MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sırayla bakıyordum da onu ilk gördüm :A

Bu direk bana köstek ol manası taşıyor şantaj yaptığın İçin - puanı kaptın şimdiden toparla pirincin taşını :A

Onun dilinden ben anlarım :F

Yok ciddiyim bana vermezsen puanını Neslihan'ı ve 10 sayfa yorumumu unut.:)))

Yalnız aramızdaki fark şu ki sen kavga etmekten haz alıyorsun ben ciddileşirsem hiç güzel şeyler olmaz :D

Şimdiden sinirlendin neyse sana görünmeden oy toplarım bende yasa vur kaç tekniği ile.:A

vaatlere kanma hiçbiri yerine getirilmiyor :) @sokak sanati yarışma başlarken ariana finale çıksın seni bir geceliğine arianayla lüks bir otelde ağırlayacaklar demişti sence sözünü tutarmı tutmaz ? ama kanmış gibi yaptık hep bu arina sevgimizden yoksa kanacak kadar salak değildim bende :)

15 hafta boyunca Ariana'nın bir sürü videosunu izledin bu yeter sana.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
vaatlere kanma hiçbiri yerine getirilmiyor :) @sokak sanati yarışma başlarken ariana finale çıksın seni bir geceliğine arianayla lüks bir otelde ağırlayacaklar demişti sence sözünü tutarmı tutmaz ? ama kanmış gibi yaptık hep bu arina sevgimizden yoksa kanacak kadar salak değildim bende :)
Geçen hafta da şarkının sözleriyle tavlamaya çalıştı beni söz aynen şöyleydi kalçalarımda hissetmek istiyorum falan abooo dedim :A

Şimdiden sinirlendin neyse sana görünmeden oy toplarım bende yasa vur kaç tekniği ile.:A
Yanımda Kal şahane şarkı senin beni etkilemen lazım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

15 hafta boyunca Ariana'nın bir sürü videosunu izledin bu yeter sana.:A
onu youtubedan senden önce kırk kez izlemiştim senin yaptığın katkı sıfır :) sanki iyilik yapmış gibi söylüyorsun diyorumya keşke türbüşon gibi bir şarkıcıyla gelsnde bugüne kadar sana biriktirdiğim öfkemi senden çıkarsam ama gelmiyorsun o yüzden ne desen böyle yanına kar kalıyor :)

Geçen hafta da şarkının sözleriyle tavlamaya çalıştı beni söz aynen şöyleydi kalçalarımda hissetmek istiyorum falan abooo dedim :A

Yanımda Kal şahane şarkı senin beni etkilemen lazım :A

ama sözleri bayağı etkiliymiş :) bana tercüme etseydi hogathayı zorlar puanımı kırka çıkarırdım :))

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Her hafta 10 sayfa konularına yorum diyorum ne diyorsun.:A
Zaten 21 sayfa olduk daha şimdiden :A sana pek lüzum yok gibi :F şaka şaka değerli insansın ama üzgünüm finalde benden sana oy çıkmaz Kaanım kazansın o hiç kazanamadı yazık :F

onu youtubedan senden önce kırk kez izlemiştim senin yaptığın katkı sıfır :) sanki iyilik yapmış gibi söylüyorsun diyorumya keşke türbüşon gibi bir şarkıcıyla gelsnde bugüne kadar sana biriktirdiğim öfkemi senden çıkarsam ama gelmiyorsun o yüzden ne desen böyle yanına kar kalıyor :)

ama sözleri bayağı etkiliymiş :) bana tercüme etseydi hogathayı zorlar puanımı kırka çıkarırdım :))
Aynen ben de o etkiye kapılıp 2 verdim :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Selena Gomez ile geleyim diyorum ne diyorsun.:A

giphy.gif

Zaten 21 sayfa olduk daha şimdiden :A sana pek lüzum yok gibi :F şaka şaka değerli insansın ama üzgünüm finalde benden sana oy çıkmaz Kaanım kazansın o hiç kazanamadı yazık :F

İyi lan zaten umudum yoktu senden sadece kavga çıkınca destek ver diye etiket yaptım sen oy sandın.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

türbüşonu geçecek kadar etki bile yapmamış sende senin tepklerin çok zayıf:) candanı geçti deme boşuna ona zaten @OzaN dan dolayı düşük vermeye şartlanmıştın:) bu durumda şarkı sözlerini sen sanırım kulak ardı ettin :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

giphy.gif

İyi lan zaten umudum yoktu senden sadece kavga çıkınca destek ver diye etiket yaptım sen oy sandın.:F
Candan ile sen kalsaydın seni desteklerdim ama canım kankam :A

türbüşonu geçecek kadar etki bile yapmamış sende senin tepklerin çok zayıf:) candanı geçti deme boşuna ona zaten @OzaN dan dolayı düşük vermeye şartlanmıştın:) bu durumda şarkı sözlerini sen sanırım kulak ardı ettin :)
İyi de bu hafta o şarkı yoktu ki geçen hafta olsaydı 3 verirdim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

giphy.gif

bununla mayıs böcüğü gelsin onu sevindirelim sen bu sefer murat dallamayla gel:) ondan sonra gör puanlarını her hafta benden sana yağmur gibi puan akar :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ulan o kadar lobi çalışmaları boşa mı gitti bu türbüşon hala duruyor ? :A @Bully'nin ayarlarıyla oynadık bize patlayacak hiç iyi olmadı bu beyler ben pılı pırtı toplayıp Faroe Adalarına topukluyorum ne haliniz varsa görün :A @MEnes @MasacRE-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ulan o kadar lobi çalışmaları boşa mı gitti bu türbüşon hala duruyor ? :A @Bully'nin ayarlarıyla oynadık bize patlayacak hiç iyi olmadı bu beyler ben pılı pırtı toplayıp Faroe Adalarına topukluyorum ne haliniz varsa görün :A

duruyor ney finali aldı gibi lanet olası türbüşon elmizden kaçırdık :) ama senin yakınmana gerek yok verdiğin yüksek puanlarla hatta bir tarafına kına yaksan daha iyi :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bununla mayıs böcüğü gelsin onu sevindirelim sen bu sefer murat dallamayla gel:) ondan sonra gör puanlarını her hafta benden sana yağmur gibi puan akar :)

Yok onun yeteri kadar şarkısı yok zaten pek sevmem ben onu.:F

Kaan'ı kızdırma döver valla seni o benim gibi tolerans göstermez hırçın huylu yumoştur o :F

Lan bizde biliyoruz sen boniş olarak arada dur Kaan yapma diyeceksin.:A @mrt-06 'yıda yumuşatma objesi olarak kullanacağım zaten.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@MasacRE- candan ın sensizlik şarkısı yarışmamışmıydı sanki yarıştı gibi aklımda çünkü öyle bir şarkı vardı hatta @OzaN a candan vantroloğlar gibi karnından şarkı söylüyor demiştim yoksa bu tarz iki şarkısımı var? :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ulan o kadar lobi çalışmaları boşa mı gitti bu türbüşon hala duruyor ? :A @Bully'nin ayarlarıyla oynadık bize patlayacak hiç iyi olmadı bu beyler ben pılı pırtı toplayıp Faroe Adalarına topukluyorum ne haliniz varsa görün :A @MEnes @MasacRE-
Durdun durdun sonda darbeyi vurdun plan oydu demek vay hain :A Neyse ki sıvacı ekibinin bu kalkışmasını başarıyla püskürttük, kaçtığın yerde de buluruz seni illa ki sıkıntı yok :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Durdun durdun sonda darbeyi vurdun plan oydu demek vay hain :A Neyse ki sıvacı ekibinin bu kalkışmasını başarıyla püskürttük, kaçtığın yerde de buluruz seni illa ki sıkıntı yok :A
Al işte beğendiniz mi yaptığınızı? @MEnes @destere @MasacRE-
Adam benimle aynı şehirde ikamet ediyor. Tek tuşla yatakta basıp şafakta asar :A