Forumdaki 5. Yılım (mrt-06) ve VEDA

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Güle güle. Sorunlarını hallet hemen gel. Yada gitme sorunlar gidince çözülmeyecek çünkü. Sorunlarla yaşamayı öğrenmelisin:)

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,736
Puanı
710
Umarım en kısa zamanda sorunlarını halledip gelirsin aramıza. Kendine iyi bak. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu foruma üye olma sebeplerimden birisi sensin, misafir olarak forumu takip ettiğim zamanlarda senin tarafsız yorumlarını ve tarafsız yönetimini çok beğenirdim. Şimdi forumu bırakıyorsun, çok uzun süredir tanışmıyoruz ama bu kısa sürede samimi bir dostluk kurduğumuzu düşünüyorum. Bu yüzden konuyu görünce oldukça üzüldüm. Bugüne kadar bana birçok konuda bana yardımcı oldun, forumda yönetici olmamda emeğin büyük. Hepsi için teşekkür ederim. Benim kendi adıma herhangi bir hakkım varsa helal olsun.

Gitme demeyeceğim çünkü insanın bazen çok sevse bile bazı şeylere ara vermesi, dinlenmesi gerekir kendisini toparlayabilmesi için, seni anlayabiliyorum. Ancak mesajında bahsettiğin problemleri fazla kafana takma, hepsinin gelip geçici şeyler olduğunu unutma. Görüşmek üzere Atacan. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tabii ki helal olsun, benden yana da bir kırgınlık yok o olayda sana özelden de yazmıştım birbirimizi yanlış anladık. Teşekkür ederim. :D

Ben de helal etmiştim. Eyvallah aga, sağolasın. :ok:

Askere gidiyormuşum gibi düşünebilirsiniz. :A

Çok teşekkürler kardeşim, sağolasın. :)

Kendimi emekli yapayım dedim. Kırmızı durmanın bir anlamı yoktu. :A Erken gelme konusunda dediğim gibi söz veremiyorum, çok teşekkürler ablacım. :bhr:

Oyy peluşum benim. :oops:

Benim hesabımdan girip beni taklit et kanka. :A Sen de yoktun aslında gelmen sürpriz oldu, iyi de oldu. :D

Güzel bir insan değilsin.. Benden sana hoşçakal yok. :X
@denizz19 bile girebiliyor foruma :X Askere gitsen daha iyidir:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk kim ne yazmış bir bak. İçindekini açığa çıkardın işte kötülüğünü kanıtladın çünkü iyi bir insan başka birisinin ölmesi için beddua etmez. :)

Abi iyi misin sen. Ben hosvakal dedim sen kötüsün dedin sonra ben su dökmem dedim git gelme dedim. Sen başlattın. Neyse cojukluğuna veriyorum.:kiki:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Çok üzüldüm ama senin için en hayırlısı neyse o olsun. Umarım kötü şeyleri bir an önce geride bırakıp yeniden aramıza bomba gibi dönersin. :bhr:

Sana laf atanları da takma, onlar kendi egolarını okşayarak mutlu olduklarını zannederler ancak. Neyse güzel haberlerini bekliyoruz. :Z @mrt-06

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
ay gitti mi şimdi totalin dibi :A :A :A ay neyse @vadikızı teyze gel şöyle oynayalım @Çiğdem- i çağırırdım ama o şu an üzgün abla rolünde sinsi sinsi totalcanın gitmesini bekliyor ki @Yiğitt i admin yaptırıp forumun temasını parlak oğlanlar olarak değiştirecek:A

ay ne diyordum 8 ay su gibi geçer inşallah hakkında kötü şeyler yazacaktım ama @sokak sanati ile aynı cephede yer almamak lazım, normal insanların yapmayacağı bişi sonuçta yolun açık olsun @mrt-06 :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
ay gitti mi şimdi totalin dibi :A :A :A ay neyse @vadikızı teyze gel şöyle oynayalım @Çiğdem- i çağırırdım ama o şu an üzgün abla rolünde sinsi sinsi totalcanın gitmesini bekliyor ki @Yiğitt i admin yaptırıp forumun temasını parlak oğlanlar olarak değiştirecek:A

ay ne diyordum 8 ay su gibi geçer inşallah hakkında kötü şeyler yazacaktım ama @sokak sanati ile aynı cephede yer almamak lazım, normal insanların yapmayacağı bişi sonuçta yolun açık olsun @mrt-06 :X

:T:De get başkasıyla oyna ben atacanımın gidişine oynamırmıyım be pis totoşş

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok üzüldüm ama senin için en hayırlısı neyse o olsun. Umarım kötü şeyleri bir an önce geride bırakıp yeniden aramıza bomba gibi dönersin. :bhr:

Sana laf atanları da takma, onlar kendi egolarını okşayarak mutlu olduklarını zannederler ancak. Neyse güzel haberlerini bekliyoruz. :Z @mrt-06
Teşekkürler Eraycım. :bhr:

Abi iyi misin sen. Ben hosvakal dedim sen kötüsün dedin sonra ben su dökmem dedim git gelme dedim. Sen başlattın. Neyse cojukluğuna veriyorum.:kiki:
Sadece hoşçakal demedin mesajını bir daha oku. ;) Bu aramızdaki yaşa taktın dilerim gerçekten benden büyüksündür UMUT gibi. Anladın sen. ;)

Teşekkürler Emoşşş. :A Ben yokken Show'uma sahip çıkmanı bekliyorum senden de keza @xBUGRAx sen de. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Teşekkürler Eraycım. :bhr:

Sadece hoşçakal demedin mesajını bir daha oku. ;) Bu aramızdaki yaşa taktın dilerim gerçekten benden büyüksündür UMUT gibi. Anladın sen. ;)

Teşekkürler Emoşşş. :A Ben yokken Show'uma sahip çıkmanı bekliyorum senden de keza @xBUGRAx sen de. :A

Tehdit içerikli mesajlar.:F
Neyse cidden benden bile kötüsü var forumda.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok teşekkürler gardaşım, sen cansın. ;)

Haha çok keyifliymiş. :F Teşekkürler ablacım. :D
Ne durumda olursan ol enerjini yüksek tut bizi hatırla cnm Ablam suratımın asık oldunu görse oklavayı geçirirdi kafama de ve öyle anların oldukça benden güç al illa yanında olmamıza gerek yok :bhr::bhr::bhr:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061