Diğer Goblin 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bilmiyorum yaa:( İzleyesim gelmiyor sanki. Şu 2 gün geçsin. Abanıcam diziye.Tavukçu ve Azrail için:A Almiş başinizi gitmişsiniz.
Harun gibi sen geride kaldın bu seferde :A

Olaylar çok karışıyor ayoll bence bundan sonrakı bölümlere tekrar heves edecen :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.Bölüm
Bölüm başında Sunny Goblin Azrail sahnesi güzeldi kızı sorguya çektikleri sahne :A Geçmişle alakalı geçti bu bölüm Azrail ile o kız geçmişte birbirini tanıyormu
o dönemden Azrailin sevgilisi diye düşünüyordum ama Azraili henüz geçmiş dönemden göstermediler sanırım :A

11.Bölüm
Goblinin kardeşini ikna etme çabaları komikti :A Ve Azraile hemen kız kardeşim sana layık değil demeye başladı tipik abi örneği :F Goblinin başrolde olan kıza ölüceğini anlattığı sahne duygusaldı :( Ayrıca Sunniyin Azrailin şapkasını uçurduğu sahne çok etkileyici olmuş 2-3 defa izledim :A

Ayy sonda gelen adam korktum ayoll tövbe tövbe :( Bencede Goblinin ölümüne sebep olan adam , Azrailde prenstir sanırım Sunniy ile geçmişte onun bağlantısı var
Azraile uyan kişileri düşünürsek :A Ve diziye kötü karakter gelmesi iyi oldu :A
12.Bölüm Aaa vlla Dizi inanılmaz boyut değiştiriyor 12.Bölüm fantastik anlamda tüm beklentilerimi karşıladı @Forumdash daha çok sevecek bu bölümleri :A @destere

Dizinin müzikleride kusursuz yanı onada değinmek lazım :A

Aaa ortalık karıştı ayoll şu yaşlı moruk Goblinin geçmişte öldürdüğü ve aradığı adammış baya renk kattı diziye ölmedine sevindim :A
Evet o prens Azrail çıktı @destere :A Goblin ile düşmanlarmış meğerse :A
Son sahnede Goblin saygılarımı sunarım masajtelerine dediği sahne çok etkileyiciydi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
12. Bölüm

bu bölüm sinema uzunluğundaydı ama tüm soruların cevaplarını barındıran fantaztizmin doruklarında harika bir bölümdü :)
tanrı işe yaramaz velede yerleşmiş azraille goblinin haberleri yok :) tanrının veletten kelebekleşip çıktığı sahneler güzeldi:) luciferde oğulları ve tanrıçayı görmüştük ama tanrıyı görememiştik burda tanrı işbaşındayken suçüstü yakalandı :)
eski vezir park joong işleri arapsaçına çevirdi oysa bizim azraille goblin canciğer anlaşıyorlardı ne güzel :)
kötü vezir önce gidip eun tak ı korkuttu azrailin aslında eski velet kral wang yeo olduğunu söyledi, sonra hızını alamayıp goblinede azrailin eski velet kral olduğunu açıkladı ben goblinle azrail arasında kan çıkar diye düşünüyordumda goblin selamlamakla yetindi nedense :)
sanırım hala kızkardeşinin azraili sevmesinden dolayı tam bir hncını azrailden çıkaramıyor goblin :)
azrailin öperek sunny e geçmişi hatırlattığı sahne ilginç bir sahneydi artık hafızasını kaybedenler gönül rahatlığıyla kendilerini azraile öptürür :)
goblinle kötü vezir park joong un karşılaştığı sahnede güzeldi ama veziri öldüremedi vezir hayalet olarak 900 yıl bekleye bekleye bazı özel güçler kazanmış sanırım azrailin elindende kurtuluyormuş zaten kayıp ruh olarak öyle deli danalar gibi dolaşıyor ortalıkta ?
vezirin eskiden olduğu gibi hala azraille sunny i ayırmaya çalışması bana arabeskdeki sahneyi hatırlattı @Çiğdem @Forumdash :) ordada kaya diye bir tıfıl adam müjdeyle şeneri ayırmaya çalışıyordu hatta öldükten sonra ikiliyi sırat köprüsünden aşağı itmişti :) vezir aynı kaya işte :)
bu bölüm vezirin kışkırttığı birde azrail kadın vardı o da eskiden vezire hizmet edenlerden biriymiş o kadında kötü biri umarım sunny e bir zararı dokunmaz :)
bu bölümde eun takla goblinin kutuda geçirdiği sahneler komikti onun haricinde gerilim dozu yüksek dramın çokça yer aldığı bir bölümdü

13. Bölüm

dram ağırlıklı güzel bir bölümdü hatta bölüm sonuna doğru ağlattı resmen :)
denetim ekibinin çanları çalıp azraili soruşturmaya çağırması ve onu cezalandırmaları azrailinde eskiden yediği haltları birer birer hatırlamasına neden oldu :)
eski vezirin neden ortaya çıktığı anlaşıldı onun yok olması için gobline saplanan kılıcın vezire saplanması gerekiyormuş ..
vezir park joong eun tak ın bedenini kullanarak kılıcı çekmek istedi, eun tak ın boynundaki yeşil ışık daha önce vezirin kızın bedenine girişine engel oluyordu yeşil ışıkta kaybolunca vezir planını işletmeye koyulmuş :)
vezir eun tak ın vucuduna girip kılıcı çekerken azrail müdahale etti yarım kalan işi goblin tamamladı bayılan eun tak ın ellerini kullanıp kılıcı kendisi çekti ölüme gitti ama veziri öldrüdüğü için hayırlı bir iş yapıp gitti diyebiliriz:)
yinede ben goblinin tekrar diğer bölümde geleceğini tahmin ediyorum :)
özellikle sona doğru duygusal sahneye uygun olarak çalan güzel müzik mest etti diyebilirim eun tak ağlayınca benimde ağlayasım geldi nedense :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
12.Bölüm Aaa vlla Dizi inanılmaz boyut değiştiriyor 12.Bölüm fantastik anlamda tüm beklentilerimi karşıladı @Forumdash daha çok sevecek bu bölümleri :A @destere

Dizinin müzikleride kusursuz yanı onada değinmek lazım :A

Aaa ortalık karıştı ayoll şu yaşlı moruk Goblinin geçmişte öldürdüğü ve aradığı adammış baya renk kattı diziye ölmedine sevindim :A
Evet o prens Azrail çıktı @destere :A Goblin ile düşmanlarmış meğerse :A
Son sahnede Goblin saygılarımı sunarım masajtelerine dediği sahne çok etkileyiciydi :A

dizi muhteşem gidiyor geri kalanlar ( @Forumdash ) çatlasın:)
diziyi bitirir bitirmez uluorta spoiler paylaşacağım :)

senin bu bölüm bahsettiğin dizi müziğinden uzun süredir bahsetmek istiyordum gerçekten harika şarkılar çıkıyor çiğdem ,
hele bir 13. bölümü izle şarkılar eşliğinde ağlayacaksın :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12. Bölüm

bu bölüm sinema uzunluğundaydı ama tüm soruların cevaplarını barındıran fantaztizmin doruklarında harika bir bölümdü :)
tanrı işe yaramaz velede yerleşmiş azraille goblinin haberleri yok :) tanrının veletten kelebekleşip çıktığı sahneler güzeldi:) luciferde oğulları ve tanrıçayı görmüştük ama tanrıyı görememiştik burda tanrı işbaşındayken suçüstü yakalandı :)
eski vezir park joong işleri arapsaçına çevirdi oysa bizim azraille goblin canciğer anlaşıyorlardı ne güzel :)
kötü vezir önce gidip eun tak ı korkuttu azrailin aslında eski velet kral wang yeo olduğunu söyledi, sonra hızını alamayıp goblinede azrailin eski velet kral olduğunu açıkladı ben goblinle azrail arasında kan çıkar diye düşünüyordumda goblin selamlamakla yetindi nedense :)
sanırım hala kızkardeşinin azraili sevmesinden dolayı tam bir hncını azrailden çıkaramıyor goblin :)
azrailin öperek sunny e geçmişi hatırlattığı sahne ilginç bir sahneydi artık hafızasını kaybedenler gönül rahatlığıyla kendilerini azraile öptürür :)
goblinle kötü vezir park joong un karşılaştığı sahnede güzeldi ama veziri öldüremedi vezir hayalet olarak 900 yıl bekleye bekleye bazı özel güçler kazanmış sanırım azrailin elindende kurtuluyormuş zaten kayıp ruh olarak öyle deli danalar gibi dolaşıyor ortalıkta ?
vezirin eskiden olduğu gibi hala azraille sunny i ayırmaya çalışması bana arabeskdeki sahneyi hatırlattı @Çiğdem @Forumdash :) ordada kaya diye bir tıfıl adam müjdeyle şeneri ayırmaya çalışıyordu hatta öldükten sonra ikiliyi sırat köprüsünden aşağı itmişti :) vezir aynı kaya işte :)
bu bölüm vezirin kışkırttığı birde azrail kadın vardı o da eskiden vezire hizmet edenlerden biriymiş o kadında kötü biri umarım sunny e bir zararı dokunmaz :)
bu bölümde eun takla goblinin kutuda geçirdiği sahneler komikti onun haricinde gerilim dozu yüksek dramın çokça yer aldığı bir bölümdü

13. Bölüm

dram ağırlıklı güzel bir bölümdü hatta bölüm sonuna doğru ağlattı resmen :)
denetim ekibinin çanları çalıp azraili soruşturmaya çağırması ve onu cezalandırmaları azrailinde eskiden yediği haltları birer birer hatırlamasına neden oldu :)
eski vezirin neden ortaya çıktığı anlaşıldı onun yok olması için gobline saplanan kılıcın vezire saplanması gerekiyormuş ..
vezir park joong eun tak ın bedenini kullanarak kılıcı çekmek istedi, eun tak ın boynundaki yeşil ışık daha önce vezirin kızın bedenine girişine engel oluyordu yeşil ışıkta kaybolunca vezir planını işletmeye koyulmuş :)
vezir eun tak ın vucuduna girip kılıcı çekerken azrail müdahale etti yarım kalan işi goblin tamamladı bayılan eun tak ın ellerini kullanıp kılıcı kendisi çekti ölüme gitti ama veziri öldrüdüğü için hayırlı bir iş yapıp gitti diyebiliriz:)
yinede ben goblinin tekrar diğer bölümde geleceğini tahmin ediyorum :)
özellikle sona doğru duygusal sahneye uygun olarak çalan güzel müzik mest etti diyebilirim eun tak ağlayınca benimde ağlayasım geldi nedense :)
Aaa evet gerek sözsüz müzikleri gerek kullanılan şarkılar hepsi çok iyi şarkılar sahnelere çok uyumlu ve
Goblinin selamlarımı iletiyorum dediği Azrail sahnesinde çalan o müzik sahneye bambaşka bir hava katıyordu :A
13.Bölüm
Aaa Çok duygusal ve hareketli herşeyin olduğu bir bölümdü :A Azrail anılarına kavuştu aslında bunun neden Azrail olduda belli oldu oğlan yanında çevresinde kim varsa öldürmüş ve adam kalmayınca mecbur kendini öldürmüş bu seferde :F

Goblin Azrail ile ne olursa olsun iyi arkadaş oldular eskiden yaptıklarını telafi edebilir bence , Azrail hipnouda yapamamış Sunny onu unutmamş ama bu sefer tamamen
veda etti :(

Şu hayalet adam Goblinin kılıcını çekerken Azrail nasılda yetişti :A Ama Goblin öldü daha finale çok var bakalım ne olacak gelecek mi :(
14.Bölüm
Aaa Goblin geri döndü 9 yıl sonra ama Azrail dışında kimse tanımıyor :A Paraya ihtiyacı oldu için yeğeni olan oğlanın tekrar karşısına çıktı amcanım diye :A

Azraili affetti Goblin :A Son sahne 1.bölümü hatırlattı geçmşe yoluluk ettik tekrar kanadada gezmeye çıktılar başrol kız ile Goblin :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
15.Bölüm ağlamadan bölüm bitiremiyoruz :T @destere @Forumdash
Aaa yine çok duygusal bir bölümdü :( Başrol kız Goblin ile hatılarını hatırladı tekrar birlikteler ama hafızası yerine geldimi gelmedimi anlamadım sankı hala hatırlamıyor gibi geldi bana geçmişi :A

Sunniy Azrail sahnesi yine çok duygu yüklüydü Sunnuy hafızası kaybolmamış geçmişte o yanına aldığı küçük çocuk tanrıydı sanırım kelebek vardı :A Benim hafızamı kimse silmesin dedi Tanrı dileğini gerçekleştirdi sanırım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
14. Bölüm

dizideki herkese b12 vitamini gerekli :)
goblin yok olduktan sonra feryat figan ağlayan eun tak son hamleyle deftere unutma kim shin i diye yazdı ama aradan 9 yıl geçince neyi unutmayacağını unutmuş bir halde karşımıza çıktı :)
goblin arafta 9 yıl bekledikten sonra dünyaya dönüş yaptı ama herşey silbaştan başladığı için tek tek hafızaların tazelenmesi gerekiyor goblinin şansı tanrının azrailin hafızasını yoketmeyişi oldu :)
arada bir gelip azrailden dolar dilenmesi komik sahneler oluşturdu :)
azrailin sunny e olan aşkı devam ediyor ama oğlancık çile çekiyor resmen hem geçmişte yediği haltların acısı hemde sunny e ulaşamamak bayağı yıpratmış azraili ..
eun tak ın kanada gezisinde yine goblin kapıdan çıkıp geldi artık orda aşkmı tazelelerler hafızamı tazelerler orası belli değil :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
15. Bölüm

güzeldi eğlenceliydi b12 vitamininin işe yaradığı bir bölümdü :)
sunny herşeyi hatırlıyormuş ama kimseye belli etmemiş bugüne kadar ..
kanada macerası eun tak ın hafızasını açtı son sahnede ise goblin eun taka evlenme teklif etti kazasız evlenme imkanları yok sanırım :)
her 10 yılda bir azraille karşı karşıya gelecek olan kayıp ruh eun tak şu an 29 yaşında ve her an başına kötü şeyler gelebilir
bu arada sunny de gitme hazırlıkları yapıyor acaba ölümemi gidiyor yolculuğamı çıkıyor?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
16. Bölüm
FİNAL

ve harika bir final bölümüyle diziye noktayı koyduk.. darısı bitiremeyenlerin ( @Çiğdem- ) ve yarıda bırakan hainlerin ( @Forumdash ) başına:)
neler oldu neler önce goblinle eun tak evlendi tamda herşey mutlu gidiyorduki eun tak çocukları kurtarmak için arabasıını kamyonun önüne çekti ve ölüme gidiverdi oysa daha kaç güzel halvet yaşayacaklardı kimbilir:)
gelinin gobline veda sahnesi ağlattı resmen ..
azrailde mutluluğu bu dünyada yakalayamadı uzun süre görüşemedikleri sunny ile anca ölüme giderken kavuştular birlikte gittiler ve birlikte döndüler dünyaya.. biri aktrist olmuş biri dedektif olmuştu , son sahnede eun tak ın dönüşünüde gördük hüzünlü bir şekilde giden dizi mutlu sonla final yaptı :)

başka bir dizide goblinin gelini eun takla tekrar karşılaşırım umarım :)

bu final bölümünden sonra üç bölüm daha çekilmiş ama hepside özel bölüm ve kamera arkası görüntülerden ibaret ? keşke onun yerine diziyi 3 bölüm daha uzatsalardı :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
16. Bölüm
FİNAL

ve harika bir final bölümüyle diziye noktayı koyduk.. darısı bitiremeyenlerin ( @Çiğdem- ) ve yarıda bırakan hainlerin ( @Forumdash ) başına:)
neler oldu neler önce goblinle eun tak evlendi tamda herşey mutlu gidiyorduki eun tak çocukları kurtarmak için arabasıını kamyonun önüne çekti ve ölüme gidiverdi oysa daha kaç güzel halvet yaşayacaklardı kimbilir:)
azrailde mutluluğu bu dünyada yakalayamadı uzun süre görüşemedikleri sunny ile anca ölüme giderken kavuştular birlikte gittiler ve birlikte döndüler dünyaya.. biri aktrist olmuş biri dedektif olmuştu , son sahnede eun tak ın dönüşünüde gördük hüzünlü bir şekilde giden dizi mutlu sonla final yaptı :)

bu final bölümünden sonra üç bölüm daha çekilmiş ama hepside özel bölüm ve kamera arkası görüntülerden ibaret ? keşke onun yerine diziyi 3 bölüm daha uzatsalardı :)
2 Kore diziside çok güzeldi Black ve Goblin :love1: Black zaten Goblinden esinlen miş iki diziyi karşılaştırınca Goblin daha ağır basıyor çünkü Black polisiye ağırlıklıydı Goblinde bu hiç yoktu ve özellikle 10.bölümden sonra fantastikliği çok üst düzeydi ama izlediğim bu iki Kore dizisinide unutmucam :bhr::bhr::bhr: @Forumdash

16.Bölüm Final
Başrol kız öldü kendini feda etti çocuklar için :( Azrail ile Sunnnuye çok üzülüyordum kavuşamıyorlar diye ama birlikte ölüme gidip 3.yeni hayatlarında yine karşılaşıp kavuştular :bhr::bhr::bhr:

Başrol kız nasıl geri döndü orayı çok anlamadım Sunnuyler gibi sanırım ama genc ve hafızası açık şekilde döndü Goblinede üzülüyordum güzel mutlu sonla bitti :Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
16. Bölüm
FİNAL

2 Kore diziside çok güzeldi Black ve Goblin :love1: Black zaten Goblinden esinlen miş iki diziyi karşılaştırınca Goblin daha ağır basıyor çünkü Black polisiye ağırlıklıydı Goblinde bu hiç yoktu ve özellikle 10.bölümden sonra fantastikliği çok üst düzeydi ama izlediğim bu iki Kore dizisinide unutmucam :bhr::bhr::bhr: @Forumdash

16.Bölüm Final
Başrol kız öldü kendini feda etti çocuklar için :( Azrail ile Sunnnuye çok üzülüyordum kavuşamıyorlar diye ama birlikte ölüme gidip 3.yeni hayatlarında yine karşılaşıp kavuştular :bhr::bhr::bhr:

Başrol kız nasıl geri döndü orayı çok anlamadım Sunnuyler gibi sanırım ama genc ve hafızası açık şekilde döndü Goblinede üzülüyordum güzel mutlu sonla bitti :Z:Z:Z
Bitimişsiniz:( Neyse haftasonu bende bitirmeye çalişcam. Şu aralar fırsatım yok. Boşlugumu foruma girerek değerlendiriyorum:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bitimişsiniz:( Neyse haftasonu bende bitirmeye çalişcam. Şu aralar fırsatım yok. Boşlugumu foruma girerek değerlendiriyorum:(
hafta sonu bir bölüm izleyip diğer haftayı bekle bence çok hızlı gitme nasıl olsa yetişemedin üç yıl sonra bitirsende olur :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Forumdash a bir şey olmuş Cw yorumları bile gelmiyor :A Herkes bir işim var diyor bu aralar senin gibi :A :A :A
cw de yorumlanacak dizi kalmamış zaten :) bir pilli oğlanınız vardı o gün tesadüf yorumuna rastladım sen bile en yüksek reyting gururunuz pilli oğlanı yerden yere vurmuşsun :) demekki orda dizi falan yok hepsi çöp itiraf et :) netflix e geçiş yap kaliteyi birlikte seyredelim :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
cw de yorumlanacak dizi kalmamış zaten :) bir pilli oğlanınız vardı o gün tesadüf yorumuna rastladım sen bile en yüksek reyting gururunuz pilli oğlanı yerden yere vurmuşsun :) demekki orda dizi falan yok hepsi çöp itiraf et :) netflix e geçiş yap kaliteyi birlikte seyredelim :)
Aaa gizli gizli kötü yorumlarımızımı gözetliyon :eek::eek::eek: Supernatural yorumu bile yapmamış @Forumdash iş ciddi ayoll :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet sıkışığım ama yarın bitirmeyi planlıyorum:A Olmazsa Pazar kesin final yapıcam:X SPN ve Flash'ı daha izlemedim.
Supernatıralın 2 bölümü izlemedin diğerleri neysede Supernaturalı daha fazla biriktirme hemde süper 2 bölümdü :A

@destere Beyde çizgi filmli olan bölümü izleyecekti güya :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Supernatıralın 2 bölümü izlemedin diğerleri neysede Supernaturalı daha fazla biriktirme hemde süper 2 bölümdü :A

@destere Beyde çizgi filmli olan bölümü izleyecekti güya :A :A :A
Yok Goblin 12'yi izledim biraza doğru 13ü izlicem. Topluca yorum yaparım. Çünkü tek tek yorum yaptıracak cinsten değil:X Şimdilik kaldiğim yerden çıtlatayım @destere
12.bölümde kim kimdir belli oldu:X Tavukçu ve Azralim boşuna favorim olmamiş:Z