'Şahane Hayatım' Final Yapıyor! | NOW

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,625
Puanı
860
Sahane-Hayatim-haber-resim-1ea5937f-f9d0-4a48-95fc-0bb47cf37393.jpg

NOW'un sevilen dizisi Şahane Hayatım'dan kötü haber!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cavadzade, Serkan Keskin ve Sumru Yavrucuk ve son olarak Nilgün Belgün'ün kadrosuna katıldığı yapım son zamanlarda yaşadığı ciddi reyting kaybı nedeniyle 30. bölümüyle (5 Haziran) ekrana veda ediyor.

Şahane Hayatım, yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de NOW'da!

Kaynak: Onedio

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,760
Puanı
410
Kirli Sepeti yeni sezon kararını da revize etmenin gerektiğini düşünüyorum. Bu diziye final kararı alındıysa, Kirli Sepeti AB'de 1 reytingle mi devam edecek. Güldürmeyin.

Fanı veyahut seyircisi değilim ama Yabani'ye gösterilen özen şu diziye 1 gram gösterilmedi.

Zortlu Fistan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
176
Puanı
55
Çok merak ediyorum... Acaba neye veya kime göre diziler hangi kanalda yayinlaniyor? Yani NOW TV'de neden israrla hep yeni projeler var? Zaten pek izlenen bir kanal degil yillar sonra çok iyi oranlar alan tek dizisi Kizil Goncalar... Yani bu alis veris isleri nasil oluyor bilen varsa aydinlatsin beni

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
Kirli Sepeti yeni sezon kararını da revize etmenin gerektiğini düşünüyorum. Bu diziye final kararı alındıysa, Kirli Sepeti AB'de 1 reytingle mi devam edecek. Güldürmeyin.

Fanı veyahut seyircisi değilim ama Yabani'ye gösterilen özen şu diziye 1 gram gösterilmedi.
Alnı öpülesi mesaj. Mail olarak her yöneticiye gönderilmeli.

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,760
Puanı
410
Alnı öpülesi mesaj. Mail olarak her yöneticiye gönderilmeli.
Dediğim gibi gerçekleri konuşan biriyim. Şahane Haystım bitiyorsa Kirli Sepeti'de bitmeli. Her AB grubu 2'ye düştüğünde sonraki hafta +1 ile yükseliyor.

Kaldı ki TKM ve SK ile kitleleri aynı.

Yabani Salı günü kötü dediğimiz Ben Bu Cihana Sığmazam'a bile geçildi, yetmedi kitleleri aynı olmayan diziler yayındaydı. Ama bir şansı hak etti ? Sosyal medya gücü mode on :)

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,491
Puanı
1,060
Sabit bir kitle oluşturamadı hiçbir zaman. Kadronun potansiyeli de bir yere kadar.

• Beğendim
Reactions: offensive