Maskeli Fedai 30.000'ler Kulübünde!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Canım beni niye etiketledin? @Maskeli Fedai kendisi benim hiç bir kutlama konumda yoktu. Bakmıyoruz birbirimizin kusuruna oyüzden :A ama madem etiketlendim ve bir de en ortak arkadaşımız kıymetli değerli arkadaşım @Doğu nun hatırına en sevdiği arkadaşları arasında olduğu için Maskeliye kuru bir tebrik yapayım :A (acaba hanginizi sıvamış oldum burda? ) :A @destere

Tebrikler @Maskeli Fedai :A
@Doğu tepki vermen gereken asıl mesaj buydu :A sıva işine girmiştim :T: :A Gerçi gerçekler :bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Canım beni niye etiketledin? @Maskeli Fedai kendisi benim hiç bir kutlama konumda yoktu. Bakmıyoruz birbirimizin kusuruna oyüzden :A ama madem etiketlendim ve bir de en ortak arkadaşımız kıymetli değerli arkadaşım @Doğu nun hatırına en sevdiği arkadaşları arasında olduğu için Maskeliye kuru bir tebrik yapayım :A (acaba hanginizi sıvamış oldum burda? ) :A @destere

Tebrikler @Maskeli Fedai :A

vay, boşuna sıvacı değilsin :A :A @destere @MasacRE-

görmez olaydım keşke görmeseydi mesajını gözlerim :)
@Doğu hatrına maskeli karpuzunu kutluyorsun niye benim hatrıma maskeli tombiğini kutlamıyorsun da doğu hatrına kutluyorsun ki ?

bu mesaj resmen bana hakaret maskeli tombalak benim has arkadaşım kutlayacaksan kertenkeleyi benim hatrıma kutlaman lazımdı @Doğu da kim oluyor :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Doğu hatrına maskeli karpuzunu kutluyorsun niye benim hatrıma maskeli tombiğini kutlamıyorsun da doğu hatrına kutluyorsun ki ?

bu mesaj resmen bana hakaret maskeli tombalak benim has arkadaşım kutlayacaksan kertenkeleyi benim hatrıma kutlaman lazımdı @Doğu da kim oluyor :)
hahahahha :F:F yani sırf kaybettiğini kabullenmemek için yeni klıf bulmuşsun :A @Maskeli Fedai yi ilkkez kutladık o da yok :S
Senin has arkadaşın olduğunu bilmiyordum yoksa daha önceleri her kutlama konusunda onu kutlardım :A
@Doğu ile muhabbetimizde Maskeli ile dostluğu hakkında muhabbetimiz olmuştu. Seninkinide öğrenmiş olduk artık :A
Maskeli seni destereden dolayi tekrar tebrik ediyorum :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahahahha :F:F yani sırf kaybettiğini kabullenmemek için yeni klıf bulmuşsun :A @Maskeli Fedai yi ilkkez kutladık o da yok :S
Senin has arkadaşın olduğunu bilmiyordum yoksa daha önceleri her kutlama konusunda onu kutlardım :A
@Doğu ile muhabbetimizde Maskeli ile dostluğu hakkında muhabbetimiz olmuştu. Seninkinide öğrenmiş olduk artık :A
Maskeli seni destereden dolayi tekrar tebrik ediyorum :A
bu düzeltme mesajı güzel oldu @Doğu ya at tepiği gitsin yeterki beni kırma :))

şimdi nerde diss atmaya başlıyorum onu söyle :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

@Maskeli Fedai benim korumam altındadır. Bana zimmetli artık öncekileri bilemem :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060