Pokemon GO'da Yakaladığınız Pokemonlar

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Doğrudur Yalova'da tatildeyken bile elimde telefon bisiklete atlayıp pokemon avına çıkmıştım etrafta kızlar cirit atarken. :A :A

Doğrudur inanırım :A

13716238_1108008665911652_7865783016115595832_n.jpg

Sen kaç kilo verdin pokemon uğruna :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doğrudur Yalova'da tatildeyken bile elimde telefon bisiklete atlayıp pokemon avına çıkmıştım etrafta kızlar cirit atarken. :A :A
Ha tamam o zaman doğru dedin snorlaks destere pokemon avındaki de Enes :A
aaa yalnız bu oyun türkiyede ne zaman çıkacak ayoll para satın alınma seçeneği yokken oyun çok sıkıcı pokemon topu bitince sıkıntı oluyor şu oyun türkiyede çıksada daha sıkıntımız kalmasa böyle oyunlarda satın alma kısmı çok önemli :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir @MEnes değiliz tabii ki ama kendi çapımızda pokemon avına devam ediyoruz. :A

Ekli dosyayı görüntüle 51138
Yukarıda da yazdım stardustları harcamana gerek yok bu lvl'de. 20'li levellerde zaten çok daha sağlam pokemonlar stardust harcamaya ihtiyaç duymadan gelecek listene. Sadece lvl kasmaya bak. :)

aaa yalnız bu oyun türkiyede ne zaman çıkacak ayoll para satın alınma seçeneği yokken oyun çok sıkıcı pokemon topu bitince sıkıntı oluyor şu oyun türkiyede çıksada daha sıkıntımız kalmasa böyle oyunlarda satın alma kısmı çok önemli :F
İyi de oyun Türkiye'ye gelmeden de alınabiliyor ki PokeCoin. Ben aldım ilk zamanlarda. :A Sonra gittim o topları da bitirdim. :A Ama Türkiye'ye gelmesi çok yakınmış sunucusu açılmış bizim ülkenin.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yukarıda da yazdım stardustları harcamana gerek yok bu lvl'de. 20'li levellerde zaten çok daha sağlam pokemonlar stardust harcamaya ihtiyaç duymadan gelecek listene. Sadece lvl kasmaya bak. :)

İyi de oyun Türkiye'ye gelmeden de alınabiliyor ki PokeCoin. Ben aldım ilk zamanlarda. :A Sonra gittim o topları da bitirdim. :A Ama Türkiye'ye gelmesi çok yakınmış sunucusu açılmış bizim ülkenin.
satın alınma işlemi türkiyeye gelmeden yapamıyorsun dediler şimdi para satın alabiliyormuyuz :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Valla o mantıklı hareket edersek 40'lı levellerde de 20'lilere göre daha çok çıkıyor. Bunun sonu yok :A

Git gide zorlaşıyor level atlamak bir de benim oturduğum yerde hiç pokemon yok Zubat bile 40 yılın başı çıkıyor, evde hiç çıkmıyor. :( 20'li leveller uzun sürecek yani daha ama zaten stardust az kullanıyorum 10 binden fazla var şu an. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Valla o mantıklı hareket edersek 40'lı levellerde de 20'lilere göre daha çok çıkıyor. Bunun sonu yok :A

Git gide zorlaşıyor level atlamak bir de benim oturduğum yerde hiç pokemon yok Zubat bile 40 yılın başı çıkıyor, evde hiç çıkmıyor. :( 20'li leveller uzun sürecek yani daha ama zaten stardust az kullanıyorum 10 binden fazla var şu an. :D
Zaten 40 level sınırmış. :A Ama Stardustları ileri saklamak her türlü daha mantıklı yani söyleyeyim. :A Çünkü güncellemede 1v1 gelecek, takım savaşı gelecek, trade gelecek oyun harika bir hale bürünecek. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten 40 level sınırmış. :A Ama Stardustları ileri saklamak her türlü daha mantıklı yani söyleyeyim. :A Çünkü güncellemede 1v1 gelecek, takım savaşı gelecek, trade gelecek oyun harika bir hale bürünecek. :A
40 level sınır olduğu kesin bilgi mi? Bir yerde sınır olması güzel çünkü. :S

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
40 level sınır olduğu kesin bilgi mi? Bir yerde sınır olması güzel çünkü. :S
Öyle diye biliyorum. Bir kaç yerde görmüştüm. Sınır olacak tabi çünkü lvl kasmak çok zorlaşıyor zaten 20'den sonra. Bakalım ben bi 20 olayım da sonrasını düşünürüm. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şu an senin level atlaman için kaç xp gerekiyor. Toplam xp yani?
20bin xp istiyor. Aslında her lvlin ne kadar exp istediği her lvlde hangi hediyelerin verildiği bir resim vardı. Bende yok da biraz araştırınca bulabilirsin. :) 25'den sonra hediye vermeyi bırakıyordu sanırım oyun. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
20 bin bişey değil bile. :A Daha çok artacakmış. :A
http://www.serebii.net/pokemongo/trainer.shtml Al burada var listesi 30 lvl sonmuş sanırım burada yazdığına göre ki bu site Pokemon sitesidir yanlış olmaz sanırım.
Biraz önce ben de bu linki bulmuştum sen deyince. :A

Güzel bilgi ama ilerleyen leveller epey ürkütücü. 20 levelden sonra oluruna bırakırım ve iyi takım kurmaya odaklanırım gibi. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Biraz önce ben de bu linki bulmuştum sen deyince. :A

Güzel bilgi ama ilerleyen leveller epey ürkütücü. 20 levelden sonra oluruna bırakırım ve iyi takım kurmaya odaklanırım gibi. :D
Öyle görünüyor o levelden sonra büyük ihtimal takıma yöneliriz. 500 bin exp her babayiğidin harcı değil. :D