Survivor 2017 - 50. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bak bak şuna benimi takip ettin yoksa denkmi geldi ?:A ben en azindan dönüş yapiyorum er geç. Benim çok havada kalan bildirimlerim oldu cevaplamadiklarin ;)

Yakinda siz uyumaya giderken biz daha günesli havada dolaşacaz :D yaza karanlik yok zaten bizde ama ramazanda yandik ama her sene Allah sabrini veriyor :)
Denk geldi :A

Ayıp etmişim :A Ama cevabı geç versem yine trip atacağın için değişen bir şey olmayacaktı zaten :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Denk geldi :A

Ayıp etmişim :A Ama cevabı geç versem yine trip atacağın için değişen bir şey olmayacaktı zaten :A
Belirtince geliyor cevap belirtmeyenler kayboluyor ama sen benim triplerden korkmuyorsun zaten artik :D
Bende zamanla belirtmeyide birakirim ve hatta sana cevaplari keserim ikimizde kurtuluruz bu sorundan :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
Belirtince geliyor cevap belirtmeyenler kayboluyor ama sen benim triplerden korkmuyorsun zaten artik :D
Bende zamanla belirtmeyide birakirim ve hatta sana cevaplari keserim ikimizde kurtuluruz bu sorundan :D

Etiket yapmışsın bildirim gelmemiş allahım bu nasıl iş anlamadım:F:F

@Dosi etiketlediğine dair bildirim gelmemiş onu diyorum cnm :D:D köşe kırmızı yazı şeklinde çıkıyor ya o
eleme var bugün bakalım kim gidecek survivor da

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Etiket yapmışsın bildirim gelmemiş allahım bu nasıl iş anlamadım:F:F

@Dosi etiketlediğine dair bildirim gelmemiş onu diyorum cnm :D:D köşe kırmızı yazı şeklinde çıkıyor ya o
eleme var bugün bakalım kim gidecek survivor da
Kopyala yapistir yaptim ondandir belki

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Tamam haklı Şahikaya kızmakta sonuna kadar haklı ama bak yine ben diyor bir anne olarak ben Sema dan ben ve arkadaşlarım demesini isterdim benim kızdığım o :D yoksa Şahika konusunda haklı :D:D
Hepiniz diyorusunuz digerlerinin annesi var babasi var ee Semanin yokmu sanki. En yakin olarak tabiki cocugunu diyecek :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
Hepiniz diyorusunuz digerlerinin annesi var babasi var ee Semanin yokmu sanki. En yakin olarak tabiki cocugunu diyecek :)

:D Ben yok demiyorum o bi anne ve çocuğunu özlemesi doğal ben sadece takımıda düşünsün diyorum bak ben Semayı destekliyorum zaten :D neyse uzamasın konu

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Adem ünlü erkekler arasında son sıraya düşmüş puan durumunda :A Ogeday ise Sema'nın ardından 2. :A
Adem bu aralar kötü, ortada olan bir şey zaten. Ama form tutmaya başlarsa kimse tutamaz onu, bugün güzel bir başlangıç olacak inşallah :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adem bu aralar kötü, ortada olan bir şey zaten. Ama form tutmaya başlarsa kimse tutamaz onu, bugün güzel bir başlangıç olacak inşallah :A
Furkan çok büyük çıkışta. Bu aralar o sırtlıyor sizi.
Acilen şu Erdiyi şutlamamız lazım bu ne rezilliktir böyle ya :A