Zeyno 1000'ler Kulübünde! 🎉

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Teşekkürler canım evet nihayet 1000 i geçtim ee bunda etkileriniz büyük tabi hediyelerine bayıldım buarada tekrardan teşekkürler :love1:
------

Canım @Tolstoyevski senin de bendeki yerin çok ayrı ve her zaman da öyle olacak :love1: Güzel armağanların için çok teşekkür ederim 😘🥰😘
Tebrıkler

• Harika
Reactions: Zeyno

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Zeyno tekbrikler nice güzel, kaliteli ve keyifli mesajlara. :D Bir süredir varsın ama 1000 mesaja yeni ulaşmışsın. Az ve öz yazmak iyidir mantığından olabilir ya da vardır bir bildiğin muhakkak... :A

• Harika

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Tebrikler canım nice nice mesajlara inşallah sana bir kaç nostalji bir şarkı armağan etmek istiyorum beğeneceğinden eminim;)

Teşekkürler canım benim hepside birbirinden güzel en bi sevdiğim parçalar görüyorsunuz değil mi @The_Erinch bey benim sevdiğim parçaları hediye etmiş kendinin değil :A :A
------

@Zeyno tekbrikler nice güzel, kaliteli ve keyifli mesajlara. :D Bir süredir varsın ama 1000 mesaja yeni ulaşmışsın. Az ve öz yazmak iyidir mantığından olabilir ya da vardır bir bildiğin muhakkak... :A
Teşekkür ederim :love1:
------

Tebrik ederim @Zeyno nice bin mesajlara diyelim :A
Teşekkür ederim inşallah :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tebrikler nice mesajlara. :D @Zeyno

Hediyen:
-xAiAEpc.jpg

• Harika

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@Zeyno canım biliyorsun yoktum forumda yazamadım tebriklerr nice mesajlara seni tanıdığım için çok ama çok mutluyum iyi ki gelmişsin forumada seni tanımışım dualarımın kabulüsün sen şu foruma başka kadın üyelerde gelsin diye çok dua etmiştim iyi ki de etmişim seni tanıdım melon seni çok ama çok seviyorr :love1:
Dostluk_uzerine_soylenmis_guzel_sozler_1.jpg

E6krGf9WEAQyBk7.jpg

en etkili sahnelerimizden birini armağan edeyim dedim :D

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Ahh canım bana kendi fotoğrafını göndermen büyük incelik teşekkür ederim :A
------

@Zeyno canım biliyorsun yoktum forumda yazamadım tebriklerr nice mesajlara seni tanıdığım için çok ama çok mutluyum iyi ki gelmişsin forumada seni tanımışım dualarımın kabulüsün sen şu foruma başka kadın üyelerde gelsin diye çok dua etmiştim iyi ki de etmişim seni tanıdım melon seni çok ama çok seviyorr :love1:
Ekli dosyayı görüntüle 105817

Ekli dosyayı görüntüle 105816

en etkili sahnelerimizden birini armağan edeyim dedim :D
Teşekkür ederim Melooom bak bu yakışıklının hatrına yelkenler hemen suya iner işte bende seni çoook seviyorum :love1::love1:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Teşekkürler canım benim hepside birbirinden güzel en bi sevdiğim parçalar görüyorsunuz değil mi @The_Erinch bey benim sevdiğim parçaları hediye etmiş kendinin değil :A :A
------

Teşekkür ederim :love1:
------

Teşekkür ederim inşallah :A
Laaaa aradan gene gol yedik 🤦‍♂️😁😁😁

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Zeyno