'Zeytin Ağacı' Rekora Koşuyor! | Netflix

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
FbbngcmX0AAyPo-

28 Temmuz'da Netflix'te izleyici karşısına çıkan Zeytin Ağacı'ndan büyük başarı!

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu, Serkan Altunorak, Umut Kurt ve Füsun Demirel'in paylaştığı yapım, Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesinde tam 5 hafta üst üste ilk 10'a girerek ve 32 günde 100 milyon saatten fazla izlenerek en yüksek izleyici sayısına ulaşan Türk dizisi oldu.

Çocukluktan beri arkadaş olan üç kadının hikayesini konu alan OGM Pictures imzalı yapım, ele aldığı aile dizilimi konusuyla son dönemde bu alana yönelik ilginin artmasına da önayak oldu.

• İlginç
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Tuba doğru projeler seçerek oyunculuğunun kötülüğünü yapımcılara hissettirmiyor :A @xemrexxx
------

Kadın Beren Saati Hazal Kayayı Çağatay Ulusoyu Cem Yılmazı falan geçmiş bu kötümsü oyunculuğuyla :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Hem Türkiye, hemde yapimci ve oyuncular acisindan gurur verici diyebiliriz. :D Tebrikler herkese...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,905
Puanı
360
Ben de her açıklandığında izlenmesini not ediyordum ve şaşırıyordum. Aynı zamanda çok ütopik bir dizi de. Yunan bir kitaptan esinlendiğini duymuştum. Karakterlerin sadece bedenen değil, ruhani boyutu da var. Özellikle Zaman karakterinin.