Forumdaki 5. Yılım (mrt-06) ve VEDA

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
....
2013 Ocak ayında kayıt olduğum FAV10 eski adıyla FavoriForumum'da 5. yılıma dün itibariyle ulaştım. Foruma geldiğim ilk günden itibaren buranın güzel enerjisi beni kendine bağladı. En temel nedeni de sıradan bir internet sitesi, forumun aksine buradaki üyeler arasında gerçek arkadaşlıklar ve dostluklar var olmasıdır, bu yüzdende Fav10'daki sohbet ortamı her zaman kendini diğer sosyal platformlardan ayırır, 5 yıl boyunca ben de burada çok güzel dostlar kazandım, kah derdimi paylaştım kah mutluluğumu paylaştım, en sıkıntılı olduğum zamanlarda reelde bile yanımda olmayan insanlar varken buradaki dostlarım her zaman benim halimi hatrımı sordu, o yüzden ne kadar teşekkür etsem azdır. Tek tek isim vermeyeceğim onlar kendilerini biliyorlar zaten, iyi ki varsınız.

Yönetim konusunda ise yine 2013 yılında editörlükle başladım aslında 5 senedir forum yönetimindeyim diyebilirim, hatalı kararlarım olmuş olabilir ben de insanım en nihayetinde ama her zaman adil olmaya ve tarafsız olmaya özen gösterdim, belki bana taraflısın bana haksızlık ettin diyenler elbet olabilir, her zaman derim bir karar veriyorsak her iki tarafı da her zaman memnun edemeyiz çünkü bir taraf için doğru olan karşı taraf için yanlış olabiliyor... 2017 ile birlikte Ozan tarafından admin rütbesine yükseldim ben kendisine de buradan teşekkür etmek istiyorum, Ozan'a karşı minnetim büyük hem böyle bir forumu kurduğu için hem de bana güvendiği için. Bir kez daha Ozan'a teşekkür ederim. Keza birlikte yıllarca yöneticilik yaptığım Bully'i de unutmadım elbette bir teşekkür de ona. Veee 5 yıllık bu serüven sonrası 2018 itibariyle ise emekli olmaya karar verdim...

Başlıkta VEDA yazdım ama bu temelli bir veda değil, bir süre önce forumdan ayrılmak durumunda kalmıştım yaklaşık 1 ay foruma giremedim dönme fırsatı bulunca da döndüm çünkü her zaman derim burası bana iyi gelmiştir. Bana iyi gelen bir yerden keyfen uzak kalamazdım ancak hayat şartları hızla değişebiliyor son zamanlarda yine çeşitli problemlerle boğuşuyorum ve bu yüzden bazı radikal kararlar alıp bu kötü süreçten çıkmam gerekiyor. Kendinize iyi bakın ve forumu yalnız bırakmayın, forumu forum yapan sizlersiniz çünkü. Pazar gününe kadar buradayım.​
mrt-06

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yapma :(

edit: Geri dönecekmişsin iyi :)

Umarım herşey yolunda gider senin için ve herşey için teşekkür ederim.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
@mrt-06 Atacanım canım kardeşim son zamanlarda az az giriyordun birşeyler olduğunu seziyordum ama soramadım seni görmemek kötü olacak Benim hakkım sana helal olsun ablam sorunlar neyse en kısa zaman düzelir inşallah canını sıkma Allah büyük onun izniyle herşey düzelir inşallah :(yine görüşürüz inşallah bozma moralini neyse sıkıntı düzelecek inşallah

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 Atacanım canım kardeşim son zamanlarda az az giriyordun birşeyler olduğunu seziyordum ama soramadım seni görmemek kötü olacak Benim hakkım sana helal olsun ablam sorunlar neyse en kısa zaman düzelir inşallah canını sıkma Allah büyük onun izniyle
herşey düzelir inşallah :(yine görüşürüz inşallah bozma moralini neyse sıkıntı düzelecek inşallah
Teşekkürler ablam, sağol. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Umarım tez vakitte foruma dönersin , forumun olmazsa olmazlarındansın, aramızda her ne kadar problem olmuş olsa da ben problemden saymıyorum helallik konusunda için rahat olsun umarım sende helal etmişsindir bir hatam vs varsa . Gitmene üzüldüm ama geri dönecekmişsin en azından bu da iyi, işlerin neticesinde gidiyormuşsun evet hayat şartları bazen değişiyor ve kendine vakit ayıramıyor insan.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sağolasın. :) Özelden yazmama gerek yok artık herhalde. :D
Sebebini bilmek isterdim ama dönüşte yaz :) :D

Umarım dönüşünde bende sana güzel haberler verebilirim :) O konu ile ilgilide çok teşekkürler :bhr:
Yolun açık olsun ve 2018 umarım hepimiz için güzel haberlere umutlara vesile olur :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Sen yoksan forumda durulmaz aga kim yönetecek burayı başkalarına kalacaksa forum tarih oldu indirin kepenkleri

Üzdün hakkım helal olsun

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Atacan kardeşim dünya dertlerini kendini heba edecek kadar takma kafaya hiç bir zaman. Belki ciddi bir sorundur bilmiyorum detayını sağlıksal bir durumsa başka tabi. Ama dediğim gibi onun dışında bazı komik problemleri olduğundan fazla büyük görmemek lazım. Bol bol daha kötülerin de olduğunu düşünüp şükretmek lazım. Neyse sen aklı başında bi insansın toparlayıp en kısa sürede döneceksindir. Her şey gönlünce olsun. :) @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Foruma geldiğinde @destere olmucak bukadar uzun ara vermene çok üzüldüm cnm @mrt-06 :( :( :( Emekli görünce dahada üzüldüm :(

5.Yılını buruk kutluyoruz şu durumda sevinmeli bir mesaj hediye yazamıyorum :( Nisan ayında dönmeni bekliyorum . Ağustosa kalma lütfen :( Umarım geçen verdiğin ara gibi yine herşey yoluna girer ve yine erken gelirsin ozamanda uzun vakit vermiştin ama erken gelip bizi sevindirmiştin yine Nisan en geç Mayıs yada inş daha erken gelmeni beklicez :(

Detaylı bilmiyorum sebebini ama inş Akışına bırakınca düzelir yine erkenden gelirsin :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıkıntı etmeyin gençler onun yerini ben doldururum malum kot kafa tayfasiyiz biz :A şaka bir yana tez vakitte dön Atacanim sensiz çekilmez buralar :(

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Umarım tez vakitte foruma dönersin , forumun olmazsa olmazlarındansın, aramızda her ne kadar problem olmuş olsa da ben problemden saymıyorum helallik konusunda için rahat olsun umarım sende helal etmişsindir bir hatam vs varsa . Gitmene üzüldüm ama geri dönecekmişsin en azından bu da iyi, işlerin neticesinde gidiyormuşsun evet hayat şartları bazen değişiyor ve kendine vakit ayıramıyor insan.
Tabii ki helal olsun, benden yana da bir kırgınlık yok o olayda sana özelden de yazmıştım birbirimizi yanlış anladık. Teşekkür ederim. :D

Sen yoksan forumda durulmaz aga kim yönetecek burayı başkalarına kalacaksa forum tarih oldu indirin kepenkleri

Üzdün hakkım helal olsun
Ben de helal etmiştim. Eyvallah aga, sağolasın. :ok:

Oha üzüldüm ne oldu bilmiyorum :( Nasıl iletişim kuracağız peki. 8 ay çok uzun..:( @mrt-06
Kızmıcam. Geri dönüş olcakmiş. Ama 8 ay ne bee? Arada uğra bari:T: @mrt-06
Askere gidiyormuşum gibi düşünebilirsiniz. :A

Atacan kardeşim dünya dertlerini kendini heba edecek kadar takma kafaya hiç bir zaman. Belki ciddi bir sorundur bilmiyorum detayını sağlıksal bir durumsa başka tabi. Ama dediğim gibi onun dışında bazı komik problemleri olduğundan fazla büyük görmemek lazım. Bol bol daha kötülerin de olduğunu düşünüp şükretmek lazım. Neyse sen aklı başında bi insansın toparlayıp en kısa sürede döneceksindir. Her şey gönlünce olsun. :) @mrt-06
Çok teşekkürler kardeşim, sağolasın. :)

Foruma geldiğinde @destere olmucak bukadar uzun ara vermene çok üzüldüm cnm @mrt-06 :( :( :( Emekli görünce dahada üzüldüm :(

5.Yılını buruk kutluyoruz şu durumda sevinmeli bir mesaj hediye yazamıyorum :( Nisan ayında dönmeni bekliyorum . Ağustosa kalma lütfen :( Umarım geçen verdiğin ara gibi yine herşey yoluna girer ve yine erken gelirsin ozamanda uzun vakit vermiştin ama erken gelip bizi sevindirmiştin yine Nisan en geç Mayıs yada inş daha erken gelmeni beklicez :(

Detaylı bilmiyorum sebebini ama inş Akışına bırakınca düzelir yine erkenden gelirsin :(
Kendimi emekli yapayım dedim. Kırmızı durmanın bir anlamı yoktu. :A Erken gelme konusunda dediğim gibi söz veremiyorum, çok teşekkürler ablacım. :bhr:

Erkenden gel fazla özletme kendini :T:
Oyy peluşum benim. :oops:

Sıkıntı etmeyin gençler onun yerini ben doldururum malum kot kafa tayfasiyiz biz :A şaka bir yana tez vakitte dön Atacanim sensiz çekilmez buralar :(
Benim hesabımdan girip beni taklit et kanka. :A Sen de yoktun aslında gelmen sürpriz oldu, iyi de oldu. :D

Tüm yaptığın haksızlıklara rağmen hoşçakal.:X
Güzel bir insan değilsin.. Benden sana hoşçakal yok. :X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@mrt-06 yıllık enler listesini yap bari :F
Son hatırlatmamıda yapayım :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tabii ki helal olsun, benden yana da bir kırgınlık yok o olayda sana özelden de yazmıştım birbirimizi yanlış anladık. Teşekkür ederim. :D

Ben de helal etmiştim. Eyvallah aga, sağolasın. :ok:

Askere gidiyormuşum gibi düşünebilirsiniz. :A

Çok teşekkürler kardeşim, sağolasın. :)

Kendimi emekli yapayım dedim. Kırmızı durmanın bir anlamı yoktu. :A Erken gelme konusunda dediğim gibi söz veremiyorum, çok teşekkürler ablacım. :bhr:

Oyy peluşum benim. :oops:

Benim hesabımdan girip beni taklit et kanka. :A Sen de yoktun aslında gelmen sürpriz oldu, iyi de oldu. :D

Güzel bir insan değilsin.. Benden sana hoşçakal yok. :X

Bende zaten ardından su dökecek değil. Gidişin olsun dönüşün olmasın inşallah.:X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Foruma geldiğinde iyi insan olduğunu hissetmiştim. Zaten anlamak çok zor değildi. Aktif olduğumuz dönemler denk gelmedi pek bu yaza kadar. Gitme kararınla ilgili vazgeçirmeye çalışmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Eğer gerçekten ara vermen gerektiğini hissediyorsan öyle olsun. Dediğin gibi burası evin. Ne zaman gelsen mutlu oluruz, olurum. Ben şahsen gerçekten seni seviyorum, karakter olarak yerin ayrı. Uyuşmadığımız yerler var. Bu benden kaynaklı da olabilir. Ama bunlar senin iyi bir arkadaş olduğun gerçeğini değiştirmiyor, değiştirmemeli. Belirtmek de isterim ki hiç bir zaman hatanı kollamadım. :D Gördüm şakasını yaptım :D Neyse hayatında başarılar kardeşim ve mümkünse bizi bırakma. Sadece arkadaş olarak değil admin olarak da bırakma :A Yine Ozan'ın eline kalacağız :F
Hoşçakal @mrt-06 Hoşçakal arkadaşım.