @Maskeli Fedai tuhaf dizileriyle zaman tüketmeye devam etsinler ayoll :A :A :A
peki o zaman niye marina , carla, nadia ile lucresia yı senin üstüne kuma getireceğim dediğimde itiraz etmedin hogatha ? :) sende kızları sevdin işte, hiç boşuna itiraz etme :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4 - 1x5 - 1x6

@kerem @destere @Çiğdem-
yine içine etmişsin:) bölümleri ayrı ayrı yorumlaman lazımdı, bu nasıl çorba gibi yorumdur? :)

neyseki diziyi bitirdikte @Çiğdem- le o yüzden böyle toplu taciz şeklindeki yorumlara şimdilik ses çıkarmıyoruz bir daha olmasın gaga :)

bak alamancı @kerem bizim kültürümüze uzak garip bir alaman kazması olmasına rağmen yinede bize uyum sağlayıp bölümleri tek tek yorumlamış:) biraz alamancıdan örnek al gaga :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
guzmanı sen @Çiğdem- @Harunnn60 kaptınız , @serhatt a bişey kalmadı? garibim kertenkeleye acıdım şimdi :) bari aranızda anlaşıp ortak danaya girin :)
Guzman in talipleri artıyor :A
1x4 - 1x5 - 1x6

@kerem @destere @Çiğdem-
Aaa demiştim ben Guzman içlerinden en düzgünü diye Harun bana gülüyordu Guzmanı sedim diye şimdi bana rakip olmuş alamancı @kerem e duyuralım :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
peki o zaman niye marina , carla, nadia ile lucresia yı senin üstüne kuma getireceğim dediğimde itiraz etmedin hogatha ? :) sende kızları sevdin işte, hiç boşuna itiraz etme :)
Hhaha ohaaa ne zaman dediğini ile hatırlamıyorum şuan :eek::eek::eek: Öyle bir şey yok :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
gagayla, kazma alamancı ağızlarının suyu aka aka bölümleri yalayıp yutmuşlar:) ama laf ola beri gele arada bize göndermeler yapıp diziyi yer yer kötülemeyide unutmamışlar :)
oysa hogathamla bana böyle muhteşem bir diziyle sizi tanıştırdığımız için ne kadar teşekür etseniz yinede azdır... bize her türlü borçlandınız :)
@kerem @Harunnn60 Tşşk etsin @MasacRE- @sokak sanati @Maskeli Fedai kafalarını taşlara vursunlar :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
sahnelerde kızların üstünde hala ufak tefek parçalar kalıyorsa ve hassas yerleri net gözükmüyorsa yönetmen ben değilimdir :) ben olsam yarım yamalak iş yapmam :)
Maria'nın görülmedik yeri kalmadı :A Bu diziyi senin övmeni çok iyi anlıyorum tam senin seveceğin sahneler var ama @Çiğdem- niye senin peşinden gidiyor anlamadım :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yine içine etmişsin:) bölümleri ayrı ayrı yorumlaman lazımdı, bu nasıl çorba gibi yorumdur? :)

neyseki diziyi bitirdikte @Çiğdem- le o yüzden böyle toplu taciz şeklindeki yorumlara şimdilik ses çıkarmıyoruz bir daha olmasın gaga :)

bak alamancı @kerem bizim kültürümüze uzak garip bir alaman kazması olmasına rağmen yinede bize uyum sağlayıp bölümleri tek tek yorumlamış:) biraz alamancıdan örnek al gaga :)
Çok olay oldu unuttum :A Yine sen destan yazmışsın :A Bölümü izlerken seni düşünemiyorum , ağzının suyu akıyordur sanırım :A