Star Göç Zamanı - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,092
Puanı
1,061
Dizinin günü yanlış ya. Perşembe ve Salı olmalıydı ama işte malum dizilerin yapımcıları daha sağlam olunca Star o günlerle oynayamadı. :)
Survivor zora sokacak bu diziyi. :)
Survivor'ın en son etkileyeceği dizi bu olur herhalde, izleyici kitleleri benzemiyor bile. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Katılmıyorum Survivor hiçbir şey yapamaz diziye eğer izleyici severse. :D Ki harika görünüyor tutmaması mucize olur bence.
Perşembe olsaydı birde Yeter ve Kördüğüm'den önce başlasa ( ki star öyle yapardı) tutması daha kolaydı. :D
Acunu sevmediğin için yorumun objektif değil. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,092
Puanı
1,061
Valla siz sevmesenizde Survivor bu. Reytingleri geçen yıl çok iyiydi. Bu yılda iyi olur bence. İnsanlar dizilerden sıkıldı çünkü. .)
Sevip sevmemek ile alakası yok, sadece ikisini de farklı klasmanda insanlar izliyor. Bu yüzden de sezon sonuna kadar ikisinin rekabetini izleyeceğimizi düşünüyorum.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Urfalıyam Ezelden tarzı bir iş olursa alışmam kolay olur zaten, Doğu dizilerine karşı önyargımı onun sayesinde kırmıştım. :X
Aynı tarz, oranın ilk bölümü Urfa'da çekilmiş sonda hemen İstanbul'a gitmişti. Bu da aynı şekil. :)

Urfalıyam Ezelden dizisinin ilk bölüm mükemmeldi, sonrası İstanbul'a gidince bıraktım. :D