Zerrin Tekindor 'Kurt Seyit ve Şura'da!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,707
Puanı
1,060
:eek: vay be dizi çok güzel olacak 50 yıl falan ileriye gitmiş galiba

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
arkadaş ne kadar itici bi tipi var şu kadının ya oyunculuğunu da hiç beğenmiyorum yapmacık
dizi yayından kalkacak boşuna uğraşıyolar bunu zamanında düşünecektiniz o kadar beklenti yaptınız ürettiğiniz senaryo ortada
bence burda asıl mevzu ay yapımın hala bu senaristlerle çalışmasıdır yaptıkları herşey fiyasko ile sonuçlanıyor yazamıyolar

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Bildiğin matmazel bu biraz imaj değiştirselerdi keşke :A
totale etki etmez bu transferler ab biraz kıpırdanır
eleştirmek için anında bahane bulmuşsun :)

muhteşem bir haber bu... zerrin tekindor gibi kaliteli bir ismin dizide olması dizinin kalitesini üç katına çıkaracak ..:)

ay yapım baya bi panik halinde. :):)
başka bi projede görseydik keşke, diziye etki etmez.
diziye etki eder bence hemde olumlu yönde bayağı etkisi olur keşke başta katsalardı

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
eleştirmek için anında bahane bulmuşsun :)

muhteşem bir haber bu... zerrin tekindor gibi kaliteli bir ismin dizide olması dizinin kalitesini üç katına çıkaracak ..:)

diziye etki eder bence hemde olumlu yönde bayağı etkisi olur keşke başta katsalardı
Ne alaka gördüğümü söylüyorum saç kıyafet aynı matmazel :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
arkadaş ne kadar itici bi tipi var şu kadının ya oyunculuğunu da hiç beğenmiyorum yapmacık
dizi yayından kalkacak boşuna uğraşıyolar bunu zamanında düşünecektiniz o kadar beklenti yaptınız ürettiğiniz senaryo ortada
bence burda asıl mevzu ay yapımın hala bu senaristlerle çalışmasıdır yaptıkları herşey fiyasko ile sonuçlanıyor yazamıyolar
hmm fiyasko demek zaten ay yapımın en çok izlenen işleri yaprak dökümü,fgsn ve aşk-ı memnu yu bu kadınlar yazmamıştı :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ne alaka gördüğümü söylüyorum saç kıyafet aynı matmazel :D
oyunculuğunu biliyorsun kadının.... türkiyede iki elin parmakları kadar kaliteli oyuncu var bunlardan biride zerrindir hangi dizide kötü oynadıki kadın kalite abidesi

hele bir dur eleştirmeden önce bir seyredelim diziye katkısı nasıl olacak bir görelim o zaman karar veririz sen anında yapıştırmışsın etiketi :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
oyunculuğunu biliyorsun kadının.... türkiyede iki elin parmakları kadar kaliteli oyuncu var bunlardan biride zerrindir hangi dizide kötü oynadıki kadın kalite abidesi

hele bir dur eleştirmeden önce bir seyredelim diziye katkısı nasıl olacak bir görelim o zaman karar veririz sen anında yapıştırmışsın etiketi :)
Oyunculuğuna bişey demedim zaten imaj olarak aynı matmazel olmuş dedim :)
Ben diziyi 1.bölümden sonra bıraktım yeni oyuncular geldi diye tekrar diziyi izlemeyi düşünmüyorum

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Oyunculuğuna bişey demedim zaten imaj olarak aynı matmazel olmuş dedim :)
Ben diziyi 1.bölümden sonra bıraktım yeni oyuncular geldi diye tekrar diziyi izlemeyi düşünmüyorum
sen zaten tubanın dizileri dışında hiçbişey izlemiyorsun sanırım illaki tuba olacak :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eğer dediğin gibiyse Kurt Seyitcik ve Şuracık niye yaşlanmadılar? :X
Dudu Peri onları sihirlemiş, yaşlanmıyorlar. :F

Ne yaparlarsa yapsınlar dizi tut-ma-dı. Niye milletin yüzünü eskitiyorlar ki dizide. Ay Yapıma hiç yakışmayacak bir haraket. Demekki panik insana herşeyi yaptırır.

İsmi de adres gibi olmuş... :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Dudu Peri onları sihirlemiş, yaşlanmıyorlar. :F

Ne yaparlarsa yapsınlar dizi tut-ma-dı. Niye milletin yüzünü eskitiyorlar ki dizide. Ay Yapıma hiç yakışmayacak bir haraket. Demekki panik insana herşeyi yaptırır.

İsmi de adres gibi olmuş... :D
bir an @pompy nin senaryosuna yorum yaptığını sandım :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Zerrin Tekindor iyidir hoştur güzeldir ama yazık etmiş kendine...