Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yaşı 19.jpg

FOX’un sevilen dizisi 'Mucize Doktor'un kadrosuna yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, başrollerinde; Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Ezgi Asaroğlu, Hazal Türesan, Hakan Kurtaş, Murat Aygen ve Fırat Altunmeşe'nin yer aldığı dizinin kadrosuna usta oyuncu Zerrin Tekindor dahil oldu.

Ezo’nun (Ezgi Asaroğlu) annesi olarak diziye katılmaya hazırlanan Tekindor'un canlandıracağı Vuslat karakteri asil ve soğuk bir kadın olmanın yanı sıra Ezo'yu yıllardır uzaktan takip ediyor. Kızının Ali Vefa'yla (Taner Ölmez) arkadaşlık ettiğini öğrendiği gün, Vuslat herkesin hayatının ortasına bomba gibi düşecek.

'Mucize Doktor' yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Oo güzel transfer bakalım ne rolde gelecek :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Böyle bir şeyi hiç beklemiyordum be. Çok güzel bir hamle. Doruk'un ailesini ne zaman göreceğiz acaba?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Oha yanlış mı görüyorum ben. :eek: Ay Yapım işlerinden bağımsız olarak buraya dahil olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi gerçekten şoktayım. :eek: Yılın transferi. :Z

Bu arada kalıcı projeye girmeden önce kendisini Menajerimi Ara'da konuk olarak göremedik ya ona yanarım. Ahsen Eroğlu da isterim demişti. :(
------

5c01a0bf0f25442258ebcd98.jpg

FOX’un sevilen dizisi 'Mucize Doktor'un kadrosuna yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, başrollerinde; Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Reha Özcan, Hazal Türesan, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş ve Ezgi Asaroğlu'nun yer aldığı dizinin kadrosuna başarılı oyuncu Zerrin Tekindor dahil oldu.

Tekindor, Ezo’nun (Asaroğlu) annesi Vuslat karakterine hayat verecek.

'Mucize Doktor' yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!
Ay Yapım’ı ve Hilal Saral’ı nasıl bırakabilmiş. :eek:

Harika takviye, bayıldığım bir isim. :Z
Böyle bir şeyi hiç beklemiyordum be. Çok güzel bir hamle. Doruk'un ailesini ne zaman göreceğiz acaba?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEY? :eek:

Dizinin seviyesi bir anda 3-5 seviye falan arttı, baya iyi transfer. :Z
Usta oyuncu Zerrin Tekindor, Ezo’nun (Ezgi Asaroğlu) annesi Vuslat olarak diziye katılmaya hazırlanıyor. Vuslat; asil ve soğuk bir kadın olmanın yanı sıra Ezo'yu yıllardır uzaktan takip ediyor. Kızının Ali Vefa'yla (Taner Ölmez) arkadaşlık ettiğini öğrendiği gün, Vuslat herkesin hayatının ortasına bomba gibi düşecek.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Usta oyuncu Zerrin Tekindor, Ezo’nun (Ezgi Asaroğlu) annesi Vuslat olarak diziye katılmaya hazırlanıyor. Vuslat; asil ve soğuk bir kadın olmanın yanı sıra Ezo'yu yıllardır uzaktan takip ediyor. Kızının Ali Vefa'yla (Taner Ölmez) arkadaşlık ettiğini öğrendiği gün, Vuslat herkesin hayatının ortasına bomba gibi düşecek.
Anne-kız baya etkileyici oldular. :A Uzun vadede Murat Aygen'in canlandırdığı Tanju'nun da partneri olabilir bence. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oha yanlış mı görüyorum ben. :eek: Ay Yapım işlerinden bağımsız olarak buraya dahil olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi gerçekten şoktayım. :eek: Yılın transferi. :Z

Bu arada kalıcı projeye girmeden önce kendisini Menajerimi Ara'da konuk olarak göremedik ya ona yanarım. Ahsen Eroğlu da isterim demişti. :(
------

Yılın transferi demek için erken daha yılın başındayız. :A Ayrıca Dedikoducu 3 diziden daha şok demiş bakalım neler olacak. :A

Okudum FOX’un sitesine girip. :A Yalnız benim anlamadığım Ezo bu kadar önemli bir karakter miydi de annesi geliyor ve Zerrin Tekindor gibi bir usta canlandırıyor? Kaç bölümdür takip etmediğim için bilmiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Anne-kız baya etkileyici oldular. :A Uzun vadede Murat Aygen'in canlandırdığı Tanju'nun da partneri olabilir bence. :A
Hastaneye yatırımcı gelecek falan diyenler vardı öyle olur ama çift işlerine girmez sanırım. :A
Yılın transferi demek için erken daha sezon yılın başındayız. :A Ayrıca Dedikoducu 3 diziden daha şok demiş bakalım neler olacak. :A

Okudum FOX’un sitesine girip. :A Yalnız benim anlamadığım Ezo bu kadar önemli bir karakter miydi de annesi geliyor ve Zerrin Tekindor gibi bir usta canlandırıyor? Kaç bölümdür takip etmediğim için bilmiyorum. :A
Yani Ali için önemli bir karakter (zaten AlNaz'ın ayrılması ve Ezo'nun gelişiyle fanlar isyana geçmişti) ve dizide de hatırı sayılır sahnesi vardı ama bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum ben de. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hastaneye yatırımcı gelecek falan diyenler vardı öyle olur ama çift işlerine girmez sanırım. :A

Yani Ali için önemli bir karakter (zaten AlNaz'ın ayrılması ve Ezo'nun gelişiyle fanlar isyana geçmişti) ve dizide de hatırı sayılır sahnesi vardı ama bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum ben de. :A
Tuna Akdora gibi bir karakter olursa harika olur ama fanlar buna da isyan eder kesin. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tuna Akdora gibi bir karakter olursa harika olur ama fanlar buna da isyan eder kesin. :A
Şimdiden başlamışlar zaten Ezo vardı bir de annesi çıktı diye. Doktor olabilirdi niye böyle bir karakterde oynuyor diyenler var. :A Ama böyle bir ismi ikna etmişlerse birinin annesi olmaktan daha meziyetli bir karakter geliyor gibi bayağı merak ediyorum. :Z

• Harika
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sosyal medya hesaplarından silinmiş haber. :eek: Gerçi akşam fragman çıkacağı için onunla birlikte (bu bölüm mü dahil oluyor onu da bilmiyoruz gerçi) paylaşmak istediler herhalde. (b)

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Yazık yazık Zuhal Olcay’ın dizi tutturmasını (hem de Ay Yapım’la) hazmedememiş hemen rakip dizisinin teklifini kabul etmiş.

Belli ki Alev Alev’de Z. Olcay’ın rolünü kendisine teklif bekliyordu çok ayıp...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yazık yazık Zuhal Olcay’ın dizi tutturmasını (hem de Ay Yapım’la) hazmedememiş hemen rakip dizisinin teklifini kabul etmiş.

Belli ki Alev Alev’de Z. Olcay’ın rolünü kendisine teklif bekliyordu çok ayıp...
Aa Haluk Bilginer'in eski sevgilileri rakip oluyor doğru. :A Aşkın Nur Yengi de Çukurova'ya gelsin hatrım kalır. :A

Pardon da hazmedememek derken? Zerrin Tekindor gibi bir oyuncu niye böyle şeylere takılsın iş başka özel hayat başka. Bu kadar emin konuşup kafadan böyle bir senaryo yazmak büyük başarı ister bravo.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Aa Haluk Bilginer'in eski sevgilileri rakip oluyor doğru. :A Aşkın Nur Yengi de Çukurova'ya gelsin hatrım kalır. :A

Pardon da hazmedememek derken? Zerrin Tekindor gibi bir oyuncu niye böyle şeylere takılsın iş başka özel hayat başka. Bu kadar emin konuşup kafadan böyle bir senaryo yazmak büyük başarı ister bravo.
Durumun böyle olduğu çok belli MD fanısın diye topu çevirmeye hiç gerek yok...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Durumun böyle olduğu çok belli MD fanısın diye topu çevirmeye hiç gerek yok...
Yoo burada belli olan şey senin fesatlığın maalesef. Kadının avukatı değilim ama bildiğin iftira atıyorsun ve şaka yollu da söylemiyorsun bunu. Bildiğim kadarıyla (tam emin değilim ama denk geldiğim birkaç paylaşımla konuşuyorum) kendisi bir süredir yurt dışındaydı o yüzden ülkeye yeni dönmüşse gelen teklifleri değerlendirmeye başlaması normal. Genelde mantıklı yorumlar yapan birisin ve böyle yazman beni gerçekten şaşırttın doğrusu.