Müziğin Yolculuğu 10.Bölüm (2003 Yılının Hit 20 Parçası)

Sizce Yılın Şarkıları Hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
normalde yarın gecede pazartesi gecesi oluyor ama salıya geçiş yaptığından ayy aman neyse daha gecelerine bırakmam en iyisi :A :A :A
bak işte kafa karışıyor böyle :A

ay ben bunu unutmustum neyseki geldi aklıma :A
@xemrexxx darbeyi vurdum :A

Bir çok şarkıyı seviyorum ama uzatma olma ihtimali yoktu Çabuk olalım aşkım şarkısı açık ara birinci benim için o yüzden sadece ona oy kullandım

2002 yılında olduğu gibi 2003 yılında'da Yıldız Tilbe şarkısı yılın şarkısı seçildi :bhr:

katılanlaraa teşekkürler katılmayanlarıda efsane 2004 yılınd bekleyecez bildiğiniz üzere part 1- 20 şarkı sonra part 2 - 20 şrkı olmk üzere 40 şarkı paylaşmış olacaz :Z

@Bully @destere @soo @tolgab @mrt-06 @dosimosi @Harunnn60 @vadikızı @MEnes @Doğu @dreamy @xemrexxx @Forumdash @turkuazz @OzaN @denizz19 @sokak sanati @MayısKralı

forumda bu kadar sevilen bir sanatçının yarışmada elenmesi @xemrexxx tosbağasının beceriksizliğini gözler önüne seriyor :) yani yıldız teyzenin ayakkabısını koysaydık survivor a yine türbüşonu geçerdi emre ne kadar lanet şeymişki yıldız teyzeyi bile kuruttu uğursuz baykuş :)

forumda bu kadar sevilen bir sanatçının yarışmada elenmesi @xemrexxx tosbağasının beceriksizliğini gözler önüne seriyor :) yani yıldız teyzenin ayakkabısını koysaydık survivor a yine türbüşonu geçerdi emre ne kadar lanet şeymişki yıldız teyzeyi bile kuruttu uğursuz baykuş :)
hhh aaa gerçekten ayoll madem forumda bukadar seviliyormus @xemrexxx tam 3 kere yıldızı seçti neden 1 defa bile şmpiyon yapmadılar ayoll emre yaarıştırıyor diye gaaliba :A :A :A

hhh aaa gerçekten ayoll madem forumda bukadar seviliyormus @xemrexxx tam 3 kere yıldızı seçti neden 1 defa bile şmpiyon yapmadılar ayoll emre yaarıştırıyor diye gaaliba :A :A :A
Ozamanlar juride ben yoktum :A yoksa kazanırdı :A

la bu destere niye kazandık mesajına harika demiş rihannanın memeleri görünce yıldızı satmıştı totoş yarışmada düşük vermişti.ss

olsanda farketmezdi:) @xemrexxx o kadar iticiki ikinci hafta yıldız teyzeye puanın sıfıra düşerdi :)

la bu destere niye kazandık mesajına harika demiş rihannanın memeleri görünce yıldızı satmıştı totoş yarışmada düşük vermişti.ss
türkiye şartlarında yıldız teyze iş yapar ama rihannayla daha dünyada yarışacak kapasitede kimse yok :) o yüzden dışlamam normal bir durum :)

aslında yılzdız teyzenin bir çok şarkısı gerçekten güzel ama bir yarışmayı baştan sona götürmesi için en az 15 şarkısı bu değerde olmalı çünkü şarkısı kötü olunca tipiyle durumu kurtaramıyor :) oysa rihanna veya arianada şarkı kötü çıksa bile kendileri yetiyor haftayı atlatmaya :) en azından benim açımdan öyle :)