Kanal D Zalim İstanbul - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma başlayana kadar göz atayım dedi, Sırma gitti yeni senarist daha beter çıktı. :F

Nedim gibi birini, katil edecektiniz az kalsın... Damla hala daha inanmıyor, ger*zekalı gibi davranıyor.

Nedim'i kurtarsa kurtarsa Ceren kurtarır. Şeniz'i tehdit eder, bir şeyler yapar yine o kurtarır. :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Yasak Elma başlayana kadar göz atayım dedi, Sırma gitti yeni senarist daha beter çıktı. :F

Nedim gibi birini, katil edecektiniz az kalsın... Damla hala daha inanmıyor, ger*zekalı gibi davranıyor.

Nedim'i kurtarsa kurtarsa Ceren kurtarır. Şeniz'i tehdit eder, bir şeyler yapar yine o kurtarır. :F

ben dün izleyemedim iki bölümü izledim bugün ki bölüm kaldı dedim ne olmuş diziye kimdi yeni senarist ya :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Ben Damla ile kardeş olduğunu düşünüyordum, demek ki Şeniz ile Nedim'in babasının daha öncesi de varmış. :eek: Bakalım neler olacak...

sen gösterilen flahsbecki görmemişsin galiba Şenizle nedimin babasının ilişkileri agahtan önce varmış Şeniz hamile kalıyor adam istemiyor bebeği aldır diyor aldırmıyor sonrada agahla tanıştıklarını gösterdiler flashbeckte Cenkle Nedim kardeş Damla Agahtan

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Dizi için işler pek yolunda gitmiyor umarım sezonu çıkarır.