Diğer Goblin 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tamam o ondan önce cekilmiş biliyorum da:X 5.bölümün sonunu görmedin mi?
Hafıza silme diyorlar. Gelin 29 yaşina gelmiş sanırım restoranda yeni sevgilisini filan bekliyor:A Şu amca amca diye dolaşan çocuk mu oldu sevgili? Blackte de kız tanıdık birisiyle evlenmişti:F
Aaa tamam gördüm ayoll ama iki dizi arasında her benzerlikte suçlu taraf Black oluyor malesef :A :A :A

Aaa iyi ki Goblini Blacktan önce izlememişiz yoksa Blacktan bu kadar çok etkilenemezdim sanırım önce onu izlemekle iyi etmişiz :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa tamam gördüm ayoll ama iki dizi arasında her benzerlikte suçlu taraf Black oluyor malesef :A :A :A

Aaa iyi ki Goblini Blacktan önce izlememişiz yoksa Blacktan bu kadar çok etkilenemezdim sanırım önce onu izlemekle iyi etmişiz :F
Blackin sonu çok guzel bitti beni o etkililedi :X Yoksa Kore dizilerinde erkekler mesafeli ve kızlar hep erkeklerinde peşinden koşuyor:X O tarz rollerde:A Şu Kerem Bursinin ilk dizisi vardı. Güneşi beklerken mi ne o dizinin orjinalindeki erkek de o tarz karakterdi:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Blackin sonu çok guzel bitti beni o etkililedi :X Yoksa Kore dizilerinde erkekler mesafeli ve kızlar hep erkeklerinde peşinden koşuyor:X O tarz rollerde:A Şu Kerem Bursinin ilk dizisi vardı. Güneşi beklerken mi ne o dizinin orjinalindeki erkek de o tarz karakterdi:X
Aaa zaten türkiyede de salak sakar kız tiplemesi her dizide var nerdeyse Elçin dışındakıleri sevmedim :A :A :A

Blackta çok güzeldi yanı finali unutamıcam bir finaldi ama inş finali Goblinin finalinden esinlenmemişlerdir ozaman sürprizi kaçar işte :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa zaten türkiyede de salak sakar kız tiplemesi her dizide var nerdeyse Elçin dışındakıleri sevmedim :A :A :A

Blackta çok güzeldi yanı finali unutamıcam bir finaldi ama inş finali Goblinin finalinden esinlenmemişlerdir ozaman sürprizi kaçar işte :A :A :A
Ben de bi gıcıklandım bi :A Kızın rolü nerdeyse aynı :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa ozaman önce bunu izleseydik sıkıntı olmucaktı :F

Bir de farklı olarak bu dizide Azrail ön plana çıkıyor bence Goblinden daha başrol oynuyor dizide yanı :A :A :A
Bence de:A Goblin bu diziye çok yaşlı kaçmiş:X hepsi 24-25 yaşlarında gibi ama Goblin 35-38 gibi:X
Blackteki adam 40miş ama 28-30 gibi o sırıtmıyordu:X Gerçi orda çok yaşlı vardı :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence de:A Goblin bu diziye çok yaşlı kaçmiş:X hepsi 24-25 yaşlarında gibi ama Goblin 35-38 gibi:X
Blackteki adam 40miş ama 28-30 gibi o sırıtmıyordu:X Gerçi orda çok yaşlı vardı :F
Blackta Sihirbaz Şapkalı adam vardı en yaşlıları sonra 444 ve yanlarında salak oğlan :A

Goblindeki Azrailin yerine Blackta 444 eşleşmesi yaparsak eğer Goblin ilde sihirbaz şapkalı adam eşleşir Goblindekı amca diyen salak oğlanda zaten Blacktakı salak oğlanın kopyası gibi :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.Bölüm vlla dizi süper gidiyor sürenin 1 saat olması hiç sıkıntı değil Türk dizisi gibi izleniyor yanı :Z:Z:Z @Forumdash @destere
Aaa Goblin ölmeyince verdiği şeyleri geri istedi ama bu durum azrailin kızın ve amca diyen oğlanın hosuna gitmedi :A Goblinin duygu sömürüsü yapıp evi temizletmeside komikti kıza :F

Azrailin sevdiği kızla olan sahneleri yine çok hoş ve komikti :A Kızda seviyor Azraili ama tuhaf olusundan dolayı çekiniyor gibide :F

Son sahnede kılıcı çekicekti kız ama Goblin onu itti ve sonra gidip tuttu arabaya çarptılar ve bir sürü araba kazası oldu görsellik açısından iyi sahneydi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Black bu diziden sonra yapılmış ayoll yanı Black bu diziden esinlenmiş özellikle 444 ve sakız çiftini :A :A :A @destere

Ama bu dizinin farklı gidiceğini düşünüyorum Blackta polisiye çoktu :A
Tamam o ondan önce cekilmiş biliyorum da:X 5.bölümün sonunu görmedin mi?
Hafıza silme diyorlar. Gelin 29 yaşina gelmiş sanırım restoranda yeni sevgilisini filan bekliyor:A Şu amca amca diye dolaşan çocuk mu oldu sevgili? Blackte de kız tanıdık birisiyle evlenmişti:F
black bu diziden esinlenmiş ama black te sıkılmama sebep olan bir çok sahne vardı bu dizide ise sıkıldığım tek an yok :) tüm karakterler harika her sahne keyifle izleniyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
harika iki bölüm daha tüketmiş oldum:)

6. Bölüm

sunny azraile ne iş yapıyorsun diye sorduğunda azrail : bir çeşit servis elemanıyım diyor :)
goblin in bu sözüne kahkaha attım ..''ahh şu şekspir... ben sadece olmak yada olmamak dedim o sanat eseri yazdı :)''
kör öldü öteki dünyadada bastonla geziyordu
sunny düşerken azrailin hareketi harikaydı kızın altında eşek olmuştu :)
eun tak goblinin kılıcını çekmeye niyetlenince goblinin bir kaçışı var evlere şenlik kız dur seni güzelleştirmeye karar verdim diyor goblin şok tabi, telefonu bahane etti kaçmak için ama telefonuda ters tutuyormuş :)
aslında goblin gençmiş 939 değil sadece 938 yaşındaymış :)
eun tak her 10 yılda bir ölüm meleğiyle karşılaşmak zorundaymış ..
goblinin veda sahneleri bayağı güzeldi evi azraile kredi kartını ergene teslim etti .. ama eun tak bir türlü kılıcı çekemedi öpüşerek kılıcı çıkarmaya çalışıyorlar :)

7. Bölüm
goblinin eve geri dönüş sahnesi güzeldi ergen tamda amcaa diye ağlarken goblin geri dönüp kredi kartını isteyince ergenin geri gidebilirsin demesi komik sahnelerdi ,azrailde tapudan vazgeçemedi bir türlü :)
goblinin eun tak a çamaşırları bulaşıklarını yıkattığı sahneler yine eğlenceliydi :)
azrailin kıskançlığıda bir tuhaf sunny e yaklaşan sarhoşu 5 metre havaya uçurup fırlattı :)
goblinle eun tak ın korku filmi macerası muhteşemdi goblin altına edecekti korkudan :) eun tak ın çıkışta sayende filmin konusunu bile bilmiyorum lafına kahkaha attım :)
eun tak okulda tae hee isimli eski çocukluk arkadaşıyla karşılaştı .. bizim sap goblin ise elinde çiçeklerle kapıda bekliyor:) kıskançlık sırası azrailden sonra bu defa goblinde sanırım :)
eskiden goblinin aşık olduğu prenses aynı zamanda azrailindemi kız arkadaşıymış tam o kısmı çözemedim
azrail ile sunny sahneleri yine harikaydı :)
son sahne yine muhteşemdi daha önce kılıcı tutamayan eun tak bu sefer tuttu ve tam çekmek üzereyken goblin engel oldu uçan gelin, gelini kapan goblin derken 40 araç hurdaya döndü :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
harika iki bölüm daha tüketmiş oldum:)

6. Bölüm

sunny azraile ne iş yapıyorsun diye sorduğunda azrail : bir çeşit servis elemanıyım diyor :)
goblin in bu sözüne kahkaha attım ..''ahh şu şekspir... ben sadece olmak yada olmamak dedim o sanat eseri yazdı :)''
kör öldü öteki dünyadada bastonla geziyordu
sunny düşerken azrailin hareketi harikaydı kızın altında eşek olmuştu :)
eun tak goblinin kılıcını çekmeye niyetlenince goblinin bir kaçışı var evlere şenlik kız dur seni güzelleştirmeye karar verdim diyor goblin şok tabi, telefonu bahane etti kaçmak için ama telefonuda ters tutuyormuş :)
aslında goblin gençmiş 939 değil sadece 938 yaşındaymış :)
eun tak her 10 yılda bir ölüm meleğiyle karşılaşmak zorundaymış ..
goblinin veda sahneleri bayağı güzeldi evi azraile kredi kartını ergene teslim etti .. ama eun tak bir türlü kılıcı çekemedi öpüşerek kılıcı çıkarmaya çalışıyorlar :)

7. Bölüm
goblinin eve geri dönüş sahnesi güzeldi ergen tamda amcaa diye ağlarken goblin geri dönüp kredi kartını isteyince ergenin geri gidebilirsin demesi komik sahnelerdi ,azrailde tapudan vazgeçemedi bir türlü :)
goblinin eun tak a çamaşırları bulaşıklarını yıkattığı sahneler yine eğlenceliydi :)
azrailin kıskançlığıda bir tuhaf sunny e yaklaşan sarhoşu 5 metre havaya uçurup fırlattı :)
goblinle eun tak ın korku filmi macerası muhteşemdi goblin altına edecekti korkudan :) eun tak ın çıkışta sayende filmin konusunu bile bilmiyorum lafına kahkaha attım :)
eun tak okulda tae hee isimli eski çocukluk arkadaşıyla karşılaştı .. bizim sap goblin ise elinde çiçeklerle kapıda bekliyor:) kıskançlık sırası azrailden sonra bu defa goblinde sanırım :)
eskiden goblinin aşık olduğu prenses aynı zamanda azrailindemi kız arkadaşıymış tam o kısmı çözemedim
azrail ile sunny sahneleri yine harikaydı :)
son sahne yine muhteşemdi daha önce kılıcı tutamayan eun tak bu sefer tuttu ve tam çekmek üzereyken goblin engel oldu uçan gelin, gelini kapan goblin derken 40 araç hurdaya döndü :)
black bu diziden esinlenmiş ama black te sıkılmama sebep olan bir çok sahne vardı bu dizide ise sıkıldığım tek an yok :) tüm karakterler harika her sahne keyifle izleniyor :)
Aaa evet sonuna kadar katılıyorum ayoll gerçekten çok keyifle izleniyor yanı ileri sarmadan izliyorum hemde bu süreyle :A Azraili Goblinden daha başrol görüyorum :A

O dediğin resim olayını bende anlayamadım vlla bakalım ben yine ben anlayamadım sandım diye çekindim ama sende anlayamadıysan ozaman sıkıntı yok :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B06

Güzel bölümdü ama heycan yok komedi var:X Romantik sahneler hangi idizideolursaolsun bisüreden sonra beni sıkıyor:( @destere @Çiğdem- Soruma da cevap pls:A

En güzel sahneler tabi yine Azrail ve tavukcu güzelinin sahneleriydi :Z
Gelin neden kılıcı çekemedi? Kılıcı bence tavukcu kız çıkaracak? Yüzük müzü bişeyler diyorlardı ilk bölmde. Hatırlayan varsa bi zahmet cıtlatsın:A @destere @Çiğdem-

Gece izleyebilirsem 7.bölümü izlicem.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B06

Güzel bölümdü ama heycan yok komedi var:X Romantik sahneler hangi idizideolursaolsun bisüreden sonra beni sıkıyor:( @destere @Çiğdem- Soruma da cevap pls:A

En güzel sahneler tabi yine Azrail ve tavukcu güzelinin sahneleriydi :Z
Gelin neden kılıcı çekemedi? Kılıcı bence tavukcu kız çıkaracak? Yüzük müzü bişeyler diyorlardı ilk bölmde. Hatırlayan varsa bi zahmet cıtlatsın:A @destere @Çiğdem-

Gece izleyebilirsem 7.bölümü izlicem.
Aaa o sorunla alakalı kılıcı neden çıkaramadı yanı 7.bölümde cevabını bulmuş olucaksın o konuyla alakalı oyüzden ozaman yorumlaşırız o konuda hakkında cnm :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8.Bölüm yine güzeldi ve bu bölüm Blak dizisiyle alakalı ince bir ayrıntı gördüm :A @destere @Forumdash
Goblinin yarattığı kazayı iyi sakladı amca diyen oğlan ve azrail :A Ayrıca o resimde olan kadın Goblinin kız kardeşiymiş ama Azrail onu görünce neden acı çekiyor Amca diyen oğlan Azrail kız kardeşi olabilir Goblinin dedi acaba öyle mi gerçekten :A

Aaaa Başrolde olan kızın ilk aşkının ismi Oppa yanı Black dizisinden 444 ün ismi bu ayrıntıya dikkat Black burdan çalmış ismi :A

Son olarak Goblin eğer ölmezse kızın ölüceğini öğrendi ve kızda Goblinin kılıcı çekerse ölüceğini öğrendi :F