Maskeli Fedai 30.000'ler Kulübünde!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
@destere burada kendini sıvamış :A Sıva içeren her mesajı gönülden emojilerim :A
sıva dediğin zaten hep karşı tarafa olacak diye bir kural yok arada bir sıvayı kendimize atıp enerji depolamamız şart anlayışın için ne kadar teşekür etsem azdır :)
bu pis isveçli @Dosi de bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor bu oyunlara gelmeyelim :)

burda sıvadan arta kalanı sana attım dikkatini çekerim bana bir sıva borçlusun doğu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
yok orda alıntıladığım mesajıda es geçmiştin :A ordaki mesajım sanaydı. ay sanki bizim gibi her girdiğinde 20-30 bildirimmi geliyorda kaçırıyorsun :A
boşver bildirimlere bakmaması daha iyi zaten kaliteli bir mesaj yazdığını görmedim :) doğu bir ben değilki her zaman kaliteli mesajlar döşesin :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
maskeliyi yeterince koruyamamışsın korusan MS de final darbesi almazdı :)o yüzden senin korumandan çıkıp benim korumam altında mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeye karar verdi :)
Onun bi darbe yiyip aklının başına gelmesi gerekiyordu :A Bilerek müdahil olmadım disipline etmek baabında :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
sıva dediğin zaten hep karşı tarafa olacak diye bir kural yok arada bir sıvayı kendimize atıp enerji depolamamız şart anlayışın için ne kadar teşekür etsem azdır :)
bu pis isveçli @Dosi de bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor bu oyunlara gelmeyelim :)

burda sıvadan arta kalanı sana attım dikkatini çekerim bana bir sıva borçlusun doğu :)
Sıvacılar japonya gibidir sallanır ama yıkılmaz :A Gerçi @Dosi iskandinav soğuğu yemiş dişilikte bir insan bizi bitirebilir dikkatli olalım :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
yok orda alıntıladığım mesajıda es geçmiştin :A ordaki mesajım sanaydı. ay sanki bizim gibi her girdiğinde 20-30 bildirimmi geliyorda kaçırıyorsun :A
Geliyor vallaha :A Sık sık girmediğimden mütevellit birikiyor kızamık geçirmiş velet gibi kıpkırmızı oluyor bildirim kutum :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,185
Puanı
1,060
Geliyor vallaha :A Sık sık girmediğimden mütevellit birikiyor kızamık geçirmiş velet gibi kıpkırmızı oluyor bildirim kutum :A
benim dediğim aynı günde 20-30. Ben 3 gün girmesem 70 üstü geliyor :A Şuan bildirimler üst üste geliyor. Dikkat etmedim henüz ama sen diğer kutlama konusuna gel eğer gelmediysen. Senide etiketlemiştim :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
benim dediğim aynı günde 20-30. Ben 3 gün girmesem 70 üstü geliyor :A Şuan bildirimler üst üste geliyor. Dikkat etmedim henüz ama sen diğer kutlama konusuna gel eğer gelmediysen. Senide etiketlemiştim :A
Bakarım şincik :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Kendisini Pasifik açıklarında üç ada grubundan biri olan Polinezya’da görmüşler. Hazin bir kedere gömülü, sex on the beach yudumlarken o kahreden geceyi düşünüyormuş :A
umarım yamyamların arasına düşmüştür güzel bir maskeli yahnisi ziyafeti çeksinler :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Canım beni niye etiketledin? @Maskeli Fedai kendisi benim hiç bir kutlama konumda yoktu. Bakmıyoruz birbirimizin kusuruna oyüzden :A ama madem etiketlendim ve bir de en ortak arkadaşımız kıymetli değerli arkadaşım @Doğu nun hatırına en sevdiği arkadaşları arasında olduğu için Maskeliye kuru bir tebrik yapayım :A (acaba hanginizi sıvamış oldum burda? ) :A @destere

Tebrikler @Maskeli Fedai :A
Tebrikten çok gönderme gibi bir mesaj olmuş ama neyse :A Sağol yine de :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059