Zuhal Topal Gerçekleri

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bugün Zuhal Topal'ın programına denk geldim yine yetim bir kızın üzerinden reyting kapmaya çalışıyorlardı, kızın üstüne üstüne gidiyor "demek seni bıraktılar" vs. arkadada acıklı müzik. Geçen de yine bir kızın üzerine gittiler kız ağlamaktan bayıldı. Reytingleri düşünce ne yapacaklarını şaşırdılar. Yazıktır.

Programı her gün izliyorum olayları biliyorum yani kısaca.

İlk sayfada öyle bir yorum var bakarsan görürsün. :D

Zuhal'de hiç evlilik olmadı deme daha 1 ay önce bir çift evlendi. :D Esra değil de Seda Sayan'ı hiç sevmiyorum o yüzden de ilgilenmiyorum. :D
:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bugün Zuhal Topal'ın programına denk geldim yine yetim bir kızın üzerinden reyting kapmaya çalışıyorlardı, kızın üstüne üstüne gidiyor "demek seni bıraktılar" vs. arkadada acıklı müzik. Geçen de yine bir kızın üzerine gittiler kız ağlamaktan bayıldı. Reytingleri düşünce ne yapacaklarını şaşırdılar. Yazıktır.

:A
Bayılırsın eski mesajları gün yüzüne çıkarmaya :A Zuhal çok bozdu çok :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Elimde olsa tüm skandalları ben dökerim ortaya :A Ne ses kayıtları, ifşalar var İnstagram'da :A

Eski adayların hepsi Periscope'ta kötülüyor :A
Özellikle Dilcan ile Ahmet bir bir her şeyi açıklamışlardı. :A Aslında Dilcan'ı çok seviyordum kavgası güzeldi, keşke Esra ya da Seda kapsa onu. :D

Zaten artık kimse bu programa inanmıyor çöken reytingleri de bunun göstergesi. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özellikle Dilcan ile Ahmet bir bir her şeyi açıklamışlardı. :A Aslında Dilcan'ı çok seviyordun kavgası güzeldi, keşke Esra ya da Seda kapsa onu. :D

Zaten artık kimse bu programa inanmıyor çöken reytingleri de bunun göstergesi. :A
Aman o Dilcan ne fena bir kız be :F Dilcan Esra'daydı zaten Zuhal'e geçmişti :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Biliyorum Esra'nın programında kavga çıkarıp geldi zaten ama Esra onu da affeder. Koca yürekli kadın. :bhr:
Aman ne koca yüreklisi be hepsi aynı :A Aslında Esra geçenlerde Sevgi ve Çağrı'nın eski görüntüleri için FOX TV'ye teşekkürler demişti sevebilirim :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aman ne koca yüreklisi be hepsi aynı :A Aslında Esra geçenlerde Sevgi ve Çağrı'nın eski görüntüleri için FOX TV'ye teşekkürler demişti sevebilirim :A
Ben de onu diyecektim sana demekki Fox ile arası iyi artık sen de eskisi gibi sevebilirsin bence. :A Hem Fox affetmiş sana ne oluyor. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de onu diyecektim sana demekki Fox ile arası iyi artık sen de eskisi gibi sevebilirsin bence. :A Hem Fox affetmiş sana ne oluyor. :A
Bizi yarı yolda bırakıp gidenleri sevmiyoruz zaten hiçbiri kolay kolay tutunamıyor bir daha :A Murat Ünalmış'ı hatırla :F Buğra ve ben bir sürü şey söyledik adamın tutan dizisi yok :A

Deniz Yıldızı bizden sonra 2 kanal değişip final yaptı :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bizi yarı yolda bırakıp gidenleri sevmiyoruz zaten hiçbiri kolay kolay tutunamıyor bir daha :A Murat Ünalmış'ı hatırla :F Buğra ve ben bir sürü şey söyledik adamın tutan dizisi yok :A

Deniz Yıldızı bizden sonra 2 kanal değişip final yaptı :A
Peki ya Serenay Sarıkaya? Kız sizden ayrılınca patladı resmen. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zuhal'in program ne ucuz olmuş. Dikkat çekmek için yaşlı bir adam ile genç bir kadın talip olmuş falan. Sakillik akıyor programdan bu sezon.:A