Netflix Altered Carbon 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Asıl şişen Diriliş :A Diriliş 20 almiyor 14 alıyor AB sayesinde :A AB fularlıları Karadenizi izlese 25'e çıkar reytingi :A
Aaa işte Totelde birinin 20 Ab de birinin 20 kitlesi var 40 reytinglik kitle sadece 2 diziyi aynı gün izliyor :A Diğer dizilerde ufak tefek reyting alıyor Çarşamba herkes televizyon izlemesi lazım hatta hayvanlara kadar :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa işte Totelde birinin 20 Ab de birinin 20 kitlesi var 40 reytinglik kitle sadece 2 diziyi aynı gün izliyor :A Diğer dizilerde ufak tefek reyting alıyor Çarşamba herkes televizyon izlemesi lazım hatta hayvanlara kadar :A
Az önce Kenanın dizisi çarşambaya gelse sokak hayvanları da izleyecek dicektim ki şimdi sen aynısı dedin :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@destere İle aynı gidersen öyle ortada kalırsın , biz @Harunnn60 ile ne güzel bölüm sohbet ede ede gidicez :A

@destere Sabah 8 de gelir neredesiniz der :A :A :A

@Harunnn60
Adam dizi önerdi gitti tek başına izliyor. Üstelik izlicem dediğim halde :F:F Sen de pazartesi izleriz demişsin. Gitmiş bizim adımıza karar vermiş :F Şimdi ortada direk gibi kaldım:F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adam dizi önerdi gitti tek başına izliyor. Üstelik izlicem dediğim halde :F:F Sen de pazartesi izleriz demişsin. Gitmiş bizim adımıza karar vermiş :F Şimdi ortada direk gibi kaldım:F
Pazartesi bir dizi buluruz dedi tamam dedim dizi ne onuda bilmiyorum :F Nasıl gidip izliyor bitirincemi biz başlıcaz :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de bilmiyorum haftasonu aradan çıkarayım hızlı hızlı izleyerek :A Oğlan Batmen olma yolundayken bıraktık :F
Aaa ama bu sezon gerçekten iyiydi bende kalan bölümleri toparlıyım nerde kaldım onuda bilmiyorumya :F Yaa bu Cw dizileridemi araya girdi Lucifer gibi , Flash yoktu yarın Supernaturalde olmayabilir :A

Arrowun araya girmesi iyi olur son 2 bölümünü izlerim :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa ama bu sezon gerçekten iyiydi bende kalan bölümleri toparlıyım nerde kaldım onuda bilmiyorumya :F Yaa bu Cw dizileridemi araya girdi Lucifer gibi , Flash yoktu yarın Supernaturalde olmayabilir :A

Arrowun araya girmesi iyi olur son 2 bölümünü izlerim :A
Çok şükür Arrowu cıkardım aradan geçen hafta :Z Ve yeni senaryoyla gelecek gibi bitti. İnş öyle olur.

Evet Flash yoktu. Spn de yoktur yarın:( Bu haftasonu aradan gothamı cıkarayım diyorum bakalım. Sen de izle bari @destere bıraktıysa bizim gibi çağirmayalım onu o sonra izlesin öcümüzü almalıyız:F Bedel ödetmeliyiz:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok şükür Arrowu cıkardım aradan geçen hafta :Z Ve yeni senaryoyla gelecek gibi bitti. İnş öyle olur.

Evet Flash yoktu. Spn de yoktur yarın:( Bu haftasonu aradan gothamı cıkarayım diyorum bakalım. Sen de izle bari @destere bıraktıysa bizim gibi çağirmayalım onu o sonra izlesin öcümüzü almalıyız:F Bedel ödetmeliyiz:A
3 Haftalık ara falan ozaman :( Supernatural de hele mini sezon finali gibi bitmişti son sahne oradan anlamak lazımdı :A Arrowun son 2 bölümü bende yok onu bakmış olurum yarın olmaz inş :A