Kurtlar Vadisi Pusu 240.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
neyse muhabbet güzel de ben kaçar :-) herkese hayırlı geceler

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Sezonun en iyi bölümlerinden birini geride bıraktık asıl bomba tabi ki haftaya Usta katliam yapacak :D

Sezonun en iyi bölümü kısmı kişiden kişiye göre değişir yani bu bölüme sezonun en iyi bölümü diyen birine hak verilir
ama kesin olan bişey sezonun en iyi sahnesi heralde ustanın ekibiyle yaptığı baskın sahnesi ve sonrasındaki yürüyüş sahnedir

neyse muhabbet güzel de ben kaçar :-) herkese hayırlı geceler
iyi geceler aga Allah rahatlık versin

Valla neye göre konuşuyon bilmiyon aga ama @34rcp44 sınıfımızdaki erkeklerin çoğu vadiyi çok iyi bi şekilde izler ve çoğuyla zaman zaman vadi konuştuğumuz zamanlar oluyor bu konuda eleştiri yok :)

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Sezonun en iyi bölümlerinden birini geride bıraktık asıl bomba tabi ki haftaya Usta katliam yapacak :D

Sezonun en iyi bölümü kısmı kişiden kişiye göre değişir yani bu bölüme sezonun en iyi bölümü diyen birine hak verilir
ama kesin olan bişey sezonun en iyi sahnesi heralde ustanın ekibiyle yaptığı baskın sahnesi ve sonrasındaki yürüyüş sahnedir

iyi geceler aga Allah rahatlık versin

Valla neye göre konuşuyon bilmiyon aga ama @34rcp44 sınıfımızdaki erkeklerin çoğu vadiyi çok iyi bi şekilde izler ve çoğuyla zaman zaman vadi konuştuğumuz zamanlar oluyor bu konuda eleştiri yok :)
valla aga aynı şeyi bende sana soruyorum benim çevremdeki adamlarında hepsi şikayetçi sadece aksiyon sahnelerinde :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kenan çoban ve oktay kaynarca kaçak dizisine transfer olmuşlar :eek:
çakır memati abdülhey
baya etkili olabilir

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Vadi gerçekten harika bir akşam yaşattı bizlere.. son iki haftanın özlemini aldık bu bölümle. Necati Şaşmaz birkez daha hayran bıraktırdı. Kaza sonrasında duran senaryo, son iki bölümdür düşen tempoyla birlikte artmaya başlayan bazı saçmalıklar ve sıkça verilen aralarla, Vadi baştaki havasını iyice kaybetmişti. Bunu zaten hepimiz birkaç haftadır dile getiriyorduk. Bu akşam bunu yeniden yıkmaya başardılar.. Polat Alemdar'ın muhteşem dönüşü herkesi kilitlemiştir.. evdeki konuşma sahnesi, Robert Albert Stone müjdesi, Lion timine yapılan harika operasyon sahnesi, Tilki ile silah tüccar'ın arasında geçen diyaloglar, sonrasında verilen o müthiş flashback.. vs. bölüme damgasını vuran sahnelerdir. Reklam düzeni çok iyidi.. 120 dakika klasiğinden bu hafta vazgeçilmiş.. bölümün süresini bu hafta çok iyi ayarlamışlar, tebrikler. Tempoyu düşüren gereksiz sahneler/uzatmalar oldu yine ama bölüm iyi olduğu için bunlar fazla göze çarpmadı.. mesela motorcular'ın yaptığı baskın sahnesi basit ve gereksiz olmuş. Akif'e yazılan senaryo bu bölümde yerindeydi.. Fehmi'nin klasik gereksiz sohbetleri yoktu, Elif-Leyla-Safiye sahneleri yerindeydi.. bölümü güzel kılan ayrıntılar.

Tapatalk 2

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
uçurumun kenarındayım hızır
bir dilber kalasının burcunda
muhteşem belaya nazır
topuklarım boşluğun avucunda
koca yâr adım çağırır
kaldım parmaklarımın ucunda
bir gamzelik rüzgar yetecek
ha itti beni ha itecek
civan hazır
divan hazır
ferman hazır
kurban hazır
güzelliğin zülme çaldığı sınır
ben fakir
en hakir
bin taksir
ateşten
kalleşten
mızrakla gürzdan
dabbet-ül arz dan
yedi düvelden
korku nedir bilmeyen ben
tir tir titriyorum senden

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
https://fav10.net/forum/threads/necati-Şaşmaz-Şeb-i-arus-törenlerinde.241315/

Büyük Üstad Ömer Lütfi Mete'nin Aşıklar Ölmez kitabından...

1956662_254458614729307_8131440595370819024_o.jpg

10868189_254474408061061_3521171156767482937_n.jpg
10346271_254465274728641_8829623415928507889_n.jpg

Savaşın tek kazananı silah tüccarlarıdır!

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
2 hafta aradan sonra akıcı sağlam bir bölüm izledik hiçbir şekilde sıkmadı tebrik ediyorum ekibi Zülfikar Ağa bile operasyonda artık. :D

Polatın ekibi maalesef eskisi kadar güçlü değil Cahit ve Erhan reyiz yetmiyor komutan Yasin bu aralar biraz geri planda nedense çözemedim.

Bu arada Erhanın Tilkiyi hatırladığı sahne süperdi eskilere gittik şöyle bir. Uzun lafın kısası bölüm çok iyiydi aynen devam. :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
2 hafta aradan sonra akıcı sağlam bir bölüm izledik hiçbir şekilde sıkmadı tebrik ediyorum ekibi Zülfikar Ağa bile operasyonda artık. :D

Polatın ekibi maalesef eskisi kadar güçlü değil Cahit ve Erhan reyiz yetmiyor komutan Yasin bu aralar biraz geri planda nedense çözemedim.

Bu arada Erhanın Tilkiyi hatırladığı sahne süperdi eskilere gittik şöyle bir. Uzun lafın kısası bölüm çok iyiydi aynen devam. :)
Haci bu guzel yorumlarindan bizi mahrum bırakma:) özletme kendini

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bölüm süperdi.Ustamın ekiple birlikte yaptığı aksiyon sahnesi ve o müthiş yürüyüş süperdi.Eskileri hatırlamamız iyi oldu.Erhan kafayı Tilkiye takmış ama Tilkiyi yakalayamayacak :A

Bölümün eksik yanı silah sesleriydi. @takas aga @34rcp44 haklı öyle silah sesi mi olur olur dünyanın hiçbir yerinde öyle silah sesi olmaz

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Bölüm süperdi.Ustamın ekiple birlikte yaptığı aksiyon sahnesi ve o müthiş yürüyüş süperdi.Eskileri hatırlamamız iyi oldu.Erhan kafayı Tilkiye takmış ama Tilkiyi yakalayamayacak :A

Bölümün eksik yanı silah sesleriydi. @takas aga @34rcp44 haklı öyle silah sesi mi olur olur dünyanın hiçbir yerinde öyle silah sesi olmaz
aga sakalımızda var hala sözümüz dinlenmiyo bende bunu söylüyorum ama @takas anlamak istemiyo silah sesleri ve efektleri öyle olunca çekim sahnesi nekadar güzel olursa olsun o mükemmellik bitiyo ama dinleyen kim.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

tüm dünyayı gezdin mi kaç tane silah çeşidi biliyon
böyle ezbere yorumları geçelim aga :D

bal gibi de olur olacak silah sesleri çok daha müthiş olmuş

aga sakalımızda var hala sözümüz dinlenmiyo bende bunu söylüyorum ama @takas anlamak istemiyo silah sesleri ve efektleri öyle olunca çekim sahnesi nekadar güzel olursa olsun o mükemmellik bitiyo ama dinleyen kim.
sana göre bitiyo aga öyle silah sesi olur olmasa yapmazlardı siz onlardan iyi mi bileceksiniz her haltı eleştirmeyin

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
tüm dünyayı gezdin mi kaç tane silah çeşidi biliyon
böyle ezbere yorumları geçelim aga :D

bal gibi de olur olacak silah sesleri çok daha müthiş olmuş

sana göre bitiyo aga öyle silah sesi olur olmasa yapmazlardı siz onlardan iyi mi bileceksiniz her haltı eleştirmeyin
Aga yapma ya Allah aşkına öyle pat pat diye silah sesi mi olur ben bile ağzımla daha iyi silah sesi çıkartırım