Pokemon GO'da Yakaladığınız Pokemonlar

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Siz anlaşılan çok eziksiniz hala. Kadromun son halini atayım da kıskanın biraz. :A

Bu arada @Çiğdem- Pokemon şuan devam etmekte hem Japonya'da hem Amerika'da. 19.sezonda şuan. Ben de haftalık izliyorum Japonca versiyonunu İngilizce altyazıyla. :A :A

ZdypMg.jpg
Bu da güncel kadrom. Fazla bakmayın nazar değmesin. :A

@OzaN, @MasacRE-, @BesaleT, @cookies

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Siz anlaşılan çok eziksiniz hala. Kadromun son halini atayım da kıskanın biraz. :A

Bu arada @Çiğdem- Pokemon şuan devam etmekte hem Japonya'da hem Amerika'da. 19.sezonda şuan. Ben de haftalık izliyorum Japonca versiyonunu İngilizce altyazıyla. :A :A

ZdypMg.jpg

Oha bu ne la coşmuşsun iyice :A Maşallah diyeyim bari o zaman nazar değmesin :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Oha bu ne la coşmuşsun iyice :A Maşallah diyeyim bari o zaman nazar değmesin :A
Hiç boş durma yok bende, yavaş yavaş 20lvl e doğru yol alıyorum. Şuan 15 lvl %95 falan. :A

Ha şunu da söyleyeyim Stardustları o lvl de pokemon geliştirmek için boşa harcamayın. 20'li lvl lerde çok daha yüksek Cp'li pokemonlar çıkacak karşımıza, en düşük 1000 Cp olacak zaten hepsi. Onları geliştirmek için Stardustlar lazım olacak. Şimdiye kadar boşa harcadık yani ben de dahil olmak üzere. Biriktirmeye başladım bakalım ne kadar olacak 20'li lvl lere kadar. :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ZdypMg.jpg

pokemonu ilk 4 sezon hariç izlemedim vlla 4.sezondan sonra bırakıyorum genelde :F
türkiyedede ilk sezon ve adada dolaştıkları 2.sezonu çoğunluk izlemiştir zaten :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
pokemonu ilk 4 sezon hariç izlemedim vlla 4.sezondan sonra bırakıyorum genelde :F
türkiyedede ilk sezon ve adada dolaştıkları 2.sezonu çoğunluk izlemiştir zaten :A
İşte bizim insanımız araştırmıyor hiç. Millet ülkede kalktı diye bitti sanıyor animeyi. :A Halbuki daha ne müthiş bölümler var ondan sonra bir bilseler. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte bizim insanımız araştırmıyor hiç. Millet ülkede kalktı diye bitti sanıyor animeyi. :A Halbuki daha ne müthiş bölümler var ondan sonra bir bilseler. :A
daha ilerki sezonlarda eş değişiyor çocuk gibi bir karktere bürünüyor ilk 4 hariç bence izlemeye gerek yok ama belki hepsine bakarım bir aradan :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
daha ilerki sezonlarda eş değişiyor çocuk gibi bir karktere bürünüyor ilk 4 hariç bence izlemeye gerek yok ama belki hepsine bakarım bir aradan :F
Nerden bilion daha izlemeden. :A Ash şuan rekor kırdı yayınlanan 19.sezonda. İlk defa bir ligde finale çıkacak. Çok güçlü bir takımı var kazanma ihtimali bile var. Asıl ilk sezonlar tam çöpçüydü, şuan çok olgun çok sağlam duran bir eğitmen. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nerden bilion daha izlemeden. :A Ash şuan rekor kırdı yayınlanan 19.sezonda. İlk defa bir ligde finale çıkacak. Çok güçlü bir takımı var kazanma ihtimali bile var. Asıl ilk sezonlar tam çöpçüydü, şuan çok olgun çok sağlam duran bir eğitmen. :A
izlemedim ama göz attım herhalde çocuğu berbat etmişler ne olgunu bee bildiğin 5-6 yasında çocuk tipine döndürmüşler :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
izlemedim ama göz attım herhalde çocuğu berbat etmişler ne olgunu bee bildiğin 5-6 yasında çocuk tipine döndürmüşler :A
Yahu tipi hep aynı, sadece kıyafetleri değişti diye çocuklaştığı kanısına nasıl vardın. :A Ayrıca ben karakter gelişimi ve olaylara yaklaşımından bahsettim. Eskiye göre çok daha olgun ve güçlü. Bunu izlemeden sen söyleyemezsin ki. Tüm bölümleri izlemiş ben söyleyebilirim. :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yahu tipi hep aynı, sadece kıyafetleri değişti diye çocuklaştığı kanısına nasıl vardın. :A Ayrıca ben karakter gelişimi ve olaylara yaklaşımından bahsettim. Eskiye göre çok daha olgun ve güçlü. Bunu izlemeden sen söyleyemezsin ki. Tüm bölümleri izlemiş ben söyleyebilirim. :A :A
ikisini bence kıyas etmemek lazım :A :A :A
images

20141231071533

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı