Muhteşem Yüzyıl: Kösem Bağdat Fatihi 4.Murat - 31.Bölüm (2.Sezon) Yorumları

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
muhtesem-yuzyil-kosemjpg9RezhOxr.jpg

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Aslı Tandoğan ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4.Murat yeni sezon ilk bölümüyle bu akşam FOX ekranlarında olacak. 31. bölüm ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz..

Tanıtım 1

Tanıtım 2

@vadikızı @Çiğdem- @Harunnn60 @xemrexxx @sokak sanati @denizz19 @Bully @destere @yatutarsa @Billy Kane @eskici

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bekliyoruz bakalım :A Bol bol eleştiri yapacağım yeni Kösem'e :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sen bir ara bu kıza bayıliyidin kanal d de kısa süren bir dizisi çıkmıştı :A

hangi diziydiki bu kızı gözüm bir yerden ısırıyor :) zaten ısrılmayacak gibi değil :)

bu arada gülcan arslan şu anda hangi dizide onun diziye bir göz atayım :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
hangi diziydiki bu kızı gözüm bir yerden ısırıyor :) zaten ısrılmayacak gibi değil :)

bu arada gülcan arslan şu anda hangi dizide onun diziye bir göz atayım :)
hatırlasam ismini yazardım dizinin :D kanal d de çıkmıştı 4-5 bölümde bitirmişlerdi:D neyse bu da @dosimosi nin olsun böylece karkater tanıtımı bitiyor:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
gülcan arslanı sormuştum da ondanda haberin yok sanırım en son kösemde ölmüştü başka diziye geçmedimi? :)
engin akyürek in yeni dizisinde oynayacakmış :D bak engin önce beroşla sonra tubişle oldu şimdi senin fahriye evcen ve gülcan arslanla oynicek ne diyorsun bu konuda:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
engin akyürek in yeni dizisinde oynayacakmış :D bak engin önce beroşla sonra tubişle oldu şimdi senin fahriye evcen ve gülcan arslanla oynicek ne diyorsun bu konuda:A

o diziyi zaten fahriye için mecburen izleyecektim şimdi gülcanda ordaysa izleme isteğim dahada arttı :) kız doğru adres bulmuş :)