Diğer Goblin 1.Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bazen bir diziden uzaklaşınca daha izleyesin gelmiyor aslında başlasan hemen izleyip tamamlıyorsun ama araya soğukluk girince devam etmek zor :A :A :A
işte sezon ortasında bırakmaktansa sezonu tamamlayıp yeni sezona başlamamak en hayırlısı:X o yuzden seneye izlemem diyip duruyorum:X Vampirden ve PLL'den tecrübe ettim:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işte sezon ortasında bırakmaktansa sezonu tamamlayıp yeni sezona başlamamak en hayırlısı:X o yuzden seneye izlemem diyip duruyorum:X Vampirden ve PLL'den tecrübe ettim:A
Aaa diğerleri neyse ama Twd bitmeden güncel izlemem lazım çünkü dizi bitince bölümleri siliniyor :A :A :A

Ben kaçıyorum cicili bicili rüyalar cnm :bhr::bhr::bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B03

Komedi ağırlıklı bir bölümdü. @Çiğdem- @destere
Cafedeki erosculuk oynaması güzeldi.
2.bölüm özetinde de dediğim gibi tavukcu ve azrail aşık olacaklar:Z Ben bu iki çifti tutuyorum :A @destere @Çiğdem- siz goblin ve gelini tutun:A
Sondaki kılıç sahnesi biraz saçma geldi. Öyle görünüyordu neden hiç şaşirmadı ilk gördüğü zaman?

külçe altın bizim parayla 100gr'dan 35binTL :X kıza kalan para 560binTL'cikmiş:A Kızın, sarı takım elbiseli oğlandan kitap aliş fiyatı 37TLmiş :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
TWD de izlemedin dimi:A Tamam luci arrow ve twdyi hızlandırarak haftosunu izlicem. Gobline yine yer açtim sevinin siz kazandınız:A @destere
mecbursun elin mahkum :) @Çiğdem- le sana uyguladığımız mahalle baskısını bertaraf etmen mümkün değildi, şiddetli tavsiyelerimizden sonra doğru karar alacağına emindik yani :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S01B03

2.bölüm özetinde de dediğim gibi tavukcu ve azrail aşık olacaklar:Z Ben bu iki çifti tutuyorum :A @destere @Çiğdem- siz goblin ve gelini tutun:A
Sondaki kılıç sahnesi biraz saçma geldi. Öyle görünüyordu neden hiç şaşirmadı ilk gördüğü zaman?

külçe altın bizim parayla 100gr'dan 35binTL :X kıza kalan para 560binTL'cikmiş:A Kızın, sarı takım elbiseli oğlandan kitap aliş fiyatı 37TLmiş :A
tavukçu sunny benimde favorim ama yinede eun tak ı dışlayamam o da sempatik bir kız :) ikisindende vazgeçmem yani :) sana üvey anneyi verelim :)

kılıcı gördüğünde şaşırmaması normal sebebi dördüncü bölümde anlatıyor kız şimdi o kısmı anlatırsam @Çiğdem- yine kendini yerden yere vurmaya başlar spoiler veriyorsun diye :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tavukçu sunny benimde favorim ama yinede eun tak ı dışlayamam o da sempatik bir kız :) ikisindende vazgeçmem yani :) sana üvey anneyi verelim :)

kılıcı gördüğünde şaşırmaması normal sebebi dördüncü bölümde anlatıyor kız şimdi o kısmı anlatırsam @Çiğdem- yine kendini yerden yere vurmaya başlar spoiler veriyorsun diye :)
S01B03

Aaa evet spoi vermeyin 4 ve 5. Bölüm yorumlarım gelecek akşama :A :A :A

@Forumdash ta hafta sonları izleme kararını bıraktı diziye alıştı tabi :Z

Azrail ve Goblin iyide benim favorilerim genelde farklı isimler olur şu yanlarında olan diğer oğlan amca diyorya Gobline oda baya komik :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Teyzeyi sen al :F:F Yanında 2 tane cocuğuyla zahmet etmezsin hem bişeyler için :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4. Bölüm

keyifli bir bölümdü hiç sıkılmadan sonuna kadar gidiyoruz başroldeki kızı çok sevdim bayağı sempatik biri :)

eun tak kılıcı görünce goblin bunalıma girdi ölmek isteyen vatandaş ölmemek için her haltı yiyecek gibi.. eun tak ın kılıcı çekersem süpürgeye dönüşecekmişsin lafı güzeldi :)
goblin gelini bulunca psikolojisi bozuldu ama diğer bunalan vatandaşta azrail adamlarda karizma kalmadı aşk ne hale getiriyor azrailide goblinide çocuğa çevirdi :) mutluluktan goblinin sonbaharda çiçek açtırması veya yağmur yağdırması goblinin gücünün azrailden fazla olduğunu gösteriyor :)
azrail in tavukçu sunny si harika bir kadın biraz daha rolü artsa süper olacak:)
eun tak ile hayaletler arasındaki diyaloğlarda güzeldi özellikle okuldaki kızın eline sigara tutuşturdukları sahne harikaydı yine :)
4.Bölüm @Forumdash
Aaa bu bölüm goblinin Azraile kızın kılıcı görüyor diye anlattığı ve oan korktuğu sahne ve yolda kızın bir şey içtiğini hatırlayınca yine korkması komikti Goblin baya komik oluyor telaşa kapılınca :A

Ona amca diyen oğlanda ben tanımıyorum bunu diyor yoldan bakanlara :F

Azrailde aşık oldu ınunda o halleri komikti masada tabak dondurması falan :A Onun harici başroldekı kızla Goblin sahneleri yine eğlenceliydi :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.Bölüm vlla Luciferin ilk 2 sezonu gibi komedisi çok iyi :Z:Z:Z @destere @Forumdash
Ayy bu bölüm azrail ve sevdiği kız ile geçti çok hoştu :A Azrail sürekli kahve içip kıza bakıyor :F İsmi olmadığı için sıkıntı yaşadı Goblinin ismini kıskanıyor :A

Telefonda kızla konuşma sahneside komikti ne diceğini bilemiyor koca azrail :A
Ve son sahne Goblin ile duygusal bitti :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B04

4.bölümde sordugum sorunun cevabını aldım ama daha büyük bi beklenti içine girmiştim:X
Gücenmesin diye söylemeyen taze gelinimiz, bölüm sonunda kılıcı çekmeyecektir heralde:F
Neys tavukcu güzelimyineharikaydı :X Azraille sahneleri çok olsa:X Azrailin onun saç atışını yapması da komikti:A

@destere seninki teyze ve çocukları altınları bozdurayım derken kendileri bozuldu. Hadi bi goblinlik yap :F

Hee unutmadan. 1960lardaki çocuga yardım etmesi ve yaşlılşığı olan sahne çok iyiydi:X

Black gibi sonu hüzünlü biter inş :T komedisi aşiri çok hep cilveleşmeyle geçiyor :A Senaryo ne zaman ciddiye dönecek? @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
5. Bölüm

sonu hüzünlü bitsede karakterlerin hepsi tam komedi harika bir bölümdü yine :)
eun tak a sırılsıklam aşık olan goblin açık vermeye başladı artık kıskançlık krizleride cabası :) eun takla goblin atışmaları muhteşem hepsi bir alem :) azrailin durumuda pek iç açıcı değil o da kendisine bir isim bulmakla meşgul :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
5.Bölüm vlla Luciferin ilk 2 sezonu gibi komedisi çok iyi :Z:Z:Z @destere @Forumdash
Ayy bu bölüm azrail ve sevdiği kız ile geçti çok hoştu :A Azrail sürekli kahve içip kıza bakıyor :F İsmi olmadığı için sıkıntı yaşadı Goblinin ismini kıskanıyor :A

Telefonda kızla konuşma sahneside komikti ne diceğini bilemiyor koca azrail :A
Ve son sahne Goblin ile duygusal bitti :(
bölümler harika geçiyor bu şekilde sürsün isterim :)
S01B04

4.bölümde sordugum sorunun cevabını aldım ama daha büyük bi beklenti içine girmiştim:X
Gücenmesin diye söylemeyen taze gelinimiz, bölüm sonunda kılıcı çekmeyecektir heralde:F
Neys tavukcu güzelimyineharikaydı :X Azraille sahneleri çok olsa:X Azrailin onun saç atışını yapması da komikti:A

@destere seninki teyze ve çocukları altınları bozdurayım derken kendileri bozuldu. Hadi bi goblinlik yap :F

Hee unutmadan. 1960lardaki çocuga yardım etmesi ve yaşlılşığı olan sahne çok iyiydi:X

Black gibi sonu hüzünlü biter inş :T komedisi aşiri çok hep cilveleşmeyle geçiyor :A Senaryo ne zaman ciddiye dönecek? @Çiğdem-
teyzeyi sana verdik tepe tepe kullan bana gelinle sunny yetiyor zaten :)
aman senaryo ciddiye binmesin kasvetli havalardan kurtulduk ilk defa :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Teyze - gelin ve 2 çocukla seni üstüne zimmetli. Tepe tepe kullan :X Sunny'le ben şuan...........:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Teyze - gelin ve 2 çocukla seni üstüne zimmetli. Tepe tepe kullan :X Sunny'le ben şuan...........:X
6.Bölüm Aaa dizi gerçekten çok güzel ayoll uzun süresi bile sıkıntı olmuyor hiç sıkıldığımı hatırlamıyorum ve bu Azrail Goblini gölgede bırakıyor bence :A

6.Bölüm
Aaa öncelikle Goblin ve o kızın duygusal konuşması çok etkileyiciydi kılıcı çıkarmak istemedi tanrının onu sevdiğini oyüzden kendisiyle karşılaştırdığını söyledi onlar ağlayınca bende tuhaf oldum :(

Azrail şu amca diyen oğlanı kıskandığı sahne komikti sevdiği kızla onu yakın görünce hemen onları gönderdi :F Ve Köprüde Azrail görünmez olarak sevdiği kızın düşmesini engellediği sahnede komikti baya :F
Kız kılıcı çekmek istedi ama dokunamadı sonra Goblini öptü bitti :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B05

Eeee sonu Black gibi mi bitcek? Yola çıkıyorlardı birden başka bişey oldu @destere @Çiğdem- Dün ağlayalım dedim ama böyle pat diye bağlamasaydnız :/
Sun ve Azrail sahneleri yine harikaydı. Telefon kullanma şekilleri de komikti:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B05

Eeee sonu Black gibi mi bitcek? Yola çıkıyorlardı birden başka bişey oldu @destere @Çiğdem- Dün ağlayalım dedim ama böyle pat diye bağlamasaydnız :/
Sun ve Azrail sahneleri yine harikaydı. Telefon kullanma şekilleri de komikti:X
Black bu diziden sonra yapılmış ayoll yanı Black bu diziden esinlenmiş özellikle 444 ve sakız çiftini :A :A :A @destere

Ama bu dizinin farklı gidiceğini düşünüyorum Blackta polisiye çoktu :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Black bu diziden sonra yapılmış ayoll yanı Black bu diziden esinlenmiş özellikle 444 ve sakız çiftini :A :A :A @destere

Ama bu dizinin farklı gidiceğini düşünüyorum Blackta polisiye çoktu :A
Tamam o ondan önce cekilmiş biliyorum da:X 5.bölümün sonunu görmedin mi?
Hafıza silme diyorlar. Gelin 29 yaşina gelmiş sanırım restoranda yeni sevgilisini filan bekliyor:A Şu amca amca diye dolaşan çocuk mu oldu sevgili? Blackte de kız tanıdık birisiyle evlenmişti:F