Muhteşem Yüzyıl: Kösem Bağdat Fatihi 4.Murat - 31.Bölüm (2.Sezon) Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Helal olsun Murat'a, Beren'imin intikamını almış gibi hissettim. :A Bu arada Nurgül'ü cidden beğenmedim, rolün ağırlığının altında kalmış, becerememiş yani üzgünüm. :A Ses tonunda bir sultan havası yok. :D
ben kadın oyuncu tutmayan birisi olarak tarafsız söylüyorum nurgül berenden çok daha iyi oynamış :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin göz yanılgın o

Ne dedin duyamadım. Yarışmadan çekilirim valla
hahah ben bereni o role oturtamadım vlla berenin tarzı değildi o rol nurgüle daha iyi oturmuş tabi berenli kösem dizisini sevmiyordum nurgüllü diziyi sevdim daha doğrusu muratı bundada yorumumun etkisi vardır insan sevdiği diziyi över sonucta :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,308
Puanı
1,060
Selamlar bölüm güzeldi reklam arası oldu geldim Nurgulü ve Metin soyadı ne @xemrexxx
vadikızı teyzene söylee :F:F onu çok beğendim role yakışmış Farah zeynepte öyle
metin ile uyumlu olmuşlar

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hahah ben bereni o role oturtamadım vlla berenin tarzı değildi o rol nurgüle daha iyi oturmuş tabi berenli kösem dizisini sevmiyordum nurgüllü diziyi sevdim daha doğrusu muratı bundada yorumumun etkisi vardır insan sevdiği diziyi över sonucta :A :A :A

Seni döverim valla kadına şiddet an itibari ile meşrudur.s.s Yılan sen nasıl konuşuyorsun. Beren hanımefendi beni kıskançlıktan çatlatıyor o yüzden çekemedim böyle konuşuyorum diyeceksin.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
Bu arada Metin ve Farah da çok uyumlu bir çift olmuş, gelecek sezon Altın Kelebek'e aday etmek lazım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seni döverim valla kadına şiddet an itibari ile meşrudur.s.s Yılan sen nasıl konuşuyorsun. Beren hanımefendi beni kıskançlıktan çatlatıyor o yüzden çekemedim böyle konuşuyorum diyeceksin.
hahahah aslına bakarsan berene nuyrgülden daha gıcık oluyorum evet Nurgül buruşmuş gitmiş zaten :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu arada Metin ve Farah da çok uyumlu bir çift olmuş, gelecek sezon Altın Kelebek'e aday etmek lazım. :A

Bu arada derken beni takip ettiğin arayı kast ettin her halde

hahahah aslına bakarsan berene nuyrgülden daha gıcık oluyorum evet Nurgül buruşmuş gitmiş zaten :A :A :A

Kıskanç bodur yer cucesi kaknem evde kalmış kazulet bende sana çok gıcık oluyorum al buruşuk sultanını başına çal.s.s

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
Yürek mi yemişler hemen diziyi RTÜK'e şikayet ediyoruz ne demek 21.30'dan önce böyle kafa patlatma sahneleri. :eek:

ertuğrul havasında diyorum oyüzden sana hitap etmiyor zaten dizi cnm çünkü önceki muhteşem yüzyılların formatında değil bu hatta @xemrexxx e bile hitap etmiyor :F

Öyle arkada ses olsun diye bakıyorum ama şimdilik Metin Akdülger ve Nurgül Yeşilçay'ın rollerine yakıştığını söyleyebilirim. Bu yorumdan heveslenecek olan @xemrexxx'e de söyleyeyim, izlemek gibi bir niyetim yok. :A

dövüş sahneleri :Z:Z:Z

Bu dizinin kadrosu niye değişti? Geçen sezon biterken 1 ay forumda yoktum ve medyadan da uzak kalmıştım ne olup bitti hiç haberim yok. @Bully

Selamlar bölüm güzeldi reklam arası oldu geldim Nurgulü ve Metin soyadı ne @xemrexxx
vadikızı teyzene söylee :F:F onu çok beğendim role yakışmış Farah zeynepte öyle
metin ile uyumlu olmuşlar
efsane bir başlangıç yaptık her karakter azar azar umarım böyle devam eder:D

@vadikızı metin akdülger soyadı:D
@sürgünüm beren kulumuz rolü beceremedi biletini kestik nurgül sultanımızla düşük profilli kösemlere son verdik :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,308
Puanı
1,060

@sürgünüm beren kulumuz rolü beceremedi biletini kestik nurgül sultanımızla düşük profilli kösemlere son verdik :A

heh metin akdülger ben role yakıştırdım farah ilede uyumlu olmuşlar:D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Beren'e laf atıp @sokak sanati ile aramı mı bozacaksın melun. Niye ortalığı kızıştırmaya çalışıyorsun? :) Hülya Avşar da vardı ona n'oldu?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beren'e laf atıp @sokak sanati ile aramı mı bozacaksın melun. Niye ortalığı kızıştırmaya çalışıyorsun? :) Hülya Avşar da vardı ona n'oldu?

Kim laf atmış görünmüyor. (b)
Aynen laf atmayalım yani Tuba şuan yayında dizisi bir başlasam sabaha kadar susmam.:F Neyse şaka bir yana Nurgül ezilen Kösem rolü için girmiş diziye güçlü Kösem'e Beren verdi.:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
biz safiye sultan hülya avşar han hazretleri öleli 11 yıl oldu :( gerçi 9 yılı bereni kovmak için zaman atlamasıydı :D

lafı ben atıyorum senle niye arası bozulsun ayrıca laf etmek değil bu olan bu beren o rolü kaldıramadı :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
bu bölüm alma terzi varmıydı bilmiyorum dikkat etmedim pek ama kendisi gelince @destere ile @sürgünüm diziye bağlanır gibi :A

alma-terzic_716951.jpg
@vadikızı teyze senin yaşında da sibel taşçıoğlu var beyazıtın annesi olarak gelir o da 2. ya da 3.bölümde:D bu ikisi gelince eski halimize döneriz ilk bölüm @Çiğdem- leri coşturmak için fazla dövüş sahnesi gösterdik :F fgdgdfgf.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bu bölüm alma terzi varmıydı bilmiyorum dikkat etmedim pek ama kendisi gelince @destere ile @sürgünüm diziye bağlanır gibi :A

Ekli dosyayı görüntüle 52667
@vadikızı teyze senin yaşında da sibel taşçıoğlu var beyazıtın annesi olarak gelir o da 2. ya da 3.bölümde:D bu ikisi gelince eski halimize döneriz ilk bölüm @Çiğdem- leri coşturmak için fazla dövüş sahnesi gösterdik :F Ekli dosyayı görüntüle 52668
Böyle sahneler görmek için 1 saatden fazla süre diziyi izledim. RTÜK mü baskı yapıyor anlamadım, hiç hot sahneye denk gelemedim. Kısmet haftaya artık. :)